Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ida odpuść sobie. Odtwarza tylko mp3, a mp3 - gówniana jakość dźwięku już przy samym źródle. W tej cenie oblookaj może coś od kenwooda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pioneer DEH-2200UBB nowe za ok. 300 zł na allegro.

Czerwone guziki, niebieski wyświetlacz. USB i AUX moc 4x50 prosty i fajny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu JVC KW-XR611.

Podświetlenie idealnie pasuje. Jestem zadowolony.

Jak będę mia czas to wrzucę jakieś foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej cenie oblookaj może coś od kenwooda.

A jak się ma brzmieniowo Kenwood do Alpine:doh:dodupy No bez przesady.

Ja proponuję CDE-9882Ri. Bardzo porządne radio w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np nigdy bym nie zmienił mojego clariona jakby nie odstawał od ramki tak dużo (winda) i nie był srebrny:P ale narazie to zbieram kase :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę zakładać kolejnego wątku... więc się podpinam.... kupiłem takie radio http://allegro.pl/show_item.php?item=1253410278 nie mam żadnych wielkich wymagań brzmieniowych ( od tego jest sprzęt w domu) ale potrzebowałem cd i usb no i wiadomo kolor podświetlenia musiał pasować...

 

 

Mam pytanie co jest potrzebne i ew. jest może jakiś manual jak wyjąć radio ori ? i czy podłaczenie do fabrycznej kostki ISO jest bez problemu czy trzeba coś przerabiać ?

Za wszelkie info z góry dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjęcie radia fabrycznego:

w miejsca zaznaczone na czerwono wsuń coś płaskiego (nóż blaszke albo coś).

 

jak wyciągniesz wypniesz kostki, to włóż półkieszeń z nowego radia a potem podepnij radio do kostek w samochodzie. ważne żebyś po podpięciu sprawdził czy jak wyciągniesz kluczyk radio zapamięta Ci ustawienia. jeśli nie to musisz zmostkować kabelek od pamięci z tym w którym jest stały + w kostce w samochodzie. powinno być tak że radio trzyma pamięć ale włącza się dopiero za kluczykiem (tak jak masz teraz)

g5_8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za manuala... przyda się. Możesz ew.dać znać które kable należy zmostkować ( może po kolorze)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa ze specjalnymi konektorami połączeniowymi.Napewno czerwony i żółty.

Miłego montażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki....w razie ew.to zadzwonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki....w razie ew.to zadzwonie...

 

Niema za co,działaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pioneer deh-6000ub i jestem zadowolony fajnie wyglada i gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna wsadzic do B5 radio od B6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś z Was może SONY CDX-GT35U? Jakie jest w porównaniu do tego Pioneera? W DEH-2200UB strasznie razi malutki wyświetlacz. Ale z drugiej strony Sony ma białe napisy (Climatronic ma czarne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji tego iż złodzieje okradli mi auto... zarąbali miedzy innymi radio ( naszczęście miałem pakiet AC ) , czekam na zwrot kasy i powoli szykuję się do kupna jakiegoś radyjka..

Piszę tutaj w temacie Niebieskie podświetlenie- ale nie musi mieć niebieskiego szczerze powiedziawszy. Może mieć wyświetlacz DVD , chociaż za kwotę 1000 zł raczej nie kupię owego. Więc co mi polecacie ? pod radyjko będzie podłączony wzmak... jeszcze nie wiem jaki gdyż mi się mój obceny zjarał.. głośniki puki co są Helixy i Signaty H16, ale to też raczej zostanie zmienione na coś mocniejszego + całkiem możliwe , że dojdzie skrzynka . I tak jak już mówiłem kwota jaką moge wydać to 1000 zł , ale oczywiście może być coś tanszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Clariona 388 http://allegro.pl/clarion-dxz388-rusb-tanio-sprzedam-i1331952734.html tani i dobry ladnie sie komponuje na desce passata (może troszkę razi białe podświetlenie przycisków ale nie jest ono nachalne) Jest prosty w obsłudze prosty w wygladzie (co mi się podoba) i gra naprawdę ładnie jak za tą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności