Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

No ok, Panowie. Jaki zestaw kupić (jaki moduł) do Passata B6 z 2006r, czerwony FIS, beak kierownicy MF, brak klawiatury wysuwanej. Rns510 versja B (na nalepce) wgrany soft 2660. Chciałbym mieć moduł współpracujący z telefonami bez rSAP.

(nie sugerowac się autem w profilu - montuje to u znajomego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok, Panowie. Jaki zestaw kupić (jaki moduł) do Passata B6 z 2006r, czerwony FIS, beak kierownicy MF, brak klawiatury wysuwanej. Rns510 versja B (na nalepce) wgrany soft 2660. Chciałbym mieć moduł współpracujący z telefonami bez rSAP.

(nie sugerowac się autem w profilu - montuje to u znajomego).

5N0 035 730

5N0 035 730 A

5N0 035 730 B

Z tym ze bez multifunkcji i klawiatury moze byc problem z pierwszym sparowaniem telefonu....chyba ze guzikami w manetce,ale nie wiem czy pójdzie...

jak bys sparował w innym samochodzie i przełożył powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje tez 3c8.035.730 z paska CC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów

Od dłuższego czasu przymierzam się do wykorzystania w swojej B6 zestawu głośnomówiącego ale chciałem sie doradzić fachowców

Moja B6 jest z 2008r., ma:

- czerwone zegary

- komputer MFA, duży FIS

- multikierownicę

- nawigację RNS510

- uchwyt pod telefon

 

Zmienię pytanie:

 

Czy do powyższych parametrów będzie lepszy:

5N0 035 730B

3C8 035 730 (B)?

7L6 035 730

 

- Czy w przypadku wszystkich w/w oznaczenie "C" świadczy o tym, że działa on tylko z białymi zegarami?

 

- czy tylko 5N0 035 730 ma komunikacje z RNS 510 ?

Edytowane przez pysiek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość R.M.

Witam szanownych kolegów

kupiłem 2 tyg. temu passata

zegary czerwone ,MFD, antena na dachu, i wieszak na tel. - chciałem sie połączyć przez bluetooth ale nie idzie. nr na sterowniku 3C0 035 729 F

pytanie na co mam zmienić ten moduł tzn jaki numer aby to śmigało, telefon mam e66.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie na co mam zmienić ten moduł tzn jaki numer aby to śmigało, telefon mam e66.

 

Kup 3C0 051 435 PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalatora juz znalazlem, ale nie jestem pewien ktory modul wybrac by miec wszystkie funkcje lacznie z audio, 3C8035730 czy 7L6 035 730. Samcohod to nowy passat z bialymi zegarami, duzym mfa i rcd510

Edytowane przez dziki_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam trochę inne pytanie posiadam moduł :

3C0 035 729 E

Mam również adapter dotykowy i radio RCD 300- po problemach wszystko gra i buczy czy jak zakupie rds 510 to bez problemu będzie mi ten adapter z telefonem działał tak jak teraz działa pod RCD 300 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę z innej beczki, mianowicie zakupiłem już modulik 5N0 035 730B i czekam na listonosza a w międzyczasie muszę się dowiedzieć co z anteną do niego...

Mam w swojej B6-ce uchwyt na telefon i zastanawiam się czy nie ma do niego podciągniętej anteny czy raczej jest to niemożliwe i muszę szukać anteny pasującej do tego modułu?

Czy ktoś odpinał już uchwyt na telefon (wieszak) i ma wiedzę czy jest tam podpięta antena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz antene podpieta pod uchwyt, musisz ja przeciagnac do BT i bedzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antenę będziesz musiał odpiąć od uchwytu ale i poszukać przejściówki bo inne są gniazda w uchwycie a inne w module .

Tak było u mnie co prawda ja nie znalazłem takiej przejściówki więc obciąłem kabel i dolutowałem wtyk taki jak potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejscowke z kablem mozna kupic tu...

http://www.kufatec.de/shop/product_i...nne--GSM-.html

Pozdrawiam

 

Jutro się zabieram za demontaż schowka :-)

A co do przejściówki to już znalazłem na Allegro gość sprzedaje takie wtyczki typ FAKRA jaka przychodzi do mojego modułu z krótkim kabelkiem za 10 zł + przesyłka.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1333972200

Rozbiorę wtyczkę, i założę na mój przewód od anteny jaki mam podciągnięty do wieszaka.

5455_big.jpg

Edytowane przez pysiek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po sprawie :provw::kciuki

Rozebrałem, wtyczki kupiłem bez problemu w sklepie:

http://www.tme.eu/pl/katalog/artykuly.phtml?search=ANT.CONN.01&idp=1#search%3DANT.CONN.01

Do tego dwa metry kabelka RG174 i bluetooth z modułem 5N0 035 730B zakupionym na eBay za 51 Euro hula jak złoto...:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i czas na mnie z pytaniami...posiadam RNS "c", czerwony FIS, multifunkcje, wszystko chodzi, teraz chciałem zakupić moduł bluetooth. Na Allegro znalazłem moduł o nr. 5N0 035 730 A, z poprzednich postów wyczytałem, że moduł będzie chodzić, poprawcie jeśli się mylę, ale...

...pod siedzeniem pasażera znalazłem sterownik fabryczny o nr seryjnym 3C0 035 729 E, stąd moje pytanie... czy to oznacza że mam poprowadzoną całą instalację do telefonu (jest widoczny czarny uchwyto-wieszak na tel w kokpicie), czy wystarczy tylko kupić sam moduł, podłączyć i będzie chodziło czy lepiej zakupić komplet tzw. moduł z wiązką, anteną oraz mikrofonem???

Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i czas na mnie z pytaniami...posiadam RNS "c", czerwony FIS, multifunkcje, wszystko chodzi, teraz chciałem zakupić moduł bluetooth. Na Allegro znalazłem moduł o nr. 5N0 035 730 A, z poprzednich postów wyczytałem, że moduł będzie chodzić, poprawcie jeśli się mylę, ale...

...pod siedzeniem pasażera znalazłem sterownik fabryczny o nr seryjnym 3C0 035 729 E, stąd moje pytanie... czy to oznacza że mam poprowadzoną całą instalację do telefonu (jest widoczny czarny uchwyto-wieszak na tel w kokpicie), czy wystarczy tylko kupić sam moduł, podłączyć i będzie chodziło czy lepiej zakupić komplet tzw. moduł z wiązką, anteną oraz mikrofonem???

Proszę o odpowiedź

 

Wystarczy sam moduł, dwa metry kabelka antenowego typ RG174 i dwie wtyczki żeńskie FAKRA jak z linku powyżej: sklep TME. długo szukałem i tylko oni mają same wtyczki, a kabelek w każdym sklepie z elektroniką.

Moduł 5N0 035 730 jest najlepszy. Co prawda to moduł od Tuarega ale będzie działał bardzo dobrze. Te dedykowane do Passata czyli z kodem zaczynającym się od 3C0.035.730 nie współpracują z RNS510 a ten od Passata 3C czyli 3C8.035.730 współpracuje tylko z białymi zegarami (tylko z końcówką 730 to wersja premium z bluetooth).

Kupuj moduł tylko 5N0.035.730 lub 5N0.035.730A lub 5N0.035.730B dlatego, że ten z C na końcu współpracuje tylko z białymi zegarami. Z B jest najnowszy (ma najnowszy soft) spośród tych trzech i najnowszy, współpracujący z czerwonymi zegarami. Ale od tego bez literki na końcu czy od tego z A różni się tylko ilością obsługiwanych telefonów. Ten z A będzie bardzo dobry tyle, że na Allegro są bardzo drogie. Możesz też poszukać na ebay'u ja kupiłem u Francuza za 230 zł z przesyłką.

Wiązkę masz przy tym module pod siedzeniem 3C0 035 729 E - wystarczy przepiąć wtyczkę.

Później trzeba zdemontować schowek od strony pasażera, odpiąć antenę od wieszaka i przeciągnąć ją do modułu pod siedzenie - do tego właśnie będziesz potrzebował wtyczek FAKRA i kabelka RG 174 aby zrobić przedłużkę. Albo po prostu kupić antenę GSM z odpowiednim wtykiem (są na eBay'u za 80 zł + przesyłka). Wtedy obejdzie się bez demontażu schowka.

http://cgi.ebay.pl/GSM-Antenne-fur-Bluetooth-PREMIUM-FSE-UHV-MFD3-RNS510-/170469927076?pt=Kabel_Stecker&hash=item27b0cca8a4

Edytowane przez pysiek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego masz u mnie dług wdzięczności...po raz drugi pomagasz:)

jeszcze raz dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego masz u mnie dług wdzięczności...po raz drugi pomagasz

jeszcze raz dziękuję

 

Może kiedyś się umówimy na browara :)

A tak przy okazji to sklep TME jest z Łodzi więc wysyłkę będziesz miał gratis. Od pozostałych zdzierają 13 zł bez względu na gabaryty.

Pozdrawiam i miłej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie browarek będzie jak tylko okazja się przytrafi...:)

niestety mam kolejne pytania:

- czy po podłączeniu potrzeba będzie ingerencja VAG-iem?

- jak to draństwo skonfigurować?

 

BTW...niestety ale TME nie oferuje odbioru osobistego zakupów poniżej 70zł, więc d.u.p.a. nic nie zaoszczędziłem, na przesyłce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności