Skocz do zawartości
conrack007

tapicerka z sedana b4 do kombi b3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę gdzieś znaleźć nigdzie problemu z tematu. Że dopasować z b4 do b3 się da bez większych problemów to wiem, ale co gdy chcę tapicerkę z b4 sedana włożyć do swojego varianta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może się okazać w zamontowaniu kanapy tył,mianowicie w kombiku nie jest połaczony dół kanapy z oparciem a w sedanie jest..Ale to tylko kwestia przekręcenia zawiasów kanapy tył i reszta 100% pasuje..:) Miałem u siebie w sedanie tapicerę z B4 kombi, aktualnie mam z B3 kombi.. i pasuje..:) No tylko kwestię zawiasów miałem..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie o boczki drzwi, może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o drzwi to w sedanie i variancie są takie same. nie różnią się niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje ja co prawda przekładałem z kombi B4 do sedana B3 i żadnego problemu z boczkami nie miałem, z tyłu korbki pasują w otwory na 100% nie wiem jak z przodu bo mam elektrykę.

kombiku nie jest połaczony dół kanapy z oparciem a w sedanie jest..
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie osobno otwiera się siedzisko i osobno składa oparcie, jedyne czego potrzebowałem to uchwyt oparcia do dzielonej kanapy bo u siebie miałem całą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o drzwi to w sedanie i variancie są takie same. nie różnią się niczym.

 

Weź, bo ludzi w błąd będziesz wprowadzał, bo wcale nie są, różnią się na 200% ramkami na szybę i samą szybą chyba, nie wiem czy coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź, bo ludzi w błąd będziesz wprowadzał, bo wcale nie są, różnią się na 200% ramkami na szybę i samą szybą chyba, nie wiem czy coś więcej.

skoro wiesz to po co się pytasz w pierwszym poście??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramka i szyba jest chyba powyzej tapicerki ....

wracajac do tematu tapicerki z b4 do b3 i naopak pasuja. Roznica tyle jedna ze w b3 tapicerki sa 2 czesciowe a w b4 jednoczesciowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi głównie o boczki drzwi, może ktoś jeszcze się wypowie?

Mimo, że drzwi są z tyłu inne(szyby i ramki drzwi) Boczki pasują od sedana do kombika i w drugą stronę - Z kombika do sedana..Sam mam u siebie w sedanie od kombika boczki..!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do rozebrania B4 w sedanie i chcę przełożyć całe wnętrze do swojego B3 kombi, boczki i fotele i kanapa z tego co wyczytałem to pasują, a jak sprawa wygląda z plastikami?? Chodzi mi o wszystkie plastiki bo ten B4 ma popielate wnętrze i chciałbym to wszystko przełożyć, przednie plastiki nad drzwiami są raczej takie same, plastiki na środkowym słupku też raczej są takie same, a jak wygląda sprawa z plastikami nad tylnymi drzwiami?? Niby drzwi w sedanie maja ramkę trochę bardziej pochyloną, ale te plastiki wyglądają na podobne. Czy plastiki na progi są takie same?? Jak sprawa wygląda z wykładziną?? I jeszcze jedno pytanie trochę nie w temacie..., bo jak będę przekładał to również z całą deską i chodzi mi o włącznik świateł, jeżeli wyjmę go z całą wiązką do deski bezpieczników, to czy w moim będzie to kwestia wypięcia wiązki ze skrzynki od starego przełącznika i wpięcia nowej wiązki z tym przełącznikiem czy trzeba ciąć kable i łączyć obie wiązki żeby to działało, w tym b4 jest włącznik ze światłami przeciwmgielnymi i ostatnie pytanie czy przełączniki elektrycznych szyb są zamienne?? Przednie mają chyba takie same wtyczki, a tylne??

Edytowane przez Rafał1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności