Skocz do zawartości
Major

Podświetlane nawiewy

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem o pewnym patencie z podłączeniem pod guzik od awaryjnych... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podłączeniem pod guzik od awaryjnych
Też by pewnie było bez problemu, bo w końcu po włączeniu oświetlania awaryjny się świeci, więc "łaj not" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden mały kruczek... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu awaryjnych będą nawiewy mrygać i wachlować w takt kierunkowskazów :D :D.

 

U mnie podłączone jest pod AH i jest gites majonez. Natomiast Panowie skoro mamy zasilanie w tej okolicy to może by jeszcze jakieś subtelne podświetlenie szufladek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po włączeniu awaryjnych będą nawiewy mrygać i wachlować w takt kierunkowskazów :D :D.

?

 

Tak też miałem na samym początku:-)

Dopiero jak się zorientowałem, jaka choinka zawitała na mojej desce rozdzielczej, zasilanie przeniosłem pod zapalniczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się ze śmiechu :D Kratki mrygające w rytm awaryjek :D No takiego moda nawet VW by nie wymyślił :D Ale Bajer fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, full wypas. Ale jaki bylem zaskoczony! :sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te podświetlane nawiewy : ) jednak mnie sprowadzają tutaj tylne nawiewy. Popękane kratki są i chciałem wstawić nowe są w tym przypadku jakieś podświetlane? jak już zmieniać to na coś fajnego ; ) na allegro to w sumie nie widzę żadnych... albo źle szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było czegoś takiego, ale koledzy z forum sami zrobili podświetlane pokrętło w tylnych nawiewach.

Tu jest link do tutorial http://forum.vw-passat.pl/threads/125961-Instrukcja-Podswietlany-nawiew-tylu-z-Passata-B7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sporo roboty. Jednak kupię gotowe na tył bez podświetlania skoro nie ma. Tylko jaki numer katalogowy jest bo tak jak pisałem na allegro nie znalazłem niestety albo źle szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to 3AA819203

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyglądają te podświetlane nawiewy. Rzadko jeżdżę nocą, więc i tak nie często cieszyłbym się z ich efektu, ale mam pytanie, czy można gdzieś dokupić same aluminiowe obwódki tych nawiewów? Aby np. je przykleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img20130112182907.jpg

Możesz przecież nie podłączać tych nawiewów, a na allegro dostaniesz komplet za 200-300zł, są 100 razy lepsze od tych naklejek. Zgadzam się z Markiem, jeśli kochasz swój samochód nie rób mu tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież również występują te ramki bez podświetlenia, tylko poszukaj bywają na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem dziś sobie podświetlane nawiewy od B7 ale mam mały problem, chociaż nie wiem może tak ma być. Środkowy nawiew nie pasuje idealnie w otwór tak jak pozostałe boczne nawiewy. Widać szparę między nawiewem a deską. Próbowałem na siłę go ustawić i nie chce za bardzo ta szpara zniknąć. Załączam foty jak to wygląda, tak ma być czy coś jest źle? Jak to u Was wygląda?

n4.jpg

n1.jpg

n2.jpg

n3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby nawiew nie siadł dokładnie w otworze lub jest zdeformowana ramka, jak miałeś wyjęty nawiew to ramka była idealna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze ramka wszystkie zaczepy ma wkoło nawiewu więc sądzę że nie jest zdeformowana. Nie wiem co to może być ale nie wygląda to ładnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij jeszcze raz ramke, obczaj dokladnie deche na styku ramki, obczaj stara i nowa ramke. Cos musi byc nie tak ze nie siada do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem zaczepy ze starego i bez efektu. Przyszło mi do głowy że może to jest nawiew od anglika, naklejka z numerami jest usunięta więc ciężko stwierdzić. Da radę rozróżnić wizualnie normalny od anglika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności