Skocz do zawartości
pa.sko

Światła do jazdy dziennej + przeciw mgielne + czujnik światła

Rekomendowane odpowiedzi

Na ulicach jest całe mnóstwo pasków z dziennymi na zwykłych halogenach i nie ma problemów. Ja mam u siebie w halogenach super białe żarówki o zmniejszonej mocy świecenia i nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krysitan wyluzuj...

 

:) bez większej spiny..ponad dwa lata śmigam na przeciwmgłowych i żaden stróż prawa nigdy z tego powodu nie robił afery :) wątek dziennych świateł nie ma końca. Najlepiej prezentuje się to jeśli jest fabryczne..według mnie wszelkie wpasowywanie w b6 dziennych szpeci ten samochód..ale to moje zdanie inni mogą mieć inne. Już ktoś wrzucał chyba w tym poście link z idealnymi dla mnie śwatłami dziennymi dla b6 i jeśli ten produkt będzie dostępny na naszym rynku (i będę miał jeszcze B6) to go zakupię

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę jak ludzie latają na halogenach albo na ledwo widocznych światełkach dziennych za 20zł to odnoszę wrażenię że policja ma w dupie czy to legal czy nie legal - lepiej stanąć za winklem i z przyczajki kosić za prędkość a nie sprawdzać homologację na szkłach, po co się brudzić, schylać, szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca... w jednym z poprzednich samochodów miałem zamontowane dzienne, a że auto światła mijania miało podnoszone to policja zatrzymywała mnie raz na 2 miesiące. Kilka razy nawet biegali z miarką i mierzyli ile jest cm od ziemi ile od krawędzi samochodu itd... ale to kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat ponieważ jestem na etapie szukania świateł dziennych. Wcześniej już ktoś wkleił link z podobnym rozwiązaniem. Wygląda to tak

a robi je firma link a na ebayu można je kupić link

i jeszcze tutaj link

Poważnie się zastanawiam nad kupnem choć cena nie mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy jak kupie dzienne drl-e od skody to czy ten adapter mi zadziała zamiast rezystorów bo nie chce mi się tego ponownie robić :D

 

http://sklep.motohid.pl/pl/p/Adapter-Kasownik-do-LED-DRL-Octavia-2-FL%2C-Superb/339

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zakładać, nie będzie błędów.

 

Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to pachnie jak agro tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz zakładać, nie będzie błędów.

 

Pozdrawiam Lukasz

 

Piszesz odnośnie adapterów do których dałem link?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

generalnie to pachnie jak agro tuning

 

Do którego postu się odnośisz z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz odnośnie adapterów do których dałem link?

Tak, pisze odnośnie adapterów do których dałeś link...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

generalnie to pachnie jak agro tuning

Naprawdę nie wiem jak można dopatrzeć się w tym "agro tuningu" bardziej prawdopodobne jest to, iż zafascynowałeś się panującą "modą" na tym forum w nadużywaniu tegoż zwrotu . :wmorde

 

Pozdrawiam Lukasz

Edytowane przez Doran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym adapter może być Agro tuningiem.

No ale nie ma co się rozpisywać na ten temat e kilku postach bo zawsze jeden się trafi co ma swoje śmieszne zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do którego postu się odnośisz z tym
Naprawdę nie wiem jak można dopatrzeć się w tym "agro tuningu"

Jak będę chciał posiadać ledy,to kupię auto fabrycznie w nie wyposażone,a nie przyklejane chińskie wynalazki.

Edytowane przez azrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będę chciał posiadać ledy,to kupię auto fabrycznie w nie wyposażone,a nie przyklejane chińskie wynalazki.

 

Ty poczytaj sobie trochę ten wątek.

Mowa tu o ori ledach od skody a nie dokładaniu innych zamiennikach.

Skoro nie chcesz posiadać ledów to po co zasmiecac ten wątek z beznadziejnymi wpisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo po to jest forum,aby wyrażać swoje poglądy na dany temat.Ale my się chyba nie zrozumiemy,mamy zupełnie inne spojrzenie na kwestie gustu i estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo po to jest forum,aby wyrażać swoje poglądy na dany temat

Widzisz, jak bardzo dobrze zauważyłeś, "wyrażać poglądy", a nie robić śmietnik - To proponuje ci przeczytaj cały wątek i ZAMILCZ, bo robisz śmietnik.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

nie przyklejane chińskie wynalazki

Te ori to pewno są klepane w "niemcowni" :lol. Wszystko jest klepane w Chinach, no może prawie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZAMILCZ
:muza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów, czy możecie mi podpowiedzieć czy w B5 z 2005 da się zakodować dzienne w halogenach? Pytam bo to ostatni rok produkcji a 2005 szły już B6 w których można zakodować, może do B5 wsadzali już nowsze sterowniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem znajomemu zakodować w Touranie 2009 rok, światła przeciwmgłowe jako dzienne. W bajcie 17 zaznaczyłem bit 4 oraz włączyłem tryb amerykański, w bajcie 20 moc świecenie ustawiłem na 60%. Halogeny zapalają się automatycznie, przy zadziałaniu czujnika zmierzchu włączają się mijania przód oraz postojowe ale z tyłu razem z pozycyjnymi święcą się kierunkowskazy. Po włączeniu kierunku nie ma mrugania tylko dalej ciągle świeci, tak samo jest przy wciśnięciu pedału hamulca, razem ze światłami tylnymi zapalają się kierunkowskazy. Sytuacja jest taka sama w trybie skandynawskim oraz skandynawski+ameryka. Włączałem tą funkcję już w kilku Passatach i nie było takiego problemu. Zna ktoś przyczynę dlaczego razem z tylnymi pozycyjnymi zapalają się kierunki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z Forumowiczów z Warszawy dysponuje sprzętem i wiedzą aby (odpłatnie) zakodować DRL na oryginalnych światłach przeciwmgielnych w moim autku?

Dzisiaj taką próbę podjął mechanik - stwierdził, że aktywował DRL jednak "dzienne" nie zadziałały. Z góry dziękuję za odzew.

Edytowane przez vwaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności