Skocz do zawartości
a-s-m-o

objawy walniętej cewki zapłonowej

Rekomendowane odpowiedzi

czy moglibyście wypisać objawy jakie występują przy walniętej cewce zapłonowej z modułem, chodzi mi o silnik ahl,

ps. mam nadzieje że temat nie poleci do kosza bo taki temat może się przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np.nierówna praca silniika,przerywanie,szarpanie silnika...Nie palenie wszystkich garów itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakies bledy w vagu sie pojawiaja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma zadnych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W VAGu nie bedzie błedów bo nie ma tam zadnych czujników, można sprawdzić napięcie na wtyczce do cewki ma byc napięcie akumulatora czyli ok 12V sprawdzamy miedzy środkowym pinem i masą cewki. Sprawdź krótkie przewody miedzy cewką a 3 i 4 garem, musisz wykrecić cewkę mogą być popękane i przebijać na silnik(wystaczy mała dziurka, tam jest mało miejsca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy cewka moze miec wplyw na problemy z odpalaniem ? Ostatnio dobrz mi odpala tylko w momencie jak go zgasze i od razu odpale - wystarczy, ze chwile potoi i juz nie odpali za 1 razem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam objawy padnietej cewki to : nierówna praca silniika,przerywanie,szarpanie,oraz nie bedzie palil na wszystkie gary najlepiej wez sciagnij z cewki przewody wysokiego napiecia i zobacz czy iskra skacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim passerati wystąpił teraz taki problem ze check się świeci i gaśnie , a jak już się zaświeci i sprawdzam to pokazuje przerwanie zapłonu cyl. 3 czasami na 2 cyl

Czy może być to cewką? 

Dodam że kable i świecę wymienione przepływomierz powietrza po odpieciu ciut gorzej pracuje silnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności