Skocz do zawartości
falla_x

Wakacje Urlop gdzie jadę i kiedy ( czas na wakacyjne spoty )

Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam Soline obok Rzeszowa, wielka zapora, kajaki, jachty, ludzie o spokojnym temperamencie :) ukrainski bimber po 25zl :) mozna tam spedzic naprawde dobre wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak patrze że minął rok od rozpoczęcia tego tematu :)

zbliżają sie kolejne wakacje gdzię sie wybieracie nad Morze ? jakie miejsce polecacie na wyjazd z małym 5 miesięcznym bobasem?? , ja planuję być albo w Łebie , Darłówku , Władysławowie lub może jakieś Ustronie Morskie planuję wyjazd koniec lipca początek sierpnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zbliżają sie kolejne wakacje gdzię sie wybieracie nad Morze?

 

Ja osobiście co rok jeżdżę do Świnoujścia, czyste, szerokie plaże, woda odczuwalnie cieplejsza niż np. w Mielnie gdzie byłem kilka lat temu no i mnóstwo ścieżek rowerowych (całe miasto) więc nudzić się raczej tam nie można. Blisko niemcownia więc na spacerek np. plażą można się wybrać lub zwiedzić Fort Anioła. W tym roku też zresztą tam jadę :)

 

Ale ja to w zasadzie chciałem zapytać czy może ktoś zna jakieś fajne miejscówki w naszych górach a najlepiej w Bieszczadach gdzie można poszaleć trochę na rowerkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście co rok jeżdżę do Świnoujścia,

pochwal się jakąś miejscówką jak mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23.VI wieczór - 30.VI rano --> Zakopane

30.VI wieczór - 3.VII (?) --> Lidzbark Welski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sierpniu na dwa tygodnie cisnę do Pogorzelicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pochwal się jakąś miejscówką jak mozesz.

 

Jeżdżę na Siemiradzkiego 17a/4, ale jest to mojej żony rodzina 7 woda po kisielu czy jakoś tak :) . Oczywiście wynajmuje pokoje więc śmiało można pytać (tel. 888470069) a nawet gdyby wszystko było już zajęte do Świnoujścia można walić w ciemno, jest tam tyle pensjonatów i pokoi do wynajęcia, że na bank każdy coś znajdzie dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnoujście to jest to :ok

Plaża nie jest szersza , tylko jest NAJSZERSZA nad Bałtykiem. Morze nie cieplejsze tylko NAJCIEPLEJSZE (średnio 21-24st C)

Odkąd zacząłem płodzić dzieciaki to tylko tam latam jeżeli chodzi o Bałtyk . A że co 3 rok to prorok to skazany jestem na Swinoujście od 5 lat pod rząd :).

 

W tym roku słabo z zakwaterowaniem bo rewolucje na świecie i wystrachane towarzystwo nagle pokochało nasz bałtyk. :dolamam

Wczesniej kwaterowałem się na Siemiradzkiego 3 , potem na Malczewskiego (zawsze z osobnym wejściem, kilem , kuchnią itd.)

Ja lecę w tym roku od 5 do 19 lipca do Swinujścia . Niestety musiałem się załapać na apartament 2-pokojowy przy Zdrojowej (nad samym morzem) - drogo :( . Ale w przyszłym roku najmłodsza skończy 4 lata to się śmignie gdzieś do ciepłych.

Edytowane przez kuban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 18.07 - 26.07 Polanica Zdrój... Jedziemy w 4 osoby moim pasztecikiem się wybyczyć :P

Może ktoś od nas też sie tam wybiera ???? To nastraszył bym już moją drugą połówkę... bo zaczyna powoli mieć dość.... ty cały czas ten passat i passat!!!! heh to bym ją pocieszył :P

Edytowane przez aDICK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na 2 passaty - Lipiec , Chorwacja w ciemno cel Mimice

a gdzie wylądujemy zobaczy się na miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja podrzucę, gdzie śmigam w tym sezonie :

- 26.06 - 9.07. Mielno/Unieście. Będę tez zwiedzał Kołobrzeg, Łebę i Słupsk.

 

Mam nadzieję, że spotkam jakichś Forumiaków i pogadamy o ,,tem-i-owem" ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 latach pierwszy wyjazd urlopowy.

Jedziemy cała gromada z psem i kotem wiec do jastarni na Hel. (tam jest plaza wyznaczona dla zwierzaków), tylko ze w okresie od 23.06 do 6.07 zapowiadaja non stop deszcze:/

wiec nie wiem co robić czy rezygnować i śmignąć gdzieś nad Balaton albo może Chorwacja i te klimaty? tylko nie wiem jak tam z psem na plaże można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-9.06.11 Dębki

od 23.06 do 6.07 zapowiadaja non stop deszcze:/

nie załamuj mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie załamuj mnie

no na tych prognozach co słyszałem i widziałem w necie tak pokazują, jak masz jakąś szczęśliwszą prognozę to dawaj aj tu szybko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę z żonką i z dziećmi w Karwi od 9.07 do 17.07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wakacjował się będę we wrześniu na początku mam zamiar jechać do Chorwacji z dziewczyną no ale trochę martwi mnie podróż obecnym samochodem... gdyż nie wiem czy nim dojadę :D (co trochę się coś pierdo... w nim :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem jak tam z psem na plaże można

pewnie że można

zawsze widziałem mnóstwo ludzi z psami

nikt tam nie robi problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt tam nie robi problemów

no właśnie ni to co ten nasz popi... kraj, wszystkim wszytko z zawiści przeszkadza.

 

W Bułgarii można bez problemowo tylko kisazeczke szczepień trzeb mieć - taka odp z ambasady dostałem po niespełna 1h od wysłania zapytania, natomiast z polskiej ambasady na Węgrzech nie dostałem odp do dziś dzień - no nic to tez Polska eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba do mielna polecem, imprez od groma a mieszkalem ostatnio na samym koncu mielna ul. prądno 8 polecam kazdemu cena za nocleg srednia ale za to pod pokojami bar właścicieli i zniżka 15% bardzo fajni młodzi ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku ukochana Bułgaria. Mieliśmy z żonką paskiem jechać, ale po skalkulowaniu kosztów jedziemy autokarem. Też powinno być fajnie. Wyjazd 21 lipca z warszawy - 22 lipca kiten bułgaria. Hotel przy samej plaży 4 gwiazdki 10 dni wypoczynku ( z dojazdem 13) tylko 1640 zł od osoby. W hotelu śniadania i obiadokolacje. Siłownia, basen. No i super tani bułgarski alkohol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności