Skocz do zawartości
piotr0488

1 ZLOT CULTSTYLE.pl

Rekomendowane odpowiedzi

cultstyle_pl.jpg

 

Pierwszy zlot cultstyle.pl odbędzie się 22 sierpnia 2010r. na Lotnisko w miejscowości Wilcze Laski

 

Zlot ma na celu zebrać najlepsze auta różnych marek w jednym miejscu.

Zlot organizowany na zaproszenie więc aby wziąć udział trzeba wysłać zgłoszenie na adres [email protected]

 

W temacie należy umieścić "cultstyle2010 oraz markę zgłaszanego auta" np "cultstyle2010 vw", "culstyle2010 bmw".

W treści maila należy umieścić:

- imię i nazwisko

- marka, model rok produkcji samochodu

- numer rejestracyjny

- opis modyfikacji ewentualny link do tematu na forum

- załączyć zdjęcia zgłaszanego auta

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2010.

Każdy kto wyśle zgłoszenie otrzyma odpowiedz czy auto zostało przyjęte czy też odrzucone.

 

Na zlocie będą zorganizowane wyścigi na 1/4 mili oraz konkurs show & shine na którym zostanie wyróżnionych 10 najlepszych aut.

 

Zlot jest jedno dniowy ale osoby chcące przyjechać wcześniej mają taką możliwość. Osoby chcące przyjechać dzień wcześniej proszę zgłaszać się do Pevo po przez e-mail [email protected] w celu dogadania szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z chętnymi aby sobie popatrzeć? Czy też muszą się zgłaszać na @ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

impreza zamknieta jest dla uczestnikow(aut) wjada tylko wyselekcjonowane, widzow nie bedziemy selekcjonowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak byśmy chcieli przy okazji zrobić sobie spota (jako zachodniopomorskie, bo taka mi myśl przyszła do łba) nie ma takiej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie lotnisko jest duze, musieli bysmy sie skontaktowac z maciek wiórek bo on nalezy do klubu ktory organizuje ten zlot, zawsze mozna napisac widowosc do klubowiczow na stronie http://www.scsclub.pl i sie co nieco dopytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku myśle, że nie będzie problemu zrobić spota przy okazji, z tym, że aby wjechać na teren zlotu trzeba mieć zaproszenie, ale nikt nie zabroni przecież zostawić grupy aut przed wejściem ;)

 

Ja tam na bank się wybieram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jesli się zgłoszę o zaproszenie i je dostane to płace dopiero na wejściu tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno się wybiorę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój numer referencyjny to: 089 -no to jedziemy swoim trupem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wyjazd to pewnie bym sie zglosil...a tak to kolejna impreza mnie ominie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto jutro bedzie w Wilczych Laskach...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kto:D Jak zwykle Ja :) mam wkońcu najbliżej i nawet pieszo dojdę jak bedzie trzeba... co to 7 km?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę, do mnie dzisiaj przyjeżdżają magicy do montowania kuchni. Mieli być wczoraj ale był taki korek że zrezygnowali.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności