Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dokladnie jak mówisz :)

 

Znalazłem jeszcze takiego rodzynka, wiem że nie jest to markowe radio ale nie każdego stać na wydatek rzędu kilku tysiączków ;-)

 

http://allegro.pl/peiying-radio-stac...669741771.html

 

Mam takiego u siebie w Mitsubishi Pajero, kupiłem to za niecałe 1100zł (do tego 2lata gwarancji relizowanej w PL) - podchodziłem do tematu bardzo sceptycznie... ale z czystym sercem muszę pochwalić ten sprzęt.

 

Odtwarza wszystko oprócz rmvb, navi działa wyśmienicie czy to aftomapa czy to iGo.

 

c8cafe1bc0f9b9fbgen.jpg

 

 

Zastanawiam się czy nie wsadzić takiego samego do b5fl, ale najpierw muszę wymienić głośniki na coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i ja dorzucę coś od siebię bo przerabiałem całą konsolę z 1DIN na 2DIN, a radyjko króre mam nie zostało jeszcze wymienione;) Jest to SONY XAV W1 i też ma funkcję dual zone i zonexzone (wyłączanie suba) żeby dziecko słuchające bajki na słuchawkach nie słyszało suba;) Minus to brak navi. Zdjęcia w moim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takiego u siebie w Mitsubishi Pajero, kupiłem to za niecałe 1100zł (do tego 2lata gwarancji relizowanej w PL) - podchodziłem do tematu bardzo sceptycznie... ale z czystym sercem muszę pochwalić ten sprzęt.

...

 

 

Zastanawiam się czy nie wsadzić takiego samego do b5fl, ale najpierw muszę wymienić głośniki na coś lepszego.

 

No więc właśnie :D

a co do przerabiania konsoli pod 2 din to muszę się zapoznać z tematem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam PIONEER FH-P80BT , super radio, ładnie pasuje do wszystkiego i świetnie gra polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chciałem się zapytać co polecacie ze zmieniarek, jestem szczęśliwym posiadaczem b5fl który ma tylko betę na kasety :( jak wiadomo co raz ciężej o dobrą kasete hehe :D Chciałem się Was doradzić co polecacie ze zmieniarek ? Byłem już prawie przy zakupie takiej http://allegro.pl/vw-passat-skoda-octavia-seat-leon-zmieniarka-i1672302779.html która zamierzałem umieścić w bagażniku bo schowek mi potrzebny jednak. Ostatnio natomiast dowiedziałem się że jest możliwość upchenięcia w podłokietnik czegoś takiego http://allegro.pl/vw-zmieniarka-passat-caddy-turan-golf-t5-6-cd-i1702473369.html tylko nie wiem czy oby napewno? W podłokietniku pod schowkiem mam umieszczony moduł od zestawu głośnomówiącego którego nie używam. Co proponujecie w mojej sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąć to wole jakość muzyki jaką maja płyty CD bo z tymi mp3 to różnie bywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem transmiter FM za 15 złotych z wysyłka mam go podłączonego przez kabel, aby nie tracić na transmisji przez FM i jakość audio jest identyczna jak z CD. myślę że o co jak o co, ale o to się nie musisz martwić:) Chyba że ktoś wie coś więcej na ten temat to niech się wypowie.

 

Jakby gamma V która była u mnie zamontowana jak kupiłem samochód miała lepszą końcówkę mocy, a nie grała jak kasprzak to by było idealne rozwiązanie jak dla mnie.

Na duży plus właśnie obsługa pendrive i kart pamięci a na mega plus sterowanie tym wszystkim z radia.

Dla mnie na minus cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem ale dla mnie jednak ma znaczenie CD czy mp3 :P chodzi mi o to czy moje radio poradzi sobie z tymi zmieniarkami i co się lepiej sprawuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z forumowiczów ma takie o to radyjko?

http://allegro.pl/sony-cdx-gt740ui-ostatnia-sztuka-i1702345480.html

 

Po założeniu nowego suba okazało się że mój pionek jest trafiony :( więc pozostało mi tylko kupić nowe radio.

Przeglądam już allegro od dłuższego czasu i tak w oczy rzucił mi się właśnie ten sony.

A może macie coś innego do zaproponowania do 1000zł .

Pozdrawiam.

 

Ewentualnie takie

http://allegro.pl/kenwood-kdc-bt61u-usb-pen-gratis-pilot-w-wa-i1701340945.html

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak zmienic podswietlenie w tym radyjku bo nie moge bo instrukcja po angielsku tylko HODZI MI O TO RADYJKO JVC CO JEST NA PIERWSZEJ STRONIE Z DIWIXAMI Edytowane przez mondzel25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat bo wiele linków z allegro już wygasło.

 

Jakie radyjko polecacie tak do 350 zł. Zależy mi na tym żeby się idealnie komponowało (czarny panel, niebieski wyświetlacz, czerwone podswietlenie przycisków) Z tego co tak pobieżnie przejrzałem temat to najlepsze wydaje sie jak narazie radio PIONEER DEH-2300UBB

 

I jeszcze jedno pytanie. Co myslicie o tych xcarlinkach ? Cenowo wychodzi podobnie. Moje obecne radio to Gamma V. Warto takie coś kupić czy lepiej nowe radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mogę z ręką na sercu polecić Blaupunkt Queens MP56. Niedawno sprzedawałem takie tylko dlatego, że zmieniłem auto i by niepotrzebnie leżało na półce... Radyjko miałem podłączone do wzmacniacza z 4 głożnikami i tubą. Ma podświetlenie praktycznie w każdym kolorze jaki sobie tylko możesz wymyślić, duży w miarę czytelny wyświetlacz i co mi się podobało - windę ;) Podświetlenie przycisków - czerwone plus białe podświetlenie koła nawigującego. Używałem tego w seacie cordobie, gdzie podświetlenie zegarów, przycisków itp jest czerwone. Pasowało idealnie. Oczywiście czytanie Mp3 itp, możliwość podłączenia pilota, czyli milion funkcji. Naprawdę byłem z niego bardzo zadowolony a chodzi właśnie koło 350zł w tym momencie ;)

Edytowane przez piotereq21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio fajne, ale jakoś cieżko z dostępnością. Na allegro tylko jedna oferta i do tego używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tez mialem ten problem i kupilem sobie radio sony xplod cdx-gt25. Z seryjnymi glosnikami czyni cuda!! A teraz jestem w trakcie montazu wzmacniacza i skrzynki. Opisze jaki efekt z tym radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa369 i jak u ciebie komponuje sie to wizualnie? Bo ja zdecydowałem się jednak na wyżej wspomnianego pionera. Efekt kolorystyczny jest zbliżony, ale nie idealny. Dźwiekowo za to daje rade i to chyba jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zdecydowałem się na zakup JVC KD-R423. Kolorystycznie pasuje idealnie (jak dla mnie). Spotkał się już ktoś z tym radyjkiem? Możecie je polecić, czy jakieś przykre doświadczenia? Z góry dzięki za odpowiedź :)

 

5164016.jpg

 

Ewentualnie PIONEER DEH-2300UBB jak napisał kolega wyżej

1813650368_2

 

Które z nich, wg was jest najlepsze?

Edytowane przez p1etr4s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi narzeczony do naszego paska kupił sony'ego CDX-GT450U

 

wygląda tak : sony-cdx-gt450u,842839014_3.jpg

 

 

świetnie gra no i pasuje z niebiesko-czerwonym podświetleniem ;)

 

także serdecznie polecam, bo mieści się też w przedziale cenowym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności