Skocz do zawartości
stivengti

19 CALI DO PASSATA B4 wejdą??

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie chce założyć felgi 19 cali i nieumiem sobie tego wyobrazic jak to bedzie wygladac i czy wejdą w ogule .jeśli ktos wie czy wejdą i jakie są wady i zalety to prosił bym napisać bo w środe chcem kupic 18 albo 19 cali 235/35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce założyć felgi 19 cali
:szok:

 

jak to bedzie wygladac
Gdzieś w necie jest zdjęcie Hummera na kołach od wozu drabiniastego - poszukaj :ok:

 

czy wejdą w ogule
Nie sądzę ...

 

*Sorka, ale takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tym sposobem 19 juz nie kupuje a 18??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie szerokość 235 ! 18 wejdą, jak pozaginasz ranty przy nadkolach i opona maks 215 a jeszcze lepiej 205 na jakieś 35 profil. Ale gleba wtedy raczej odpada a bez gleby na 18 calach troche będzie koza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam bardzo za odpowiedz 17 zakładam max

pozdrawiam serdecznie i dziekuje jeszcze raz a no i jeśli ma ktos lewy podnosnik elek. przedniej szyby to kupie;)taniej niz na allegro:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że baaardzo szybko ulegasz sugestiom innych, zaraz pewnie zostaniesz przy 15-nastkach...

 

18-nastki miał jozko w VR-ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ktoś jeszcze planował na teraz, tylko nie pamiętam kto - Luqaswagen? Rainmann?

 

Powinieneś sobie odpowiedzieć najpierw na pytanie, do czego to auto będzie? do jazdy na codzień, czy do stania i podziwiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to zobacz sobie mojego pass na 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasmale1.jpg

 

17"

 

18":

img2249sl3.jpg

Edytowane przez k0nr4d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za OT ale zapytam się przy okazji: to powyżej (pierwsze od góry) według was to jest ładne auto? Jak dla mnie to wygląda jak rozdeptane gówno.

Edytowane przez pszemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ktoś jeszcze planował na teraz, tylko nie pamiętam kto - Luqaswagen? Rainmann?

 

Rain ma 17'' 215/40

 

Ja osobiście mam prawie identyczne koło jak rain i też z oponą 215/40.

 

Przemek_k no co ty gadasz, koło mi się tylko w obu przypadkach nie podoba, ale gablota całkiem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
według was to jest ładne auto?

 

Masz racje kolego, to wogóle nie wygląda. Pewnie nawet skręcić się nie da a światła oślepiają kierowców bo tył siedzi bardziej jak przód. Jak on tym do tesko na zakupy jeździ ? Przecież ta dokładka chyba co tydzień nowa jest, jak on pod krawężniki pozjeżdża ? Jeszcze jakiś puchar TOP3 z Vag Event na masce postawił i myśli, że kozak.

 

P.S Wlezą i 17 i 18 z odpowiednim rozmiarem, ET i oponą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek_k no co ty gadasz, koło mi się tylko w obu przypadkach nie podoba, ale gablota całkiem całkiem.

Do samego auta nic nie mam. Ale taka gleba to już przesada. Może w ogóle odkręcić koła i postawić felgi obok a auto położyć na ziemi :D I tak nie da się tym jeździć i tak ;)

Jeszcze jakiś puchar TOP3 z Vag Event na masce postawił i myśli, że kozak.

Jak dla mnie to może być tam nawet kryształowa kula albo puchar UEFA a mi i tak się nie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale taka gleba to już przesada. Może w ogóle odkręcić koła i postawić felgi obok a auto położyć na ziemi I tak nie da się tym jeździć i tak

 

chyba nie widziałes nigdy prawdziwej gleby :luka

poza tym lukaswagen ma air ride wiec na codzien mozna jezdzic normalnie a na zlocik lub foteczke...

psssssssssssssssssssttttt.... i w dół :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie widziałes nigdy prawdziwej gleby

Nie mam czego żałować ;)

Mi się gleba nigdy nie podobała i chciałem tylko poznać opinię innych na ten temat. Nie narzucam również nikomu mojej opinii - każdy lubi to co lubi i niech tak zostanie. Ja akurat zawsze doprowadzam auta do stanu w jakim wyjechało z fabryki, dlatego bmw nie ma gleby, białych kierunkowskazów, HIDów, przyciemnianych szyb i nigdy mieć nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z taka glebą, to przed każdym "progiem" stają i patrza czy przejadą...:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojego AAZeta wpakowałem na przód układ hamulcowy od VR-a + fele 17" 8J 235/45 i jest ok. Nic nie ociera ani nic się nie dzieje :) Więc mysle ze 18" na oponie 215/35-40 też powinno wejść.. P.S. Z tyłu muszę dać dystanse bo kielich mi na oponie siedzi :D Po lecie pójdą opony 205/40 albo 215/35 ale i tak zostaną dystanse bo tylne koła są bardziej schowane w nadkola niż przednie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b57600aa39a9baf4.jpg

 

na 17 wygląda tak przy seryjnym zawiasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 17 wygląda tak przy seryjnym zawiasie

Ojjj, czy aby na pewno seryjnym? Bo ten z kolei za wysoki. Mi to trudno kurde dogodzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy sprężyny wyższe lub gumy na sprężynach są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności