Skocz do zawartości
piwo

w jaki sposób sprawdzić jakie opcje oferuje mój moduł komfortu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w jaki sposób mogę sprawdzić jakie opcje oferuje mój moduł komfortu ? Podobno nie ma możliwości ustawienia sygnalizacji przypominającej o zapięciu pasów, nie można ustawić domykania szyb z pilota (z kluczyka jak wyczytałem są domyślnie ustawione)

Natomiast zadziałało ustawienie zamykania drzwi przy więcej niż 15 km/h i otwierania po wyjęciu kluczyka.

 

Czy możliwe, że nie ma tych opcji ? Czy jest możliwośc zmiany modułu na inny obsługujący więcej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

w jaki sposób mogę sprawdzić jakie opcje oferuje mój moduł komfortu ? Podobno nie ma możliwości ustawienia sygnalizacji przypominającej o zapięciu pasów, nie można ustawić domykania szyb z pilota (z kluczyka jak wyczytałem są domyślnie ustawione)

Natomiast zadziałało ustawienie zamykania drzwi przy więcej niż 15 km/h i otwierania po wyjęciu kluczyka.

 

Czy możliwe, że nie ma tych opcji ? Czy jest możliwośc zmiany modułu na inny obsługujący więcej opcji?

najlepiej sprawdzajac te wszystkie mozliwosci vagiem . Co do pasow sprawdz czy dochodzi do zapiec pasow kabel jesli jest to masz ta opcje przypominania o pasach jesli nie dochodza kable to jej nie masz bo jakim cudem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domykanie szyb u Ciebie zrobi tym czeskim programem.:kumple

Jest to opisane dość dokładnie w ;Diagnostyka VAG;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i widziałęm linki do tego czeskiego programu, ale gość, któy podpinał sie VAGiem mówił, że nie widzi w ogóle tej opcji. Ale ok, bardziej mi chodziło o sygnalizację pasów.

 

Myślicie, że trudno jest to zrobić w pasku ?(pytam o sygnalizację niezapiętych pasów kierowcy) Ktoś to ćwiczył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem i widziałęm linki do tego czeskiego programu, ale gość, któy podpinał sie VAGiem mówił, że nie widzi w ogóle tej opcji. Ale ok, bardziej mi chodziło o sygnalizację pasów.

 

Myślicie, że trudno jest to zrobić w pasku ?(pytam o sygnalizację niezapiętych pasów kierowcy) Ktoś to ćwiczył ?

 

bo tego sie nie załancza vagiem. nie ma takiej opcji wogole do wyboru. poprostu potrzebujesz czeski programik ktory zrobi to automatycznie. co do sygnalizacji zapiecia pasow to nie ma tego w module komf tylko w kodowaniu licznika. co gdzie i jaknapewno znajdziesz na forum

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to biorę się za szukanie ...

A ma znaczenie, że mam ten mniejszy licznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie:fajnyW Vag'u 17-instruments, 07-recode i w pierwszym polu: XX140 1- Europa,4- 4 cylindry, 0- diesel)

XX to suma liczb wyposazenia dodatkowego, tj.:

01-wskaznik zuzycia okladzin hamulcow

02-wstaznik o braku zapiecia pasow bezp

04-wskaznik niskiego poziomu plynu w spryskiwaczu

16-navi

 

czyli np. jak chcesz miec wskaznik braku zapięcia pasów i wskaznik niskiego poziomu plynu w spryskiwaczu to 02+04=06 06140 zmieniasz tylko dwie pierwsze cyfry-jeśli masz navi to jeszcze dodajesz 16 itd.Zapisz sobie jakie miałeś kodowanie w razie w....

Edytowane przez galazka6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie dobrze czy jest to Ci na praw wde potrzebne. Ja to mam w sluzbowce i szlak mnie trafie ilekroc chce podjechac pareset metrow a to piszczy i piszczy. Sprawdz reszte rzeczy po nr VIN w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanow sie dobrze czy jest to Ci na praw wde potrzebne. Ja to mam w sluzbowce i szlak mnie trafie ilekroc chce podjechac pareset metrow a to piszczy i piszczy. Sprawdz reszte rzeczy po nr VIN w ASO

 

w passacie z tego roku co on ma nie piszczy tylko ikonka sie pojawia na 2-3 sekundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom płynu w spryskiwaczach jest włączony i działa, ale nie widzę u siebie kabelków do zapięć pasów, wiec pewnie u mnie to w ogóle nie będzie działało :( a szkoda

 

PS

może to popiskiwanie i irytujące jest przez paręset metrów, ale ... wiele może się zdarzyć na odcinku paruset metrów i tego się będę trzymał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbuss zapinaj pas za sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności