Skocz do zawartości
lebow

Współrzędne fotoradarów

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w necie ale większość są w postaci gotowych POI albo tylko nazwy miejscowości i ulic, znalazłem też takie coś (załącznik) ale z tych współrzędnych wynika że te fotorapidy są gdzieś na oceanie-o co kaman?

Moja nawigacja ma możliwość dołożenia pliku tekstowego aby informować o zbliżaniu się do fotoradaru ale na Atlantyk się jakoś nie wybieram...

 

Dla znawców navi mam pytanie,bawił sie ktos w edycję map, tzn. chodzi mi o dołożenie dróg, zmianę nazw ulic itp. a które producent mapy jakoś pominął?

fotoradary aa.xls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to nie ma załącznika

po 2 to właśnie w tych PIO są fotoradary i cała reszta

po 3 zmiana zależna jest od tego na jakim sprzęcie pracujesz jaki win rodzaj nawigacji i programu (am tt iGO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę załącznik.

Program którego aktualnie używam (Polnav na Win CE 5,0) nie ma w POI radarów ,aktualizacje tez nie uwzględnia polski w sieci radarów.

A jak się samemu coś stworzy to bardziej cieszy niż gotowce, nie zawsze idealne....

 

Chyba wiem czemu wywala mi dziwne położenie wg. współrzędnych z pliku, dwie ostatnie cyfry są raczej niepotrzebne. TUTAJ ciekawy przelicznik. Może sie komuś przyda.

 

 

EDITKA.

 

Jak ktoś lubi sam dłubać w nawigacjach to na ZUMI (zakładka -Informacje Drogowe-)jest ładna sieć fotoradarów z dwoma rodzajami współrzędnych (prawy guzik myszy-pokaż współrzędne ).

Nawigacje samochodowe obsługują najczęściej ten drugi układ współrzędnych.

Co do POI do innych programów to są nieraz tak niedoskonałe że na mapie fotoradar jest kilka metrów od drogi.

A to TUTAJ* najlepsza mapa fotoradarów (atrapy ,przenośne),są opisy i zdjęcia tylko współrzędnych nie ma.

 

*P.S.

Tak wrzuciłem link bo w innej postaci z postu zrobiły się dziwne "frędzle"??

Pierwszy wybór z googli.

Edytowane przez lebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności