Skocz do zawartości
poldeczek1

Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie pisałem, że nokia po rsapie gada, tylko, że w ogóle działa z moim modułem. Pojęcia nie mam po jakim protokole chodzi. Tyle tylko, że to Nokia 6303i. To Ty właśnie zasugerowałeś mi instalację tego rsapa, ale jak widać doopa. Chyba, że rzeczywiście coś z nim jest nie tak. Instalowałem wersję Trial, bo za normalną się płaci, ale sami sugerują, żeby sprawdzić na wersji Trial. Może jest jakiś program, którym można by sprawdzić działanie tego rsapa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Podepnę się pod wątek.

 

Mam Passata Sportline 2009r. Fabrycznie wyposażony jest w moduł bluetooth 5N0 035 730 A i navi 510

Z racji że korzystam z Iphone 6. Zakupiłem moduł o numerze 5N0 035 730 D.

Podmieniłem fizycznie moduły, ale Iphone 6 w dalszym ciągu jest telefonem niekompatybilnym przez zestaw.

 

Dodam, że samsung S6 chodzi na module z końcówką A oraz D.

Proszę o wskazówkę czy powinienem jeszcze podmienić kodowanie czy jeszcze coś innego? Gdzie leży problem?

 

Z góry dzięki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zainstalować w telefonie rSAP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko iphone 6 nie ma możliwości uruchomienia rSAP.

 

Natomiast przy podmianie modułu kierowałem się tą tabelką:

 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_(9W2/9W3/9W7/9WZ)_Retrofitting

 

Z czego wynika że moduł 5N0 035 730 D obsługuje zarówno rSAP i HFP - dzięki czemu sugerowałem się że Iphone 6 będzie chodził. Gdzie błąd?

 

na dzisiaj:

moduł 5n0 035 730d, który kupiłem na Allegro prawdopodobnie był uszkodzony, bądź w obudowie tego modułu siedział inny starszy moduł. Moduł oddałem w ramach reklamacji sprzedawcy.

W miedzy czasie kupiłem moduł 3C8 035 730 B i... iPhone śmiga

Edytowane przez L_Leo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli już to pytanie było -a mianowicie -różnica pomiędzy 3C8 035 730 C a D . Druga sprawa bo nie bardzo to rozkminiam : jeżeli mam tel. połączony z RNS-em przez BT to nie można jednocześnie korzystać z internetu w tel. Czy to normalne i tak ma być? Bo zdarza się, że pasażer chce skorzystać z internetu a niestety nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam w swoim aucie moduł bluetooth o numerze 5K0035730d (RNS510). Mam do dyspozycji moduł 3C8035730B. Pytanie brzmi czy warto go wymienić, jeśli tak to jakie będę z tego korzyści no i czy wymiana polega tylko na przepięciu wtyczek czy też konieczne jest kodowanie.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli taka odpowiedź padła ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szukałem ale nie znalazłem i przyszła pora na zasięgnięcie porady na forum.

Posiadam Paska B6 z 2010 roku. Oryginalnie zainstalowany w nim był RNS510 wraz z modułem 5N0 035 730 C (moduł pod siedzeniem).

Oryginalny RNS został wyciągnięty i w jego miejsce zainstalowano RNS315 (numer 3C0 035 279 G). Moduł pod siedzeniem został, jest podłączony do RNS'a. Obydwa urządzenia nie za bardzo ze sobą grają, w RNS315 nie ma złącza MIC OUT i z tego też powodu musiałem pociągnąć mikrofon bezpośrednio do modułu pod siedzeniem. Dzwonić się da, niby wszystko działa, ALE drażni mnie modułowy telefon. Jest to wersja premium, przejmuje mi całkowicie władzę nad telefonem, nie mam dostępu do netu, nie przychodzą SMSy itp (rSAP).

 

Próbowałem uruchomić telefon wbudowany w RNS315 (na obudowie jest adres MAC, więc domniemam, że taki moduł tam jest), ale po odłączeniu zestawu spod siedzenia na RNS'ie wyskakuje "brak telefonu". Kodowanie przeprowadzałem, czyli po odpięciu modułu spod siedzenia usuwałem telefon (77) z CAN a następnie włączałem BT w Navi - niestety, jak wtyczka pod siedzeniem siedzi "luźna", to BT w RNSie po prostu nie działa - w radiu w ustawieniach brak jest opcji BT. Co mogę robić źle?

Dziękuję!

 

Lekka edyta, może parę dodatkowych informacji się przyda:

Jak mam podłączony moduł do RNS'a, to przychodzące smsy są dla mnie niewidoczne (widzę na wyświetlaczu między zegarami, że sms wpadł, ale nie mogę go odczytać), ponadto nie działa przesyłanie BT audio. Telefon działa mi w rSAP ale takim niepełnym... :/

Edytowane przez StRess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jest możliwość w module 3C8 035 730 E zrobić tak żeby moduł nie włączył automatycznie muzyki z telefonu po połączeniu się z nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może czy jest możliwość w module 3C8 035 730 E zrobić tak żeby moduł nie włączył automatycznie muzyki z telefonu po połączeniu się z nim?

 

cos było , ze ADAP AUDIo BT aktywne...cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyłączyć w telefonie opcję media audio w ustawieniach połączenia BT i przypuszczalnie jeszcze raz sparować telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ta opcja jest wyłączona i nieda się jej włączyć. Włącza się tylko po połączeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko czy modół 3C8035730 sparuje z galaxy s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3C8 035 730 B 

3C8 035 730 C

jaka różnica jest między tymi modułami , ktoś może wyjaśnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w miarę w dobrej cenie moduł 5N0035730B pytanie czy będzie to działało na samsungu galaxy s8+??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, widzę że pomogliscię bardzo:)

Dla tych którzy posiadają s8 lub s8+ kupiłem moduł o numerze w poście wyżej i działa bez problemowo jeżeli chodzi o parowanie itp. 

A mam pytanie o antenę GSM ponieważ brak zasięgu w aucie a widzę że w module jest tam jakieś wejście przepuszczam właśnie że pod antenę co trzeba dokupić i gdzie to zamontować? Trzeba rozbierać coś w aucie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie będę zakładać kolejnego tematu. Mam moduł 7p6035730d. Czy jest on coś wart czy nie? Jeździł wcześniej w B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest warty tyle ile za niego zapłaciłeś 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn? Nie łączy się z multimediami i z BT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2011 o 20:30, Doran napisał:

zolty kabelek z zestawu noki i wpinasz go pod pin >mute< w rns'ie

odgrzebie temat mozesz skazac który kabel gdzie wpiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności