Skocz do zawartości
Łysy

Ford Kuga 2.0 TDCI warto ??

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wujek się przymierza do zakupu. Masz ktos doświadzevia jak to się sprawuje?? Silnik 140 konny. Jest jeszcze opcja Hondy CR-V no ale jest o 30 tys póki do droższa. Jesli ma ktoś w rodzinie bądź zna opinie od właścicieli Forda poproszę o info.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuga ma silnik z VW?

Nie czasem 2.0TDCi?

Polecam autocentrum.pl lub kuknąć na fordowskie forum.

Miałem Forda Galaxy krajowego, 1.9TDI 116KM 2005, ciągłe problemy...

Podpytam sąsiada, kupił demonstracyjne z salonu w Szczecinie w dieslu, półskórach, ładna sztuka!

Edytowane przez biszkopt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może i TDCI zboczenie zawodowe te TDI u mnie. Nie za bardzo mam czas inne fora przeszukiwać stąd mój wątek tu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy radę, jak gościa przycapie na parkingu to podpytam o to i tamto... czy już gniję itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Bez jaj żadnych fiordów,CRV bezapelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj żadnych fiordów,CRV bezapelacyjnie.

 

A dołożysz te 30 tys ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Kuga mi się podoba, wszystko kwestia gustu, no ale nie ma jak Tiguan, dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czyha na Kuge lifting w najbliższym czasie. Do niedawna opinie o silnikach 2.0 tdci w mondeo o b. awaryjnych, bardzo wrażliwe na paliwo itp., padające wtryski itd. Nie patrząc na te historie ford gówno wort, że łącznie z AR siedzą na podnośnikach, to chyba przyzwoite auto, ładne z zewnątrz, skopane jak i Tiguan w środku.

 

Tutaj test benzyny 2.5t, ale nie tylko o silniku mowa ;)

http://www.autogaleria.pl/auto_test/ford-kuga-2.5-t-awd-trend,403.html

 

Wolałbym na pewno od brzydkie Hondy CRV, aczkolwiek z Suvów celowałbym w TIGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Tzn. Kuga mi się podoba, wszystko kwestia gustu, no ale nie ma jak Tiguan, dla mnie bomba :)

 

Fuga ładniejszy :)mimo że ford ale bryła kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuga super autko. Dużo, o wiele ładniejsze wg. mnie i w środku i na zewnątrz od tiguana. CR-V wiadomo lepszym będzie autem ale nie warto myślę dopłacać tych 30.000. A na autocentrum to nie patrz, nie rozumiem tego nowy samochód a pytasz się jakbyś kupował 20letni samochód. Nic się nie powinno sypać, chyba ,że bubel. A jak coś zawsze jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiguanem 2.0tdi mialem okazję przekręcić 900km i fajne auto, ale ostatnio poganiałem troche po mieście kugą 2.0tdci i komfort większy, przyjemniej się prowadzi, przyjemna skórka, fajny szklany dach. Mi się podobała, ale bałbym się forda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust :) Jak bierze nówkę, to śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do niedawna opinie o silnikach 2.0 tdci w mondeo o b. awaryjnych, bardzo wrażliwe na paliwo itp., padające wtryski itd.

 

Dawno to było dawno... początki common raila. Od tamtych czasów minęło dużo czasu. Jeździłem ostatnio testowym Seatem Exeo 2.0TDI CR no i ****, niby ciszej niż PD ale dalej głośno w porównaniu np z Fordem mondeo 2.0TDCI (ten sam silnik co w Kudze) lub Toyotą Avensis 2.0 D4-d.

 

Kuga auto bardzo ładne i nie będzie miało wiekszych wad jeżeli chodzi o silnik niż diesle innych firm czy to VW czy Opla czy Fiata a Vw TDI daleko do kultury pracy TDCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
silnik niż diesle innych firm czy to VW czy Opla czy Fiata a Vw TDI daleko do kultury pracy TDCI.

 

Szczerze mówiąć, wolę troszkę głośniej niż problemy pod maską :) Dla mnie mój TeDeIk jest ich tak cichy w porównaniu z poprzednim 130-konnym z 2002 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi o auto nowe z salonu. Może ktoś jeszcze jakiś oponie doda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:
Napisał dziadekblack Zobacz post

 

silnik niż diesle innych firm czy to VW czy Opla czy Fiata a Vw TDI daleko do kultury pracy TDCI.

Szczerze mówiąć, wolę troszkę głośniej niż problemy pod maską Dla mnie mój TeDeIk jest ich tak cichy w porównaniu z poprzednim 130-konnym z 2002

 

Kolego przejedź się dieslem z CR innej marki dopiero docenisz ciszę w aucie. Nasze 1.9 to traktory niestety. 2,0 TDI już są cichsze ale dalej to traktory... :(

Edytowane przez dziadekblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo mi tu się OT robi. Czekam na info o Kudze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nasze 1.9 to traktory niestety. 2,0 TDI już są cichsze ale dalej to traktory...

nasze traktory to wymarły gatunek już także ni jak mają się to tych cichaczy na CR z dpf-ami.

no głośne są ale jak zamkniesz drzwi okna włączysz muzyka to jakoś silnika nie słychac. a tak wgl. to silnik jest po to aby wydobywać dzwięki, przynajmniej wiadomo, że pracuję.

 

a wracając do misa kuga, jak kupowany nowy to czym się przejmować, o silniku to moge tyle powiedz, że znajomy ma w transicie i miał problemy z komputerem sterującym pracą silnika, ale zrobili na gwarancji.

 

a jeśli chodzi o stylistykę to nie w moim guście auto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności