Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Mam pytanie odnośnie modułu 3C0 035 729F. Mam wieszak na telefon na desce rns 300 duży fis czerwony, 3C0 035 729F i kierownicę multi. Czy wchodzi w grę wymiana modułu na taki żeby mieć książkę na fisie i łączyć się przez bluetooth z każdym telefonem?? Jeśli tak to na jaki? Czy może ten mój można jakoś odpalić. Co będę musiał zrobić przy ewentualnej wymianie sterownika. Która opcja jest lepsza (wymiana modułu czy zakup adaptera) pod względem funkcjonalności i kosztów?

Z góry dzięki za pomoc.

Dodam że auto z 2007 roku, może to w czymś pomoże.

 

Na każde Twoje pytanie jest odpowiedź na forum, poszukaj a wszystko będzie na talerzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na każde Twoje pytanie jest odpowiedź na forum, poszukaj a wszystko będzie na talerzu.

No właśnie na temat modułu 3C0 035 729F. jest niewiele, proszę o pomoc, nie chcę kupić czegoś co nie będzie działała tak jak bym chciał, gdyż ceny tych cacek nie są wcale małe...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast 3C0 035 729F zamontuje 5N0 035 730 czy:

 

1. będę mógł łączyć się przez bluetooth z każdym telefonem?

2. czy fis będzie pokazywał książkę?

3. czy rns 300 wyświetla komunikaty o telefonie i czy współpracuje?

4. działa i jak działa kierownica multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zamiast 3C0 035 729F zamontuje 5N0 035 730 czy:

 

1. będę mógł łączyć się przez bluetooth z każdym telefonem?

2. czy fis będzie pokazywał książkę?

3. czy rns 300 wyświetla komunikaty o telefonie i czy współpracuje?

4. działa i jak działa kierownica multi?

 

wsio jest w temacie ale może krótko:

ad1. nie (rsap jest upierdliwy szczególnie dla Androida )

ad2.tak (po sparowaniu i update ksiązki do modułu -- w moim przypadku importował kontakty tylko z karty sim)

ad3. nie wiem ( ja zmianiłem wcześniej na rns510 )

ad4. działa normalnie.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki blop!!

Więc mogę spokojnie zmieniać centralkę. A może polecacie jakiś lepszy model niż 5N0 035 730 do mojej konfiguracji i oczekiwań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość dorwania tanio modułu 7L6035730C, proszę o podpowiedź czy będzie dobrze współpracował z białymi zegarami i kierownicą 12 przycisków, jakie funkcje obsługuje? Na razie nie mam jeszcze RNSa, a oryginalnie mam zestaw low z wieszakiem na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na module 3C8035730 i białych zegarach będzie już BT Audio czy dopiero od tego modułu 3C8035730A będzie BT Audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł 7L6035730 łączy się tylko przy wykorzystaniu protokołu rSAP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TME to doczytaj dokładnie w kwestii przesyłek na adres Łódzki czyli z kodem pocztowym:

Uwaga!

Opłata dla klientów z Łodzi i okolic (kody pocztowe od 90-xxx do 95-xxx) wynosi 6,00 PLN netto (zamiast 12,90 PLN netto) pozostałe warunki są takie same.

 

w firmie wekton odbierzesz osobiście bez żadnych dodatkowych kosztów-13 zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Passat b6 2007,

moduł pod siedzeniem kierowcy 3C0035729F ,

Radio rns 300

Wieszak na tel bez żadnych przycisków goły siwy rozsuwany

Kierownica multifunkcyjna - BRAK

Nie zalezy mi na uchwycie, ladowaniu ze stojaka i bajerach, chce tylko moc dzwonić za pośrednictwem Iphona 4s i odbierać rozmowy za pośrednictwem iphona 4s wykorzystując fabrycznych zestaw glosnomowiacy.

 

Pytanie brzmi :

 

Jak podłączyć iPhone 4s by fabryczny zestaw glosnomowiacy go widział, wlaczajac bluetooth w aucie nie wyszukuje ańi radio ani iphon 4s nic.

Prosze osoby mogace pomoc, znajace sie na tym o odpowiedz na meila [email protected]

 

Jeżeli są potrzebne jeszcze jakies informacje do rozwiązania mojego problemu, prosze o kontakt meil.

 

Dziekuje i pozdrawiam

 

 

 

udalo mi sie podłączyć IPhone 4s do zestawu samochodowego.

Kupilem najtańszy uchwyt z możliwością blutooth za 50 zł, niestety nie mam w komputerze pokladowym żadnych SMS książek z telefonami nic Poprostu nie ma w komputerze opcji Tel.

mi to nie przeszkadza bo chodzi mi o dzwonienie. Wieszak jest od nokii wiec mam dodatkowy uchwyt na tel iPhone 4s na szybie. Nie ma szału ani fajerwerków ale jest odbiór i połączenie telefonu IPhone 4s z zestawem vw :) , dodam ze mam czerwone zegary, ktoś pisał ze nie ma możliwości połączenia, ja mówię ze jest :) , gdybym mogl komuś pomoc dajcie znac. Pozdrawiam

Edytowane przez groch13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko było już nie raz opisane

 

masz tylko wieszak i moduł low

potrzebujesz uchwyt na telefon, za pomocą którego będzie można zrobić parowanie, obojętnie jaki nie musi być BT,

poza tym jeśli w module nie ma aktywnego BT będzie trzeba je włączyć za pomocą VCDS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ORACZ - Wojtek

Słuchaj, ja nie wiem co to vcds wiec zapytam wprost.

czy jak kupię taki adapter mając moduł 3C0035729F , nie posiadając jak wyżej pisałem kierownicy wielofunkcyjnej wszystko zadziała?, czy muszę dokupić moduł blutooth by zadzialalo, telefon iphone 4s

modul http://allegro.pl/sterownik-modul-telefonu-bluetooth-vw-3c0035729e-i2749894990.html

Adapter

http://allegro.pl/adapter-bluetooth-vw-nokia-6300-6301-i2793365411.html

Edytowane przez groch13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adapter jest OK możesz brać. Ja nie mam bluetooth w adapterze i musiałem włączyć tą funkcję w module za pomocą VCDS ( interfejs diagnostyczny ). Być może u ciebie nie będzie trzeba nic zmieniać po założeniu tego adaptera z BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Oracz

No dobra ale jak bedzie trzeba to vcds to co wtedy, jak to zrobić, czy po prostu wymienić moduł??na taki co podjąłem z Allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz się martwił jak nie będzie działać, na razie i tak musisz kupić uchwyt.

Modułu nie musisz wymieniać. Jak trzeba będzie przekodować to musisz poszukać kogoś z kablem z twojej okolicy np z tego forum który ci to zrobi za "flaszke" lub jakiegos warsztatu diagnostycznego, a co gdzie zaznaczyć jakby nie wiedzieli możesz też znaleźć było na forum - troszke wysiłku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Oracz

Łatwo Ci mówić trochę wysiłku , to nie moja branża auta wiec dlatego tu zapytuje.

Ale dzieki za podpowiedzi.masz racje spróbować trzeba.

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj PASSATA COMFORTLINE z 2008r. Turek zapewniał że ma bluetooth bo ma RNS 510 i takie ustrojstwo co w zdjęciu poniżej. Czy to prawda? Samochód ma też czerwony MFA+ i multifunkcyjną kierdę "starego typu" Pozdrawiam. DSC00764.JPG

DSC00763.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem wczoraj PASSATA COMFORTLINE z 2008r. Turek zapewniał że ma bluetooth bo ma RNS 510 i takie ustrojstwo co w zdjęciu poniżej. Czy to prawda?

 

Będzie miał BT pod warunkiem że dołożysz go do tego uchwytu na desce, lub zobaczysz jaki masz moduł pod siedzeniem

Poczytaj trochę forum nie bądź leniwy, tutaj wszystko masz pięknie wyjaśnione co i jak zrobić aby się cieszyć BT - już to ci pisałem w innym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o poradę.

Mam: białe zegary, kierownica CC (12 przycisków), RCD 310 (nie mam RNS510)

Chciałbym mieć możliwość gadania przez bluetooth z mojego iPhone 4. Nie potrzebuję żadnych dodatkowych funkcji, tylko możliwość rozmowy (narazie ;-)).

Jak mogę najtaniej uzyskać taką funkcjonalność ? Są dostępne na Alledrogo moduły 3C8035730 i według tj strony:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting

współpracują z białymi zegarami (protokół BAP).

Pytanie - czy ten moduł będzie gadać z iPhone 4, czy może jakaś inna sugestia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam 3C8035730B lub 5N0035730D na tym działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności