Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Rozglądam się za jakimś radyjkiem do mojego 3BG. Co by mi było potrzebne w radiu:

- koniecznie wyjście na wzmacniacz

- CD mp3

- wejście usb

- aux

- chciałbym żeby w jakimś stopniu radyjko kolorystycznie współgrało z deską i zegarami.

 

Pieniądze jakie mogę wydać to około 250-300 zł. Na razie mam na oku tego Kenwooda KDC-U30R. Jednak zobaczyłem te zdjęcie. http://s1.euronics.ee/UserFiles/Products/Images/46261_KDC-U30R-2.jpg

 

jak widzę jest tam jedno miejsce na kostkę a mam w samochodzie dwie kostki. Czy w zestawie dają jakąś przejściówkę? Ewentualnie jakie jeszcze inne radio możecie mi polecić w tym przedziale cenowym.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w zestawie dają jakąś przejściówkę? Ewentualnie jakie jeszcze inne radio możecie mi polecić w tym przedziale cenowym.
tak w zestawie jest kostka do ktorej wpinasz instalacje z samochodu z takim budrzetem nie poszalejesz chyba ze jakas urzywke dobra znajdziesz i zalezy na jakiej jakosci dzwieku ci zalezy

pozdraweiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak w zestawie jest kostka do ktorej wpinasz instalacje z samochodu z takim budrzetem nie poszalejesz chyba ze jakas urzywke dobra znajdziesz i zalezy na jakiej jakosci dzwieku ci zalezy

pozdraweiam

 

 

Uważam, że Gamma gra dla mnie wystarczająco, takie radio też mam. Myślę, że na takim radiu jak proponuje jakość dźwięku będzie porównywalna lub trochę lepsza. Używek szukałem, ale tylko w mojej okolicy bo, nie pasuje mi opcja wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad GMS ale chętnie bym poczytał opinię użytkowników jeśli są tacy na forum.

A może lepiej kupić jakieś inne, lepsze w tej samej cenie ale bez NAVI i osobno samą nawigację?

Np:

Pioneer AVH-2400BT

 

PZDR

Edytowane przez quczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GoClever Navio 702. System operacyjny Windows ce 6.0, Dobra nawigacja, fajne ustawienia dźwięku, bluetooth, wyjście na kamerę cofania. Generalnie wszystko i jeszcze więcej w cenie ok 800PLN.

 

---------- Dodano o 19:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:12 ----------

 

Ja mam 2 din GoClever Navio 702. Nawigacja z wizualizacją budynków 3D, system operacyjny Windows CE 6.0, bluetooth, odtwarzanie filmów, telewizja itp itd. Polecam, cena też fajna, czyli w okolicach 800PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem w sklepie car -audio alpinka jest najlepszym wyborem jesli chodzi o dźwięk/jakość

druga sprawa to to że stacje multimedialne nie są dobrą bazą do systemu audio w samochodzie.mają wiele bajerow kosztem wlaśnie jakości dźwięku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam GoClever Navio 702. System operacyjny Windows ce 6.0, Dobra nawigacja, fajne ustawienia dźwięku, bluetooth, wyjście na kamerę cofania. Generalnie wszystko i jeszcze więcej w cenie ok 800PLN.

 

---------- Dodano o 19:14 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:12 ----------

 

Ja mam 2 din GoClever Navio 702. Nawigacja z wizualizacją budynków 3D, system operacyjny Windows CE 6.0, bluetooth, odtwarzanie filmów, telewizja itp itd. Polecam, cena też fajna, czyli w okolicach 800PLN.

 

GoClever mam nawigację i jest OK a radyjko 702 słyszałem, że słabo działa w nim bluetooth. Kolego Wiscoo czy u Ciebie w/w moduł sprawuje się dobrze i możesz zdementować plotki ;) ? A i podobno tuner w tym radio też pozostawia do życzenia tu trochę jest na temat http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2379655.html. A więc jak to jest naprawdę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PEIYING 2 DIN PY-9906 EXCLUSIVE GPS BT kto posiada coś takiego ???jak to sie sprawóje ?? z tego co widać mała moc 4x25 max 4x40

 

W PY-9930 , a pewnie jest to samo, tuner radiowy nie ma pełnego RDS. Nie zapamiętuje PI stacji radiowej ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Radio_Data_System ) i potem nie wyszuka zaprogramowanych stacji. Bardzo mała czułość . Jadąc przez Polskę nie jesteś w stanie słuchać 2 stacji na przemian. Pogubi się po 200km i tylko szumi. Najwyżej znajdzie jakąś lokalna stacje.

Tak samo ma ZENEC 2010 za 5 tysiaków :) HI HI

Edytowane przez REDxyz111
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie do Was czy ten model nada się do Passata ? (b5), i czy ogólnie warto zakupic to http://allegro.pl/alpine-cde-w235bt-wyjatkowe-2din-extra-5-gratisow-i2912898106.html lub to http://www.pioneer.pl/pl/products/25/121/61/FH-X700BT/page.html aha, moze podsuniecie mi jakieś nie drogie glosniki ? bo mam aby z przodu a chciałbym kupic komplet nowych jakos nie drogo.

Edytowane przez Henderson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku. Jeżeli tak to proszę o przeniesienie.

Mam pytanie odnośnie sprzętu audio. Kupiłem mojego passata z takim oto zestawem (sprzedawca twierdził że nie było żadnego radia i dokupił taki zestaw z tym że u mnie od góry: CD Player, radio, climatronic)[ATTACH=CONFIG]95232[/ATTACH]

 

Mam kierownicę ze sterowaniem radiem i tempomatem. Z kodów wyposażenia wynika że oryginalnie było radio delta 6 bez zmieniarki (brak w kodach wyposażenia).

 

Chciałbym żebym mógł sterować radiem z kierownicy. Dodam że ręczne zmienianie płyt audio też mnie irytuje.

 

Teraz pytania.

Czy w radiu gamma jest możliwość sterowania z kierownicy?

Czy zamiast odtwarzacza CD mogę zamontować taką zmieniarkę?zmieniarka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GoClever mam nawigację i jest OK a radyjko 702 słyszałem, że słabo działa w nim bluetooth. Kolego Wiscoo czy u Ciebie w/w moduł sprawuje się dobrze i możesz zdementować plotki ;) ? A i podobno tuner w tym radio też pozostawia do życzenia tu trochę jest na temat http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2379655.html. A więc jak to jest naprawdę ?

 

Z modułem Bluetooth nie mam żadnych problemów. Dzwonienie i odbieranie działa, komunikuje się z książką telefoniczną, ma pamięć wybieranych numerów. Testowane na dwóch samsungach, jeden na symbianie, drugi na androidzie. Co do tunera, nie wypowiem się, bo mam spierdzieloną antenę. Tuner telewizyjny działa dobrze, tak samo GPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w radiu gamma jest możliwość sterowania z kierownicy?

Jest.

Czy zamiast odtwarzacza CD mogę zamontować taką zmieniarkę?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co powinienem zrobić aby mieć taką możliwość. Dodam że na tą chwilę radio nie włącza się po przekręceniu kluczyka i wyłącza się co godzinę.

 

Jeszcze jedno. Czy na wyświetlaczu pomiędzy zegarami powinny się pojawiać informacje z radia (RDS itp.)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zmeniam radio dvd z 1 din na 2 din do 600zl mam 2 na oku i nie wiem co wybrac jedno ma dosowe menu ale ma tv i 7" lcd drugie ma 6,5" lcd ładne menu ale brak tv itd. i nie wiem co wybrac moze ktos pomoze :)

 

radio no name

radio zenec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję radia do B5 FL. Max do 800zł. Najważniejsze dla mnie by miało niebieskie podświetlenie i USB. Coś doradzicie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie mogę znależc opinii na temat radia Alpine cde-w233r jest to radio 2 din wiec do b6 podejdzie może ktoś takie posiada i może sie wypowiedzieć na temat tego własnie sprzętu, ewentualnie jakie głośniki można podpiąć do niego.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam 2 na oku

Niestety już antyki...stąd ta cena.

jedno ma dosowe menu ale ma tv

Tv bankowo analog....czyli tak jak by jej nie było....nie tyle dos,owe co stare...choć wyprodukowane w XXI wieku.

drugie ma 6,5" lcd ładne menu

Nie wiem co w nim ładnego skoro w menu jest Navi i DVB_T a tak faktycznie ich nie ma.....

TUTAJ sobie obejrzyj....ten MC290 to musi byc totalne wykopalisko skoro na stronie go nie ma.

Głupio kupić tania zabawkę która się znudzi po dwóch dniach.....radzę dołożyć ciut więcej i szukać radia z podstawowymi funkcjami czyli aby radio miało RDS (bo zdarzają się i bez tej podstawowej jak na dzisiejsze czasy funkcji) i RT która jest mało doceniona w Polsce, potem BT czyli radio będzie spełniało funkcję zestawu głośnomówiącego i ostatnie czyli aby była nawigacja...USB z SD z multum dekoderów to już standard, dodatki typu DVB (oczywiście mpeg4) trafiają się coraz częściej....bardzo fajną funkcja jest osobne wyjście video na przód i tył czyli dodatkowe monitory z tyłu.....ale wracając do tematu, daruj sobie oba...szkoda tych sześciu stów na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności