Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Można prosić o fotkę jak wygląda w ciemności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie zrobic. generalnie - integruje sie ladnie z reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie:) Hm w sumie dalej mam dylemat między Blaupunkt New York 800 a tym od Kruger&Matz KM2001.. Mógłbyś wstawić też jakieś fotki jak to u ciebie wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj km i ciesz się rozmiarem jakością mocą i ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie passat, ale co mi tam podepne sie liczac na wasze rady, sugestie.

 

Zeby nie zanudzac napisze, krotko. Mam do wydania 5000 zl na zalozenie w samochodzie, to co w cenniku przygtowanym przez Toyote. To co jest w kosztorysie musi byc i potrzebuje na to faktury.

Link ponizej :

http://imageshack.us/a/img94/7624/beztytuudyf.png

 

Jako, ze ceny maja kosmiczne i nie chce radia firmowego, postanowilem sam skapletowac sobie zestawik.

1. Automatyczny włącznik kierunkowskazów 300 zl z montazem w toyocie i mysle, ze tam bede, to robil.

2. Jednosta multimedialna - tu upatrzylem sobie Pioniera AVH-8400BT z modulem nawigacji 3500 zl, na ktory wrzuce sobie dowolna mape + ramka okolo 200 zl.

3. Kamera - tu nie mam pojecia. Myslalem o tej i ta podalem do wyceny w ASO (co ciekawe wolaja wiecej). Brac ta czy szukac cos tanszego? Na forach wyczytalem, ze nie warto ladowac w kamere tyle pieniedzy i mozna kupic cos za polowe ceny i bedzie dzialalo podobnie. Tu prosil bym o konkretne modele lub linki.

http://www.skleptoyota.pl/index.php?p35 ... multimedia

4. Montaz jednostki multimedialnej oraz kamery, byc moze tez zlecil bym ASO jesli sie dogadamy co do ceny. Jesli nie, to bede szukal innego miejsca lub kogos (nie wiem jeszcze czy na montaz bede potrzebowal faktury).

 

Dodam jeszcze, ze nie jestem zadnym audiofilem i nie zalezy mi na super jaksci dzwieku. Mam na to pieniadze i musze je wykorzystac.

 

Teraz licze na wasze sugestie i opinie :-)

Edytowane przez tetrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi ktore radio jest lepsze:

http://www.ceneo.pl/1473048#tab=spec

http://www.opineo.pl/opinie-2078113-clarion-cz202e.html

http://www.ceneo.pl/10646425#tab=spec

w aucie sa fabryczne glosniki

Edytowane przez matt111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarion bo...najtańszy :D

Napisz przynajmniej co dla Ciebie znaczy określenie lepszy, bo w tych cenach nie ma nówki która bije wszystkie inne na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-ma lepiej grać niż oryginalny kaseciak jaki mam teraz w aucie,:D

-nie będę rozbudowywał audio

-jeżeli na fabrycznych głośnikach nie będzie słychać różnicy w graniu(ale togo nie wiem więc pytam) to pewnie wezmę klariona

chyba że polecicie coś innego godnego uwagi

aaa i dobrze gdyby miało usb

Edytowane przez matt111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat111 tego Kenia bym sobie jednak odpuścił, nigdy nie słyszałem kenwooda z takiej półki grającego i działąjącego poprawnie. Ten Pionek zdaje się być dość ciekawy, ale Pioneery mają dość specyficzny dźwięk (przynajmniej mnie się tak każdorazowo wydaje), ale z tych wszystkich wymienionych przez Ciebie postawił bym właśnie na niego. Clariona celowo pozostawię bez komentarza - szkoda na to mojego czasu i Twojej kasy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedz, więc wezmę pionera chyba że są jakieś inne radyjka najlepiej do 450 zł które byś polecił,może jest inny model pionera w tej cenie ale lepiej grający , ja nie mam pojęcia o tym,

a może coś takiego:

http://allegro.pl/pioneer-deh-x3500ui-multicolor-usb-tanikurier-2lgw-i2712881550.html

 

chyba że radia w tej cenie różni tylko wygląd....

Edytowane przez matt111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mat111 - koniecznie ma być nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mat111 - koniecznie ma być nowe?

 

raczej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te radia jak dla mnie średnio pasują KD-SX925R to moja stare najlepiej było dopasowane kolorystycznie. Wśród tych nowych nic podobnego nie mogę znaleźć.

 

4849_ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weźcie jedyniue panowie pod uwagę, że oprócz tego, że radio ma wyglądać - powinno również grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
weźcie jedyniue panowie pod uwagę, że oprócz tego, że radio ma wyglądać - powinno również grać :D

 

czyli ten ostatni pionier nie będzie dobrze grał? poleć proszę coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio z niebieskim podświetleniem za wszelką cenę to takie pierwsze podejście, ale jak zaczniecie szukać to jest ciężko... Ja dobrałem sobie radio z czerwonym podświetleniem, dobrej firmy, ogólnie tak, żeby się za bardzo nie wyróżniało i dobrze grało... Link w sygnaturce, jak ktoś chce zobaczyć jak się prezentuje wieczorem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mat111 - akurat odnosiłem się do posta odnośnie blaupunkta który ma 4096 kolorów wyświetlacza, sorry ale nie...to nie zagra..

Odnośnie Pioneera o którego pytasz - tak jak pisałem. jest całkiem ok, ale ma dość specyficzną barwę dźwięku i szaleństwa nie oczekuj. do gry na seryjnych głośniczkach w zupełności starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać,

 

Panowie złapałem bakcyla na fabryczne granie. Możliwości są dwie:

 

1. MCD

2. Delta 6

 

I pytania.

 

1. Czy jest różnica w jakości dźwięku pomiędzy nimi?

2. Czy Delta 6 tak jak piszą na elektrodzie jest trochę niewypałem, jeżeli chodzi o trwałość (nagminne problemy z FM)

3. Czy do podłączenia MCD faktycznie wystarczy kostka za 30zł z allegro (klik), a do Delty trzeba emulator CAN-a za 200zł (klik)

 

Powiem szczerze, że bardziej mi leży Delta (chodzi o wygląd), no ale MCD to też navi... A ceny używek bardzo zbliżone.

Proszę o jakieś wskazówki. Pozdrawiam.

 

PS. Komunikatów na FIS nie potrzebuję.

Edytowane przez mfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności