Skocz do zawartości
Gość Diabl0

[OT?] zestaw głośno-mówiący Nokia

Rekomendowane odpowiedzi

mam zestaw glosno mowiacy noki w aucie i potrzebuje zdemontowac ta antene na przedniej szybie chyba z zestawu pytanie jak ona jest zamocowana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..potrzebuje zdemontowac ta antene na przedniej szybie chyba z zestawu pytanie jak ona jest zamocowana ?

 

najprawdopodobniej jest przyklejona za pomoca tasmy dwustronnie klejacej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

podłączyłem do B6 z RNS-510 bluetooth premium 5N0035730A w zamian za poprzedni 3C0035729E. Na fis-ie pojawiła się opcja podłączenia telefonu a w RNSie wskoczyła opcja telefonu. Jednak kiedy wchodzę w menu telefonu na fis-ie pojawia mi się napis, że następuje inicjacja telefonu i po pewnym czasie znika. Po ponownej próbie to samo. Może ktoś miał taki przypadek i ma na to pomysł.

Kolego. Zestaw premium łączy się trochę inaczej z telefonem niż inne , niższe modele. Działa to na takiej zasadzie, jakbyś włożył swoją kartę SIM do zestawu. Telefon przechodzi w tryb zdalnej obsługi SIM. Musisz w zestawie wpisać jednorazowo kod PIN z karty SIM i zapisać go w pamięci zestawu. Czy tak robiłeś?

 

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

 

najprawdopodobniej jest przyklejona za pomoca tasmy dwustronnie klejacej.
Zgadza się i to takiej taśmy, ,że raczej nie uda Ci się zdemontować bez demolki anteny. Dodatkowo, żeby wyczyścić szybę po tym "kleju na gąbce" najlepszy będzie chyba aceton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał jado

Cześć,

podłączyłem do B6 z RNS-510 bluetooth premium 5N0035730A w zamian za poprzedni 3C0035729E. Na fis-ie pojawiła się opcja podłączenia telefonu a w RNSie wskoczyła opcja telefonu. Jednak kiedy wchodzę w menu telefonu na fis-ie pojawia mi się napis, że następuje inicjacja telefonu i po pewnym czasie znika. Po ponownej próbie to samo. Może ktoś miał taki przypadek i ma na to pomysł.

 

Kolego. Zestaw premium łączy się trochę inaczej z telefonem niż inne , niższe modele. Działa to na takiej zasadzie, jakbyś włożył swoją kartę SIM do zestawu. Telefon przechodzi w tryb zdalnej obsługi SIM. Musisz w zestawie wpisać jednorazowo kod PIN z karty SIM i zapisać go w pamięci zestawu. Czy tak robiłeś?

 

Nie mogłem tak robić ponieważ jak napisałem telefon cały czas był inicjowany przez sterownik. Ale problem wyjaśnił się, ponieważ sterownik był uszkodzony. Wymieniłem na dwa inne jeden 5N0... a drugi 3C8... i obydwa od razu zadziałały jak należy.

Ale teraz mam inny problem. Mnie słychać ale ja nikogo nie słyszę w głośnikach. Dopiero jak sparuję dodatkową słuchawkę bluetooth z zestawem to wówczas obsługę mam z RNS-a i FIS-a a odsłuch w słuchawce. Czy ktoś miał podobny problem albo ktoś wie o co kaman?

p.s. Tak wogóle to dzięki MAURO0 za odpowiedź. Straciłem już jakąkolwiek nadzieję, że ktoś coś podpowie.

Edytowane przez jado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego. Zestaw premium łączy się trochę inaczej z telefonem niż inne , niższe modele. Działa to na takiej zasadzie, jakbyś włożył swoją kartę SIM do zestawu. Telefon przechodzi w tryb zdalnej obsługi SIM. Musisz w zestawie wpisać jednorazowo kod PIN z karty SIM i zapisać go w pamięci zestawu. Czy tak robiłeś?

 

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

 

Zgadza się i to takiej taśmy, ,że raczej nie uda Ci się zdemontować bez demolki anteny. Dodatkowo, żeby wyczyścić szybę po tym "kleju na gąbce" najlepszy będzie chyba aceton.

 

 

dziekuje za pomoc potrzebuje jej sie pozbyc bo szyba bedzie wymieniana niestety pekla i firma co sie tym bedzie zajmowac to chyba nie bedzie sie przejmowac wiec wole wczesniej ja sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc potrzebuje jej sie pozbyc bo szyba bedzie wymieniana niestety pekla i firma co sie tym bedzie zajmowac to chyba nie bedzie sie przejmowac wiec wole wczesniej ja sciagnac

 

Jak to nie będzie się przejmować? Będzie się przejmować, bo jak Ci ją rozwalą to muszą zapłacić. Tak samo jak z przyklejanym lusterkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aaa co mi tam, skuszę się :cwaniak:

Zobacz PWMaki1000 :P

odkopię węgiel w 2015r. macie może instrukcję jak wymontować zestaw nokii mcc-1 z passata b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności