Skocz do zawartości
Mate0

Nowy Volkswagen Tiguan

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że ładniejszy od Touarega, ale wnętrze jest żałosne, niestety. Nowy GCH z wizji będzie ładny, a do tego popracują nad plastikami, także, może wreszcie coś konkretnego powstanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dawno tu nikt nie pisał. Zastanawiam się nad Passatem b7/superb konta Tiguan.

Znalazłem: http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-2-0-tdi-4-wd-navi-panoramiczny-dach-mozliwosc-zamiany-ID6yeS0L.html

 

Podobno te auta dobrze się prowadzi, są dobrze wyciszone - nie wiem jakie odczucia po przejechaniu trasy np. 500 km

Ktoś może się wypowiedzieć?

Cena też wysoka- porównując inne auta na otomoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tiguana ale po lifcie 2.0 140km 4motion. Jeździ się wygodnie (chyba lepiej niż passatem B6/B7), duże trasy to nie problem.

Tylko tych 140km nie czuć, passaty z taką mocą jadą mi lepiej. Ale jeździ nim kobieta więc to w sumie nie mój kłopot ;)

 

Ten z ogłoszenia chyba dość drogi jak na przedlifta, ale przebieg ma dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tiguana ale po lifcie 2.0 140km 4motion. Jeździ się wygodnie (chyba lepiej niż passatem B6/B7), duże trasy to nie problem.

Tylko tych 140km nie czuć, passaty z taką mocą jadą mi lepiej. Ale jeździ nim kobieta więc to w sumie nie mój kłopot ;)

 

Ten z ogłoszenia chyba dość drogi jak na przedlifta, ale przebieg ma dobry...

 

Dla mnie największy problem to jego rozmiar. Wszystko w nim jest male : Np podstopnica to 70% tej z passata. Ale jeździ sie wygodnie bo ma fajne zawieszenie i jest wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest to wymar raczej golfa, ale ani z tyłu, ani z przodu nie czuć że to małe auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w praktyce ile pali?

Czy są problemy z DPF (przy jakim przbeiegu)? Turbo ile wytrzymuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS

A jak z wyciszeniem auta? Szum wiatry, odgłosy opon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności