Skocz do zawartości
mati_09-94

Gdzie najlepiej jechac nad morze?

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli ktos wybiera sie w strone miedzyzdroi, to 50km wczesniej w kamieniu pomorskim, mam (moj tescio ;)) domek do wynajecia, za dobre pieniazki. wiecej szczegółów w dziale rozne.

 

pozdrawiam i polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam walie miescowka nazywa sie newborough jest pieknie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już któryś raz z rzędu byłem w Jastarnii, owszem korki na półwyspie to codzienność, ale wystarczy trochę wcześniej się tam pojawić tzn ok 7.30- 8.00 , ew wieczorem od 20 i nie ma problemu z dojazdem; z wylotem podobnie, choć wieczorem pusto się robi troszkę później. Dużo też zależy od aury; wiadomo, że jak kiepska to wszyscy wspaniałomyślnie robią sobie wycieczki samochodem i jest d**. A sama miejscowość godna polecenia, ceny przystępne ale to pewno jak wszędzie jest co oglądać nie ma daleko do Helu itp Na pw służę namiarem na godną polecenia kwaterę. wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie, jako że sezon wakacyjny się zbliża wielkimi krokami , prosiłbym o jakieś propozycje co do fajnego miejsca na naszym morzem. Byłem już w Juracie, Chłapowie i Darłówku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie i panie, jako że sezon wakacyjny się zbliża wielkimi krokami , prosiłbym o jakieś propozycje co do fajnego miejsca na naszym morzem. Byłem już w Juracie, Chłapowie i Darłówku.

 

Interesuje cię spoko i cisza? :)

 

Polecam Dąbki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Dąbki

a ja Dębki - no chyba że się Kuba przejęzyczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja Dębki - no chyba że się Kuba przejęzyczył

 

Nie nie :) U mnie wszystko ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku na przełomie czerwca/lipca śmigam do Mielna/Unieścia. Jest to nasze miejsce i zarazem baza wypadowa w różne inne strony. W tamtym roku zwiedzaliśmy Słupsk, podjechaliśmy tez na Hel. Rok wcześniej bylismy w Gdyni przy ,,Błyskawicy" i w Akwarium. W tym roku planujemy śmignąć do Łeby i Ustki.

Aaaaa, nie można też ominąć Darłowa i Zlotu Pojazdów Militarnych, jakie ma miejsce w czerwcu:

http://www.zlot.darlowo.info/

Akurat w tym roku trochę później, bo 22-24. lipca 2011...więc mnie ominie po raz pierwszy od czterech lat..Szkoda, bo jest super-polecam. ( W tamtym roku zawiesiłem się Paskiem na krawężniku i wyciągali mnie Szwedzi amfibią ruską)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
SuVW_2006 do Mielna/Unieścia.

 

dobrze gada z Blopem tam będziemy od 10 Lipca :P

Ale przepięknie jest w Rewalu ,byłem chyba z 10 razy ,klimat mi najbardziej odpowiada jakoś ,ale nie ważne gdzie ,ważne z kim :)nawet na zadupiu można się świetnie bawić

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje jakie były do tej pory podane są jak najbardziej pomocne ale....

Ja chcąc wybrać się z dzieciakami (4 i 6 lat) potrzebuję konkretnych namiarów tzn. kwatera, agroturystyka, hotel, sprawdzony przez kogoś z was, czysto, schludnie, co wam się podobało w danym miejscu a co nie, czy można się potargować :) i tym podobne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Karwii??? Bo właśnie w lipcu wybieram się tam z narzeczoną:) znajomi którzy tam byli twierdzą że jest spokój, cisza, czysta i duża plaża itd. Był tam ktoś z forumowiczów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też o Karwi myślałem i też na początku Lipca , był ktoś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłe w Karwi z rodzinką rok temu.Bardzo nam się podobało,więc jedziemy i w tym roku.Pensjonat już mam sprawdzony.Mieścina taka sobie,ale plaża super.Z małymi dziećmi polecam jechać 2-3 km w stronę Jastrzębiej Góry ,tam to dopiero pustki i spokój.Dużym plusem jest położenie Karwi.Jest wszędzie blisko na zwiedzanie w razie brzydkiej pogody(Hel-fokarium,Łeba-wydmy).Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak chce ktos odpoczac to Dębki jak najbardziej, mam pare namiarów jak ktos by chcial sie tam wybrac bo jestem z tamtąd. Karwia tez jest ok, wlasnie skonczyli remont nawierzchni bo bylo wszystko rozryte, teraz jest w miare. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w karwii rok temu.. a właściwie nocleg miałem w karwieńskich błotach, a karwia spoko, dużo dużo mniejsza od władka, plaża mniej zaludniona, ale na jakieś sezonowe szmery bajery tak czy siak będzie potrzebna wycieczka, bo to jedna ulica jest i przejście na plaże

 

brath -> z niemowlakiem domek w przyzwoitych warunkach. znasz może takie miejsca?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem co prawda nie w Karwii ale w Ostrowie (mała wioska obok). Jeżeli ktoś lubi ciszę i spokój i jedzie z dzieciakami to naprawdę szczerze polecam. Tak jak wspomniał gasio najlepiej na plażę udać się deko za Karwię w kierunku Jastrzębiej Góry. Na pewno będzie luźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy coraz bardziej jestem zdecydowany na Karwie, macie może jakieś namiary na fajne pokoje w Karwi ?, jedziemy we czwórkę, tj. Ja z Żoną i dwójka dzieciaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłem w Karwi w zeszłym roku przez kilka dni. Nocleg mieliśmy w Karwieńskich Błotach (+/- 1km do morza, i wydaje mi się, że nieco taniej niż w samej Karwii). Jeśli ktoś nie szuka imprezowych klimatów i chce odpocząć to jak najbardziej Karwie polecam. Ogólnie spokój i czysta plaża na której znajdzie się bezproblemowo miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niestety ciężko znaleźć coś wolnego w Karwi w tym terminie. Już drugi dzień szukam i dzwonie i nic:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rezerwowałem w marcu i już wtedy sporo terminów było zajętych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności