Skocz do zawartości
pa.sko

telefony w zestawie premium (5N0 035 730 A) - jeden działa, 2 inne nie.

Rekomendowane odpowiedzi

3C8 w ogóle nie zagada z białymi zegarami i jest przystosowany do zestawu ze sprzętową klawiaturką wyskakującą z deski (chociaż mogę się mylić).

 

Ja mam 3C8 035 730 i działał mi zniebieskimi a teraz działa z białymi zegarami. Nie mam klawiaturki w kokpicie, używam dotykowej w RNS 510.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowal ktos polaczenia 7P6 035 730C z RNS510 i bialymi zegarami? Lepszy jest od 5N0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak koledzy w zestawie premium mozna polaczyc telefon ktory posiada funkcje remote sim niewiem jak to bedzie po polsku ale znajdziecie te ustawienie w ustawieniach bluthuta w telefonie jezeli tego tam niema to nie ma opcji zeby tel polaczyl sie z samochodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Polsku to będzie Zdalny Tryb SIM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wie jak zrobic adaptacje w/w sterownika w sytuacji gdy nie ma podstawki pod uchyt ? Jak zakoduje na passat/ jetta to mam błędy :

02749 - Control Module / Control Head for Telephone (J738)

02794 - Cell-Phone Prep. Control Head (E508)

02791 - Telephone Baseplate (R126)

 

 

Jak zakoduje na Touareg to jest bład:

02791 - Telephone Baseplate (R126)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę o informację gdzie mogę sprawdzić jaki mam moduł bluetooth? Proszę o instrukcję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Proszę o informację gdzie mogę sprawdzić jaki mam moduł bluetooth? Proszę o instrukcję ...

 

pod siedzeniem pasażera lub VAGiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, odgrzeje przysłowiowego kotleta.

 

Udało mi się ostatnio sparować mój moduł bluetooth 5n0 035 730 a z S5, początkowo miałem problemy ze zgraniem całej książki telefonicznej na rns510 ale po drugiej próbie wszystko się udało.

 

Przechodząc do problemu proszę o pomoc.

 

Przewertowałem forum i inne dostępne źródła lecz nic nie udało mi się odnaleźć nic na temat ewentualnej koordynacji zestawu słuchawkowego bluetooth z telefonem lub modułem. Mianowicie zależało by mi na czymś takim, aby w momencie wchodzenia do samochodu i połączeniu z telefonem, również jakimś magicznym przyciskiem :) można było by przełączyć odbiór rozmowy przychodzącej na zestaw słuchawkowy bluetooth. Przydatnym by to było w momencie gdy jadę z kimś w samochodzie i nie chcę aby pasażerowie słyszeli o czym rozmawiam. Czy w ogóle jest taka możliwość?

 

Oraz czy ktoś może posiada instrukcję obsługi do zestawu premium vw w formacie elektornicznym ?

 

Byłby wdzięczny za konstruktywne podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności