Skocz do zawartości
JACU6X6

Pomoc - powódź

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już się pisze, kto pomógł, to wypada uwzględnić wszystkich - proste, czyż nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wypada uwzględnić wszystkich - proste, czyż nie?

No oczywiście że masz racje danio. Ty masz zawsze racje :)

 

Tak jak w Tychach była zrzuta na gokartach, to ok 20-30 osób się zrzucało, a przelew poszedł od jednej osoby. Pewnie na regionalnych spotach też robili zbiórkę. Tak więc umieszczanie listy darczyńców finansowych mija się absolutnie z celem. Chyba że mowa o darczyńcach sprzętów, środków ubrań itd. to zupełnie inna rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w Tychach była zrzuta na gokartach, to ok 20-30 osób się zrzucało, a przelew poszedł od jednej osoby. Pewnie na regionalnych spotach też robili zbiórkę. Tak więc umieszczanie listy darczyńców finansowych mija się absolutnie z celem. Chyba że mowa o darczyńcach sprzętów, środków ubrań itd. to zupełnie inna rozmowa.

No właśnie :D Albo wszystkich się wyszczególnia albo nikogo :fajny

Poza tym większośc się wpisuje w temacie, tak więc dodatkowy wykaz (w dodatku niekompletny) mija się z celem. Ktoś się może poczuć dotknięty, ze nie został uwzględniony. Od razu mówię, że nie siebie mam na myśli, bo dla mnie taki fakt jest nieistotny. Zareagowałem po prostu na daną sytuację odnośnie w/w listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panocki ja po prostu chciałem zmniejszyć te 9 stron i wpisuje tam tych którzy napisali że wrzucili jakaś cegiełkę ... nic poza tym nie tykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to trzeba wpisywać że się pomogło Jackowi finansowo?:zeco

 

:debil:debil:debil:debil:debil:debil:debil:debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy to trzeba wpisywać że się pomogło Jackowi finansowo?:zeco

 

No właśnie NIE - więc taki wykaz uważam za zbyteczny :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cegielka ode mnie poszla. Natomiast bede czekal na jakies info o potrzebach materialnych. Tez cos sie powinno znalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie NIE - więc taki wykaz uważam za zbyteczny

 

to było pytanie retoryczne mośku :P lama z ciebie :Dpatrz w lewo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy to trzeba wpisywać że się pomogło Jackowi finansowo?

 

no wlasnie ja tez uwazam, ze nie powinno to byc wymieniane ;)

ale jak tam chcecie :]

 

mozecie podac ewentualnie co uzyskaliscie - jakie dary ile kasy lacznie itd.

 

---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

 

Tak jak w Tychach była zrzuta na gokartach, to ok 20-30 osób się zrzucało, a przelew poszedł od jednej osoby. Pewnie na regionalnych spotach też robili zbiórkę. Tak więc umieszczanie listy darczyńców finansowych mija się absolutnie z celem. Chyba że mowa o darczyńcach sprzętów, środków ubrań itd. to zupełnie inna rozmowa.

 

o właśnie choćby dlatego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko to nie ruszam tego tematu więcej, zostawię tak jak jest i będzie wsio ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa z Paypala od 4 osób przelana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku pod jaki adres można wysłać Ci paczkę z małymi gadżetami? Pracują już u Was firmy kurierskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JACU6X6, mam nadzieję, że moje cegiełka również choć trochę przyczyni się do odbudowy Twojej posiadłości. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powódz nie kończy sie w jeden dzień dlatego odemnie też pare groszy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaca - jak sprzątanie - masz jakieś foty? Jak teraz sytuacja wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro do firmy dotre o jakim sprzątaniu danek mowa jak ja mam tam 80 cm wody stan na godz 16. Do szwagra nie pływamy bo oddałem łódkę czekamy aż woda opadnie aby działać i coś robić. Byłem dziś w Wielowsi jest jeszcze gorzej jak było syf większy a smród nie do opisania. W garażu stoi N126 trzeba ją wysprzątać uruchomić kuchenkę oświetlenie aby za domek jak woda zejdzie służyła. Danek w tv to wygląda ładniej normalniej jak zobaczysz na własne oczy to się odechciewa ludzie hmmmm nie wiem jak określić to co się dzieje. Od 18 maja ludzie nie byli w swoich domach i nie wiedzą czy jeszcze stoją bo boją się jechać aby zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już woda znikła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ale niestety jest inaczej może jutro może po jutrze może za miesiąc zaleje znowu. Niestety optymizm się skończył dziś nasłuchałem się co się dzieje w urzędach z pomocą lepiej żebym tego nie opisywał. Powiem tylko że nasza pomoc dotrze do ludzi których "społeczne komitety" nie umieściły na żadnej liście i nie dostali nic jeszcze. Ludzi którzy trzy dni mieszkali na poddaszu bez jedzenia i picia po :życzliwy" sąsiad który był w komitecie nie wpisał ich na listę.

201006021810.rar

Edytowane przez JACU6X6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pralkę używaną ale na chodzie czy by też sie przydała i jak by to dostarczyć bo inne rzeczy też by się znalazły proszę tylko odpisac jak i gdzie toma dotrzeć . Splawik2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności