Skocz do zawartości
aro23

Ruszający się odbłyśnik reflektora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie odnośnie odbłyśnika reflektora przedniego. Po małej przygodzie z sarną szkło reflektora było wymieniane. Od tego momentu odbłyśnik rusza się góra/dół. Co prawda nie ma na na tym reflektorze tej czarnej zaślepki. Czy ta zaślepka powoduje, że odbłyśnik jest w jakiś sposób usztywniany? Jeśli tak to powiedzcie czy jest jakaś różnica w tej zaślepce zależnie od tego czy to prawy/ lewy reflektor?

Jeśli to jest przyczyna to może ktoś ma do sprzedania tą zaślepkę (reflektor lewy/od kierowcy)

Dzięki za wieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepka w żaden sposób nie usztywnia odbłyśnika. Obojętne jest też, czy lewy czy prawy reflektor - pasuje ona zamiennie.

Skoro rusza Ci sie odbłyśnik, zatem zapewne wyhaczył sie z którejś ze spinek. Musisz zdjąc szkło raz jeszcze i dobrze go sprawdzić.

Spinki do tych reflektorów jak i dźwigienki regulujące są jak najbardziej do dostania.

Jeśli chodzi o dekielek - mam taki na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam odbłysnik jest tez przykrecany na 2 malutkie śrubki do tego elementu do ktorego wklada sie zarówke. Byc moze sa lekko odkrecone co powoduje ruch odblysnika. Sam kiedys musiałem rozbierac klosz (troszke rozkrecania z wyjmowanie, uwaga na mocowanie blend, ja pozrywałem :debil ) własnie z powodu odkrecenia się odbłysnika, przykreciłem i jest spoko ;) Moje spinki tez dosc słabo trzymały, troszkie je podgiałem i jest cacy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh te sarenki :/ ostatnio miałem to samo, odbłyśnik wyskoczył mi z jednego mocowania, zaczepiłem i już się nie rusza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności