Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz ciezej znalezc czas na siedzenie na forum :(

Z avatara widac, ze dobry zakup Krzysku. Gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coraz ciezej znalezc czas na siedzenie na forum :(

Z avatara widac, ze dobry zakup Krzysku. Gratuluje.

 

A dzięki :-) , import z UK to był 22-gi który oglądałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem cały czas wlepę forumową mimo to nowych członków na forum brak...

ja u siebie posciagalem wszelkie oznaczenia i wlepy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie posciagalem wszelkie oznaczenia i wlepy

Dopiero teraz? :P

 

A dzięki :-) , import z UK to był 22-gi który oglądałem .

Wierze Ci. Ja ogladalem ostatnio wiele samochodow i jestem przerazony. Same zameczone padliny naprawiane poprzednio przez magikow. Dramat.

Mam nadzieje, ze trafiles fajna sztuke. Pozdrawiam.

 

Ja mam dosc swojego. Dzisiaj robilem cala mase roznych dziwnych bzdur bo mi sie NCT skonczylo a wczesniej nie bylo kiedy.

Poza czujnikiem cisnienia doladowania ktory szlak trafil to okazalo sie ze moje BRD leje :(

Z dobrych wiesci zmienione serwo, wszystkie klocki, odpowietrzone, przelane hamulce nowym olejem i jest mi lepiej.

Dalszy ciag zmagan wkrotce jak wymienie dolny wahacz na wlasciwy z szerokim trzpieniem bo przyszedl zly komplet.

Pray okazji zrobilismy serwis czyli olej i filtry. A takze denerwujace i meczace sprzegielko alternatora.

Edytowane przez Bart_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezle ja w tym roku wymienilem wachacze bo nie przeszlo NCT a zrobilem to przed domem na kobylkach jeden dzien I po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie posciagalem wszelkie oznaczenia i wlepy

 

Nie ciekawa okolica ?

 

 

 

Wierze Ci. Ja ogladalem ostatnio wiele samochodow i jestem przerazony. Same zameczone padliny naprawiane poprzednio przez magikow. Dramat.

Mam nadzieje, ze trafiles fajna sztuke.

 

Cóż , ja staram się robić wszystko co się da sam ale czasu czasem brak . Co do auta to jest super ale już wietrzę problem z zamkiem drzwi kierowcy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja duzo tez robie pod domem, ale deszcz itd nie pomaga. Czasem tez brakuje mi narzedzi, jak np wczoraj klucza do wymiany sprzegla alternatora ;) Co do wahaczy to wymiana pod domem luz tylko, ze sroby powinno sie dociagnac jak auto jest na kolach i w pozycji do jazdy. Dzieki temu wytrzymuja dluzej. Niestety bez podnosnika albo kanalu to nie wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ciekawa okolica ?

 

nie po prostu stwierdziłem ze bez tych oznaczeń wyglada lepiej czysto i gladko :cool

 

Ja duzo tez robie pod domem, ale deszcz itd nie pomaga. Czasem tez brakuje mi narzedzi, jak np wczoraj klucza do wymiany sprzegla alternatora ;) Co do wahaczy to wymiana pod domem luz tylko, ze sroby powinno sie dociagnac jak auto jest na kolach i w pozycji do jazdy. Dzieki temu wytrzymuja dluzej. Niestety bez podnosnika albo kanalu to nie wykonalne.

 

Mi sie udało bez podnośnika i kanału podparłem tarcze na zadanej wysokości do jazdy i opuściłem auto na kolki, bylo ciezko ale dałem rady zaoszczędziłem 150 eurakow bo zbieżności sam niestety nie dalem rdy zrobic. Teraz to tylko felgi zostały jestem chory na Heliosy tylko cieszko dostępne naszczescie pojawily sie na DoneDealu

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaaaaaaa. Hehe. Nieprawda, bo ja jeszcze też jeżdżę i chyba również z nim zostanę, bo swoich pieniędzy nie dostanę, za grosze go nie oddam, a poza tym jak widzę te nowe padliny co robią, to mi się odechciewa. Wszystko mi w moim pasuje, więc w sumie nie mam jako takich konkretnych powodów żeby go sprzedawać. Pozdro dla wyspiarzy. Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemaaaaaaa. Hehe. Nieprawda, bo ja jeszcze też jeżdżę i chyba również z nim zostanę, bo swoich pieniędzy nie dostanę, za grosze go nie oddam, a poza tym jak widzę te nowe padliny co robią, to mi się odechciewa. Wszystko mi w moim pasuje, więc w sumie nie mam jako takich konkretnych powodów żeby go sprzedawać. Pozdro dla wyspiarzy. Piotrek

to jest nas trzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5 ok ale B6 fajniej mi się jeździło (subiektywne moje odczucie)

 

 

to jest nas trzech

 

Trzech muszkieterów ? :noniebardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10334358_553976028088258_2668935303740850635_n.jpg?oh=6d5ba2b594ae4771b60475483fecb1ad&oe=56D7EF10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie w imieniu Grupy Irlandzkiej podziękować za wszystkie życzenia i oczywiście życzyć wzajemnie Wszystkiego Co Najlepsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta były ? :przestraszony , mam nadzieję że były zdrowe i spokojne . Pozdro :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuuuugiej nieobecności. Powróciłem na forum z nowym nabytkiem VW. Pozdrowienia z Nenagh:tdi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dłuuuugiej nieobecności. Powróciłem na forum z nowym nabytkiem VW. Pozdrowienia z Nenagh:tdi:

 

Witamy , dawaj foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dłuuuugiej nieobecności. Powróciłem na forum z nowym nabytkiem VW. Pozdrowienia z Nenagh:tdi:

witam jakies plany zwiazane z autem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności