Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tak sobie pomyślałem,że otworzę nowy temat w którym będziemy się mogli kontaktować stricte w swoim gronie,poruszać tematy i problemy,które można by rozwiązać tu na wyspie.Piszcie co o tym sądzicie,a jeśli ktoś ma jakąś potrzebę lub problem,to niech już tutaj o tym pisze

Pozdro Piotrek

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, jak juz zbierzecie jako taka grupe ludzi - pasjonatow i zapalencow ;) to moze by dalo sie zorganizowac jakis ogolno wyspiarski zlocik, co wy na to? pewnie juz w tym roku nie wypali, bo to juz czerwiec, a pózniej urlopy, urlopiki i pewnie kasy tez nie bedzie ale w przyszlym roku trzeba by o tym pomyslec. temat do przemyslenia :)

pozdrawiam

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My teraz spotkamy się po wakacjach,ale na pewno jest to temat do przerobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz spotykamy sie w cornwalii, ale slyszalem glosy ze mozna by do walii podskoczyc, ktoregos nastepnego razu, wiec chyba bylo by wam blizej ;)

bedziemy w kontakcie ;)

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna by do walii podskoczyc, ktoregos nastepnego razu, wiec chyba bylo by wam blizej

tak, bliżej tylko prom z dublina do hollyhead w dwie strony to jakieś 300e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dwie strony to jakieś 300e.

to faktycznie nie po drodze :/ bedziemy kombinowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bardzo da sie nic kombinować. Bo albo wy do nas albo my do was! :) niestety wody nie da sie przejechać naszymi skromnymi passatami, chyba ze chłopaki z forum pokombinują VAG-COM-em i wymyślą jakiś mod na amfibie:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to byl by dobry pomysl amfibie a moze jak w top gearze zrobimy lodki z naszych passkow pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokombinują VAG-COM-em i wymyślą jakiś mod na amfibie

mam już pewien projekt, ale na razie jest w fazie testów, także :zip :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z innej beczki.Zapomniałem zapytać na spocie.Czy ktoś się para wędkarstwem i ewentualnie zna jakieś dobre miejscówki ? Chętnie bym się z kimś gdzieś wybrał,bo jak na razie jestem cały czas na dorobku,wędkarskim.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko koledzy kiedys byla mowa o dobrym virusie gdzies za belfastem, kojazy ktos nazwe tego miejsca, ni cholery nie moge wykopac tego posta. Bede wdzieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko koledzy kiedys byla mowa o dobrym virusie gdzies za belfastem, kojazy ktos nazwe tego miejsca, ni cholery nie moge wykopac tego posta. Bede wdzieczny :)

kolego ale do twojego motorka to virus ci nie da zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko a jak tak z innej beczki mam pytanie, a wiec nie weim co sie dzieje z moim paskiem bo dziwnego sie dzieje temp na dworze juest 20 stopni a mi wyswietla minus 19 co sie zwalilo???? moze ktos wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum ;) - czujnik temp zewnetrznej masz do sprawdzenia :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz z innej beczki.Zapomniałem zapytać na spocie.Czy ktoś się para wędkarstwem i ewentualnie zna jakieś dobre miejscówki ? Chętnie bym się z kimś gdzieś wybrał,bo jak na razie jestem cały czas na dorobku,wędkarskim.Pozdro

 

Jest parę ładnych miejscówek na rybki, za bandon można wyciągnąć ładne poloki, ale lepiej opłaca się na kuter 12 osób po 37e ale z cork ;)

 

W następnym roku łapie się na spota nawet jeśli będzie w uk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest parę ładnych miejscówek na rybki, za bandon można wyciągnąć ładne poloki, ale lepiej opłaca się na kuter 12 osób po 37e ale z cork ;)

 

W następnym roku łapie się na spota nawet jeśli będzie w uk ;)

W następnym roku łapie się na spota nawet jeśli będzie w uk

 

miejmy nadzieje że nie będzie trzeba aż tak długo czekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W następnym roku łapie się na spota nawet jeśli będzie w uk

co bedziesz czekal do przyszlego roku, juz raptem za 2 tyg jest maly zlocik w cornwalii, serdecznie zapraszamy wszystkich chetnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co bedziesz czekal do przyszlego roku, juz raptem za 2 tyg jest maly zlocik w cornwalii, serdecznie zapraszamy wszystkich chetnych

 

Nie dam rady się na nim pojawić niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem,że następnego spota zrobimy po wakacjach,jak się wszyscy z urlopów pozjeżdżają.Na pewno nie będziemy czekać do przyszłego roku,a częstotliwość też sobie razem ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności