Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

zapewne musisz zamienić miejscami kabelki w kostce ISO, Battery i Ignition. Zmieniałem po zmianie radia na inne, nie VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapewne musisz zamienić miejscami kabelki w kostce ISO, Battery i Ignition. Zmieniałem po zmianie radia na inne, nie VW.

a dokładniej, to zamienić miejscami kabelki czerwony z żółtym w kostce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serek

czaja

dzięki Panowie ! :respect

Edytowane przez Coliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nabyłem nowe radyjko Kenwood KDC-U30R jeśli ktoś nie zamierza robić jakiś mega zmian w CA to sprzęt godny polecania dużo funkcji ,obsługa SW na wyjściu RCA... LPF itp. na allegro można dostać już od 264zł , ja za swojego w Euro dałem 299 ( nie chciało mi się czekać do Poniedziałku ) Jak radyjko wygląda w aucie możecie obejrzeć w linku do mojego passka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Panowie - co polecacie do 3BG po II lifcie?

 

najbardziej widzi mi sie Blaupunkt San Francisco 310 lub Madrit 210. Ktos ma u siebie?

http://www.blaupunkt.de/index.php?id=938&tx_ddfproducts2_pi1[view

 

wyglad musi byc schludny - pasujacy dizajnersko i kolorystycznie do deski.

 

a moze:

http://allegro.pl/kenwood-kdc-u30r-mp3-usb-tani-sklep-kurier-krakow-i2618973578.html

lub

http://allegro.pl/jvc-kd-x40e-usb-2xaux-multikolor-sklep-fv-promocja-i2630705506.html

Edytowane przez Mustache

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, trochę odgrzeje ale mam mały dylemat i chciałbym prosić was o pomoc. A więc przymierzam się do zmiany mojej konsoli na 2 din i szukam radia które mógłbym zamontować w swoim aucie. Zależy mi na tym żeby miało wbudowaną Navi co w sumie jest priorytetem dla mnie bo reszta mnie nie zbyt interesuje:) No ale dobrze by było żeby miało wbudowany też moduł BT, odtwarzało MP3, miało wejście na kamerkę cofania, jakieś wejście USB/SD (czyli jak większość odtwarzaczy z navi). W przyszłości planuje też zmianę nagłośnienia itd więc dobrze by też było jakby to radio było w stanie pociągnąć jakieś lepsze głośniki. Co do ceny to chciałbym zamknąć się w 2 tyś... Nie jestem ekspertem w tym temacie więc dla tego kieruje to pytanie do was Jakie radio polecicie? Od siebie dodam radia które sam znalazłem ale nie wiem czy podejdą do mojej padaki i czy będą dobrze spełniać swoją funkcję:

 

Blaupunkt New York 800: http://allegro.pl/blaupunkt-new-york-800-navi-2din-dvd-usb-i2608461969.html

 

CANVA CV-7013 EXCLUSIVE: http://allegro.pl/radio-2-din-dvd-tv-usb-sd-nawigacja-odblokowane-i2620470757.html

 

Alien Peiying PY9906: http://allegro.pl/nawigacja-dvd-bt-usb-gps-py9906-2din-automapa-xl-i2606674495.html

 

KRUGER & MATZ KM2001: http://allegro.pl/kruger-matz-radio-2din-gps-dvbt-bt-dvd-km2001-i2610510802.html

 

To są te radia które w jakiś sposób przykuły moją uwagę . Nadają się one do czegoś? Może wy macie jakieś propozycje, używacie innych odtwarzaczy i jesteście zadowoleni? Jestem otwarty na wszelkie propozycje bo jak wposmniałem jestem zielony a tych wszystkich parametrach;/ Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Peiying PY9903 i niedawno zmieniłem na PY9907 i jeżeli nie masz wygórowanych wymagań to spokojnie ten model możesz brać.

Jeżeli chodzi o jakość odtwarzanej muzyki jest dużo lepiej niż w poprzednim modelu. Różni się tym od modelu PY9906 że ma wbudowany tuner dvb-t. Ma też wbudowany moduł BT ,ale niestety brak wyjścia na zewnętrzny mikrofon ,a jakość rozmowy przez ten wbudowany jest kiepska jednak nie niemożliwa. Blaupunkt na pewno będzie działał trochę lepiej bo ma zewnętrzny mikrofon. Mi było bez różnicy bo mam zestaw nokii CK-7. Mocy mu nie braknie do mocniejszych głośników od ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybor padl na Kenwooda kdc-u30r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie kolego:) Może ktoś jeszcze używał któregoś z wyżej podanych odtwarzaczy? Proszę o opinie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko...jak byś był przejazdem w Krakowie to zapraszam na odsłuch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kenwood robi bardzo dobre stacje multimedialne, wzbogacone o navi garmina. Do tego niektóre z nich mają 24bitowe przetworniki Burr Brown, spore możliwości ustawienia audio i niezłe parametry techniczne. Około pół roku temu miałem model DNX9240BT i mogę śmiało go polecić. Zapewne inne modele z serii DNX od 7 w górę również reprezentują dobry poziom.

 

Ja mam w b5 dnx-7240bt i mogę śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób się nie wypowiedziało, ale i tak dzięki wielkie za opinie tym którzy to zrobili;d W sumie dalej nie wiem co wybrać, ale mam jeszcze chwilkę czasu więc poszukam czegoś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEIYING 2 DIN PY-9906 EXCLUSIVE GPS BT kto posiada coś takiego ???jak to sie sprawóje ?? z tego co widać mała moc 4x25 max 4x40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem 2dinowego GoClever NavioCar 702. Cena atrakcyjna bo nieco ponad 900zł jest TV, nawigacja, ipod wszystko co mi potrzeba tylko boje się jakości dźwięku. Obecnie przy oryginalnym 2dinowym radiu VW jestem zadowolony z jakości odtwarzania nic więcej nie oczekuję tylko pytanie jak to by grało przy tym GoClever czy znacznie stracę na jakości dźwięku, niestety nie stać mnie na zakup czegoś droższego szukam czegoś właśnie w takiej cenie maksymalnie. Co radzicie ?

 

Tutaj link do tego: http://allegro.pl/promo-goclever-naviocar-702-2din-tv-gps-bt-sideon-i2628012957.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad zakupem 2dinowego GoClever NavioCar 702. Cena atrakcyjna bo nieco ponad 900zł jest TV, nawigacja, ipod wszystko co mi potrzeba tylko boje się jakości dźwięku. Obecnie przy oryginalnym 2dinowym radiu VW jestem zadowolony z jakości odtwarzania nic więcej nie oczekuję tylko pytanie jak to by grało przy tym GoClever czy znacznie stracę na jakości dźwięku, niestety nie stać mnie na zakup czegoś droższego szukam czegoś właśnie w takiej cenie maksymalnie. Co radzicie ?

 

Tutaj link do tego: http://allegro.pl/promo-goclever-naviocar-702-2din-tv-gps-bt-sideon-i2628012957.html

 

Kupilem cos podobnej klasy,czyli GMS 6201.Wszystko dziala niezle.....poza radiem.Ori delta 6 grala o 2 nieba lepiej.Odsylalem ta badziew z reklamacja do sklepu i mily pan stwierdzil ze kupujac taki sprzet za 1400 zl cudow nie powinienem sie spodziewac i moglem wybrac drozszy model.Dzwiek faluje na niskich tonach,slychac lekkie szumy i trzaski w glosnikach wysokotonowych mimo zalozonego seperatora.Ogolnie ori radia w VW sa naprawde dobrej klasy sprzetem.A tv analogowa powoli tez sie u nas konczy:P

Edytowane przez zuczek727

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem cos podobnej klasy,czyli GMS 6201.Wszystko dziala niezle.....poza radiem.Ori delta 6 grala o 2 nieba lepiej.Odsylalem ta badziew z reklamacja do sklepu i mily pan stwierdzil ze kupujac taki sprzet za 1400 zl cudow nie powinienem sie spodziewac i moglem wybrac drozszy model.Dzwiek faluje na niskich tonach,slychac lekkie szumy i trzaski w glosnikach wysokotonowych mimo zalozonego seperatora.Ogolnie ori radia w VW sa naprawde dobrej klasy sprzetem.A tv analogowa powoli tez sie u nas konczy:P

 

Tak, ale jak ktoś płaci 1400zł za sprzęt to może wymagać przynajmniej przyzwoitej jakości dzwięku(to nie jamnik z lat 90). Z drugiej strony, producent mógł się pokusić o moduł dzwięku droższy o 15$ i by było wszystko super.

Z drugiej strny nie boicie się że takie zabawki będą kusić złodziei. W drogim radiu 1-pinowym jak sciągniesz panel nikt nie rozpozna ze to High-end.

 

---------- Dodano o 10:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 10:45 ----------

 

PEIYING 2 DIN PY-9906 EXCLUSIVE GPS BT kto posiada coś takiego ???jak to sie sprawóje ?? z tego co widać mała moc 4x25 max 4x40

 

Od tej marki uciekaj jak najdalej. Dno i metr mułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może jak wygląda sprawa podłączenia takiego radia jak np. ten Goclever NavioCar 702 ? On jest na kostkę ISO bodajże, nie znam się na tym, czy po wyjęciu oryginalnego 2dinowego radia z mojego Passata podepnę do radio bez żadnego problemu czy będę musiał zmieniać kostkę czy tylko odepnę deltę i przypnę to nowe radio i tyle ?

 

P.S. Jak wyjąć oryginalne radio ? i skąd wziąć kod odblokowujący oryginalne radio ? Radio jest w Passacie od nowości z takim radiem został kupiony i nie wiem gdzie mogę znaleźć kod do tego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktoś może jak wygląda sprawa podłączenia takiego radia jak np. ten Goclever NavioCar 702 ? On jest na kostkę ISO bodajże, nie znam się na tym, czy po wyjęciu oryginalnego 2dinowego radia z mojego Passata podepnę do radio bez żadnego problemu czy będę musiał zmieniać kostkę czy tylko odepnę deltę i przypnę to nowe radio i tyle ?

 

P.S. Jak wyjąć oryginalne radio ? i skąd wziąć kod odblokowujący oryginalne radio ? Radio jest w Passacie od nowości z takim radiem został kupiony i nie wiem gdzie mogę znaleźć kod do tego radia.

 

Wszystko jest plug&play,powinno zadzialac .Osobiscie po przygodzie z tanim sprzetem ,wsadzilem Kruger&Matz KM2001 i naprawde widac i slychac roznice.I ta stacje moge polecic z czystym sumieniem

Do wyjecia Delty,bo chyba takie masz radio,sa 4 "haki" wsadzane w 4 male szczeliny na dole i na gorze panelu radia.

Edytowane przez zuczek727

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wsadzilem Kruger&Matz KM2001 i naprawde widac i slychac roznice.I ta stacje moge polecic z czystym sumieniem

A ja kilka postów wyżej prosiłem o opinie tego radia i nikt się nie odezwał:P Mógłbyś coś więcej powiedzieć na jego temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kilka postów wyżej prosiłem o opinie tego radia i nikt się nie odezwał:P Mógłbyś coś więcej powiedzieć na jego temat?

 

Sorki,nie doczytalem.Nawi dziala super,dosc szybki procesor dajacy plynnosc ruchu w obrazie mapy,czyli zupelne przeciwienstwo GMS-a.Jakosc odbioru radia niczym sie nie rozni od Delty VW,czyli dziwek czysty w calej tonacji.I tu rowniez przeciwienstwo GMS-a.Szybko odpala,szybko reaguje na przewijanie menu.Jak dla mnie ma tylko jedna wade,czyli wbudowany mikrofon do rozmow przez bt.Zewnetrzne mikrofony daja lepsza jakosc rozmowy,ale zle nie jest,da sie z tym zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności