Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście polecam Kenwooda. Ponad rok temu wywaliłem 4500zl za DNX521DAB aby mieć porządny sprzęt z DVD i NAVI i nie narzkam. Ale teraz już bym inaczej pomyślał i zakupił markowe radio bez NAVI. Aktualizacje kosztują i wychadzą rzadziej niż w tel. W telefonach są teraz bardzo dobre NAVI z cotygodniowymi aktualizacjami. Moje radyjko posiada mapy z 2012 i nie zamierzam aktualizować do koszt to ok 450 zł, jak coś potrzeba znaleźć z nowszych ulic z pomocą przychadzi Yanosik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo Peiying 9908????nie wiem jak to wyglada po zamontowaniu i jak gra w passacie b5.

 

na temat tego modelu już pisałem kilka postów wcześniej...

 

Witam,

ja swoją MFD zamieniłem na PY9909, u taty wstawiłem właśnie PY9908 (o którym wspominasz)...

Super funkcjonalność, przede wszystkim WIN CE i AutoMapa wg. mnie najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o dokładność map.

Różne źródła dźwięku, bezproblemowy ekran dotykowy, tylko w dużym słońcu słabsza widoczność.

Ktoś powie - ale PY to chinol... OK ale Pioneer tez raczej w chinach składany jak większość elektroniki....

Co do telefonu - super zestaw głośnomówiący, tel. mam na Androidzie i po synchronizacji przez BT z radia mam wgląd w listę połączeń i w kontakty (co ciekawe nie tylko numery ale i pełną nawę/opis).

Jeśli chodzi o odtwarzanie filmów czy teledysków wszystko OK dopóki nie ma super rozdzielczości (na tak małym ekranie 6/7" nie widzę różnicy), w przypadku dużej rozdzielczości pojawia się przycinanie, klatkowanie obrazu.

Jakość dźwięku wg mnie sporo lepsza lepsza niż na ori MFD.

Kartę mam 8GB, próbowałem 16GB - czyta, pendrive 64GB czyta.

Stosunek cena/funkcjonalność - super.

Z mojej strony polecam

nie jestem melomanem, ale gra o niebo lepiej niż ori MFD i ma możliwość wgrania AM (regularnie świeże mapy), chociaż teraz jak bym coś kupował to szukał bym czegoś na Androidzie a nie na WinCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Kupiłem dzisiaj radio Peiying PY 9908. Chce to wstawić zamiast mojego MFD który tylko przez to że przestano wydawać nowe mapy poszedł na sprzedaż. Miałem kluczyki aby MFD wyjąć i poszło gładko ale mam problem z mocowaniem tego nowego wynalazku. Czy ktoś z Was miał styczność z tym modelem albo podobnym u i mocował to u siebie. Pasuje w otwór po MFD ale nie wiem jak to przykręcić na stałe. Myślałem że dostanę taką kieszeń metalową ale nie ma czegoś takiego tylko dwie blaszki którymi chyba mam to zamocować. Bardzo proszę o pomoc osoby które sobie z tym poradziły.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane. Dokupilem kieszeń 2din plastikowa, pasuje idealnie.uploadfromtaptalk1425503801218.jpg

 

W dzień zrobię lepsze foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o tą kieszeń :-)

Ja mam oryginał z MFD i zastanawiam się czy coś kupić i co aby to sie spasowało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o tą kieszeń :-)

Ja mam oryginał z MFD i zastanawiam się czy coś kupić i co aby to sie spasowało.

 

Pozdrawiam

 

wszystkie niezbędne elementy wraz z metalową kieszenią do montażu oraz tą ramką plastikową powinny być w zestawie, ja tak miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie niezbędne elementy wraz z metalową kieszenią do montażu oraz tą ramką plastikową powinny być w zestawie, ja tak miałem

 

Ty masz to na 1din ja na 2 wiec tam moze nie dawali. Czy kolega vo wrzucił foto miał cos takiego? Bo z tego co pisze wnioskuje ze sam kupil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie były tylko 2 metalowe blachy, nie przydały się do niczego. Jest też taka mała (cieniutkie) ramka ale nie spełnia zadania. Nawet jak kupisz metalowa kieszeń 2din, taka zwykła i zamontujesz ta ramkę z zestawu to będzie dziura. Nie wygląda to ładnie. Ta co ja mam zamontowana pasuje idealnie. Kupiłem ją kiedyś na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty masz to na 1din ja na 2 wiec tam moze nie dawali. Czy kolega vo wrzucił foto miał cos takiego? Bo z tego co pisze wnioskuje ze sam kupil

u taty mojego jest 9908 i były wszystkie elementy w pudełku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u taty mojego jest 9908 i były wszystkie elementy w pudełku...

 

Ciekawa sprawa bo dzwoniłem do Peyinga i powiedzieli ze nie dodają takiej kieszeni. Moze tam gdzie kupiłeś dorzucili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa sprawa bo dzwoniłem do Peyinga i powiedzieli ze nie dodają takiej kieszeni. Moze tam gdzie kupiłeś dorzucili

 

kupione w sklepie Megatronica w Lublinie, pamiętam że podczas montażu nic dodatkowo nie potrzebowaliśmy, radio pasuje ładnie trzyma się mocno, nawet gdzieś foto na forum wrzucałem....

 

unnamed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś takiego ktoś ma u siebie http://www.gms.pl/pl/_sp/154/gms_6501_new_excellence_dvr/ lub wcześniejszy model http://www.gms.pl/pl/_sp/115/ ?

Z tego co udało mi się wyczytać w opiniach jest bardziej stabilne i lepiej chodzi niż Peying. Plusem jest też to że jest w pełni spolszczone.

Na chwilę obecną mam MCD oryginalne ale graty na audio leża w domu. Tylko radia na 2din brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMS to pomysł zdecydowanie lepszy niż Paying - i bardzo przyzwoita jakość*dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A coś takiego ktoś ma u siebie http://www.gms.pl/pl/_sp/154/gms_6501_new_excellence_dvr/ lub wcześniejszy model http://www.gms.pl/pl/_sp/115/ ?

Z tego co udało mi się wyczytać w opiniach jest bardziej stabilne i lepiej chodzi niż Peying. Plusem jest też to że jest w pełni spolszczone.

Na chwilę obecną mam MCD oryginalne ale graty na audio leża w domu. Tylko radia na 2din brakuje.

Ja mam coś takiego

 

http://www.gms.pl/pl/_sp/115/gms_6401_new_excellence/

 

dodatkowo kamerę DVR i jestem zadowolony ,kilka lat już mam,miałem poprzedni model i też było ok,problemy były ze starym modelem,potrafił się zawiesić,ale po miesiącu wszystko było ok,model 6401 czasem bluetooth słabo działał ,ale wyszła aktualizacja i wgrali mi nową i jest ok.Polecam bo sprzęt ma wszystko ,nie mówiąc o androidzie i radiu satelitarnym:)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A coś takiego ktoś ma u siebie http://www.gms.pl/pl/_sp/154/gms_6501_new_excellence_dvr/ lub wcześniejszy model http://www.gms.pl/pl/_sp/115/ ?

Z tego co udało mi się wyczytać w opiniach jest bardziej stabilne i lepiej chodzi niż Peying. Plusem jest też to że jest w pełni spolszczone.

Na chwilę obecną mam MCD oryginalne ale graty na audio leża w domu. Tylko radia na 2din brakuje.

Ja mam coś takiego

 

http://www.gms.pl/pl/_sp/115/gms_6401_new_excellence/

 

dodatkowo kamerę DVR i jestem zadowolony ,kilka lat już mam,miałem poprzedni model i też było ok,problemy były ze starym modelem,potrafił się zawiesić,ale po miesiącu wszystko było ok,model 6401 czasem bluetooth słabo działał ,ale wyszła aktualizacja i wgrali mi nową i jest ok.Polecam bo sprzęt ma wszystko ,nie mówiąc o androidzie i radiu satelitarnym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kamera cofania jest, gdzieś widziałem. Nie wiem czy brać ten nowy model czy ten stary. Nowy ma troszkę leksykon procesor i matrycę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę zamawiał ten najnowszy model. niestety sklep w który chce kupić wszystko nie ma dedykowanej kamery cofania do b5 przed liftem i będę zmuszony wziąść w ramce tablicy rejestracyjnej :( jak juz wszystko mi przyjdzie i zamontuje, podzielę się opinią czy gra warta była świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajde coś do 500zł 2din? Nie musi to być stacja multimedialna. wazne żeby było aux, usb i bt. może być używka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na pioner-y te z andoidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej bo w tej cenie nic nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam czegoś do Passata B5 FL, mam teraz MCD. Radio najlepiej dotyk z nawigacją, jedno ale czy znajdę coś na rynku co pozwala na równoczesne odtwarzanie audio i włączoną navigację ? Nie chce no name by china. W cenie do 1500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności