Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze,

 

Kiedy czytałem co przytrafiło się jednemu z nas, nie sądziłem, że tak szybko historia się powtórzy.

 

 

 

Rzekomo zalał Jasło zalew w Klimkówce, który trzymał wysoki poziom wody (długi weekend, żaglówki, regaty, można zarobić na rekreacji) ale przyszły deszcze i musieli robić zrzuty, podnosząc poziom rzeki o 3,8 metra!!!!

P1100044.jpg

P1100047.jpg

P1100051.jpg

P1100056.jpg

P1100067.jpg

P1100077.jpg

P1100080.jpg

P1100096.jpg

P1100103.jpg

P1100108.jpg

Edytowane przez lookas76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, tutaj jest temat:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=80844

 

JACU również jest z podkarpackiego, organizuje pomoc.

 

uważam, że w tym przypadku taka niewielka centralizacja wpłynie korzystnie na efekty.

dogadaj się z JACU - z tego co wiem już kontaktował się z kimś z forum również w sprawie pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadaliśmy z Niemem w niedziele i jak się uzbiera,to pojedzie kolejny transport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym lepiej. Tam chyba i tak nie ma co się kręcić po regionie bez "przewodnika" - czyt. JACU w tym przypadku. Więc lookas - zgłaszaj się do Jacka i nie zostaniesz bez pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kąt ja znam ten widok, podaj jakiś telefon do kontaktu. Masz to szczęście w nieszczęściu że nie masz już wody u mnie w firmie jeszcze jest a do szwagra od 18 maja nie da się dojechać choć w domu wody już nie ma. Na budowlance sie nie znam ale jak masz prąd to pakuje karchery chemie i jedziemy z szwagrem posprzątać ci ten bałagan. Zabiorę narzędzia kosiarkę i co tam jeszcze masz wymyje się i uruchomi.

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekam na info jak z prądami sprzęt gotowy co zwiózł niemnien podzielimy i jade do ciebie, na Koćmierzowie od wczoraj woda opadła o 12 cm a to zasługa strażaków ukraińców niemców i pepików i ogromnych pomp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalany piec gazowy, boiler, zmywarka, pralka, nie wiem co z tym robić na razie - wskrzeszać czy szkoda czasu?

Jeśli to było w miarę nowe bądź już kilkuletnie ale spełniające swe zadania, to ja bym na twoim miejscu pobawił się w reanimację. Tylko że jest to czasochłonne, bo silniki by dobrze było rozebrać i solidnie przepłukać. Nie wspominając już o pozostałych elementach.

 

Piec gazowy i boiler w pierwszej kolejności bym spróbował, bo z tym będą największe szanse na udaną zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozmawiałem z Łukaszem doprowadza dom we środku do porządku na zewnątrz nic (ciągle nie dotarł ubezpieczyciel) nie robi więc wszystko jest do mycia. Myślę że już po Spale zapakuję ze 3 myjki chemię i pojade do niego myć elewację ogrodzenie itp. Znając dokładny termin liczę że zbierzemy ekipę z 4-7 forumowiczów coby za dzień wszystko się błyszczało myjki to nie będą zabawki i po godzinie pracy rąk nie czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znając dokładny termin liczę że zbierzemy ekipę z 4-7 forumowiczów coby za dzień wszystko się błyszczało myjki to nie będą zabawki i po godzinie pracy rąk nie czuć.

To ustawić trzeba tak, żebym ja z mebelkami podjechał to też pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli przyda sie dodatkowa para rak to i ja sluze pomoca,

tyle tylko ze ja w weekendy moge bo tak to robota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sobota myślę w grę wchodzi na tygodniu każdy zap..... a mój tydzień trwa 7 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności