Skocz do zawartości
api13

Asystent parkowania 10 czujników kto ma?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zastanawiam się nad wzbogaceniem kapsuły o dodatkowe 2 czujniki zgodnie z opisem na stronie http://www.daniundalex.de/cms_neu/index.php?page=176

 

Ma to ktoś w połączeniu z OPS na RNS510?

 

Poprosiłbym o log z VCDS o ile to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma to ktoś w połączeniu z OPS na RNS510?

Z podpisu od kolegi m3iaz wynika że ma OPS i RNS510

RNS-510 C(2660)...RVC + OPS;...park assist

Także uderz może do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OPS i rns510 mam również a mi po głowie chodzi takie coś [ame=

]
[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to, co na filmie, ale nie mam vcds ani vag i nie znam nikogo w wawie, kto by to sprawdził, bezinteresownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Pytanko... Czy jest możliwośc zamontowania park assistance w Passacie z 2005? Nie wiem, montaż czujników, radia które to obsługuje i innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam Pytanko... Czy jest możliwośc zamontowania park assistance w Passacie z 2005? Nie wiem, montaż czujników, radia które to obsługuje i innych?

 

Podpinam sie pod pytanie. Przyznam ze bardzo mi to sie spodobalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie właśnie czegoś takiego potrzebowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

 

Zobaczcie sobie to, ciekawi mnie to jak on zmienia bieg ze R na D kiedy wyraźnie dzwignie przestawia na R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rzecz na małych ciasnych parkingach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciele sąsiadujących aut zapewne tego nie mają, więc okorują nam auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś zainstalować Park Assist? Jakie kodowanie trzeba wykonać? Gdzie podłączyć dodatkowe czujniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec ile kosztuje komplet podzespolow do zamontowania Asystenta Parkowania bez robocizny? Czy klopotliwe jest podlaczenie oraz adaptacja Asystenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ops to wystarczy 2 dodatkowe czujniki można trafić za 200pln na allegro i moduł za około 200pln przycisk oraz zderzak lub same uchwyty i wiercenie otworków pod czujniki i w zasadzie koniec kosztów. Maglownice i pompe abs masz odpowiednia o ile mówimy o CC

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewy oraz prawy uchwyt z park asisatnce mam z tasmą dwustronną nowe koszt pary 50 zł kupione w ASo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos podac numery czesci tego modulu oraz czujnikow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1T0 919 475 B Sterownik 10 czujników

 

2 x 1T0 919 297 czujniki na boki w zderzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam w aucie parkassist , który ładnie działa przy parkowaniu wzdłuż krawężnika. Nie wiem czy można go przestawić na parkowanie w poprzek tak jak na parkingach przed marketami. Na RNS 510 wygląda że jest taka funkcja tylko nie wiem gdzie to ustawić . Proszę o informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o park assist 2.0 który był dostępny dopiero w B7 i wymaga 12 czujników. Zrobienie tego w B6 chyba jeszcze nikomu sie nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pytam czy jest to możliwe, bo może nie wiem jak to ustawić ? U mnie jest 12 czujników przy czym zewnętrzne są większe w takich zagłębieniach a na RNS 510 w chwili cofania na kamerze widać inny podgląd jeśli na ekranie nacisnę poprzeczne parkowanie . Możliwe że nie mam tej funkcji ? A pytam dlatego, że przy obsłudze telefonu też nie wiedziałem , że mam wybieranie głosowe przy sterowaniu z kierownicy. Dopiero po pewnym czasie dopatrzyłem się a raczej dosłuchałem , że po naciśnięciu gwiazdki w kierownicy i podaniu komend w j. niemieckim mogę wybierać głosowo. w RNS 510 i navi mam obsługę polską ale na licznikach jest niemiecki. Jak się o tym wie to można uruchomić wiele funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności