Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

chinskie plagiaty

co do techniki nie trzeba nic möwic. jasli dzwiek starczy to napewno jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obwąc***e problem od pewnego czasu. Po rozmowach w kilku firmach na tle wysunął się Kenwood, podobno najlepszy - wszystkie firmy go polecały.

Do tego oczywiście kamera cofania i navi.

 

Ale się jeszcze nie zdecydowałem.

Jednak mam opory przed wydanie 3 kzł. na radio do samochodu. :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy? lepszy od czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenwood robi bardzo dobre stacje multimedialne, wzbogacone o navi garmina. Do tego niektóre z nich mają 24bitowe przetworniki Burr Brown, spore możliwości ustawienia audio i niezłe parametry techniczne. Około pół roku temu miałem model DNX9240BT i mogę śmiało go polecić. Zapewne inne modele z serii DNX od 7 w górę również reprezentują dobry poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lajon7

polecam pineera deh 6000 ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam pineera deh 6000 ub

Mam obecnie u siebie tylko, że zmczerwonymi klawiszami. Za tak niską cene jak na Alpine to daje rade. Prosta obsługa, żadnych problemów z awaryjnością i odtwarza bardzo ładnie. Wcześniej miałem pioneera z górnej pólki który się posypał 2 miesiące po gwarancji i stwierdziłem że nie warto już na radio tyle kasy wykładać. Za te pieniądze się sprawuje bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie problem jest zmieniarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest i pasuje (ai net) i jest miejsce to nic przeciwko

co prawda jestem zwolennikiem alpine - ale modele tej seri sa wedlug mnie naprawde brzydkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nada się do rozbudowanego nie seryjnego audio ? http://allegro.pl/radiootwarzacz-alp...325780091.html

zależy co masz na myśli przez "rozbudowane audio" jeśli ma to współgrać z czymś jakościowym to się nie nada

a jak masz sprzęt pokroju tego co w większości leży na allegro to śmiało kupuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos mial stycznosc z radyjkiem JVC KW-R500?

Zaczynam juz miec serdecznie dosc mojej MFD ktora nie ma co ukrywc jest konstrukcja nieco przestazala.

Z navi i tak nie kozystam wiec z tad pomysl z radiem.

Chcialbym cos na 2 din co by sie w miare komponowalo.

Myslicie, ze dzwiek bylby zauwazalnie lepszy?

Gralo by to z hertzami hsk 165, wzmakiem fli800s i subem. (drzwi wygluszone)

Bede wdzieczny za wszelkie opinie o tym jvc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie bym sie na lepsze przesiadal - te jvc nie powala za bardzo. najbardziej nie podoba mi sie fakt ze wyjscia maja tylko 2,5V

sprzedaj mfd i rozgladaj sie za czyms lepszym w formacie 2din. albo zalatw sobie do tego co teraz mmasz (mfd, glosniki, wzmacniacz, sub) procesor dzwieku. zachowasz wtedy optyke a brzmienie bedzie calkiem inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym różniły się te głośniki z passata albo golfa od siebie? jedne maja oznaczenie takie : 1J0 035 411G niektóre zamiast G mają A itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
osobiscie bym sie na lepsze przesiadal - te jvc nie powala za bardzo. najbardziej nie podoba mi sie fakt ze wyjscia maja tylko 2,5V

sprzedaj mfd i rozgladaj sie za czyms lepszym w formacie 2din. albo zalatw sobie do tego co teraz mmasz (mfd, glosniki, wzmacniacz, sub) procesor dzwieku. zachowasz wtedy optyke a brzmienie bedzie calkiem inne

 

Chyba mam już poprostu dość mfd

Mówiąc, że "nie powala" masz na myśli, że będzie grało gorzej od mfd?

Może ktoś ma jakieś inne propozycje w kwocie powiedzmy do 850 zł? (mogą być używki)

Czego oczekuję od radia:

2 din

Ma się w miarę możliwości komponować

Mp3

Usb lub karty pamięci

Wyjścia na wzmacniacz

Możliwość podłączenia ipoda i sterowania nim z poziomu radia była by bardzo miła

 

Dvd, navi, bluetooth itp są mi zbędne.

Pozdrawiam i dziękuje

 

PS: trafilem też na fajnego alpina który jest właśnie w promocji:

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_771563_langId_-1_categoryId_265857

Alpine CDE W203Ri

Co o nim myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z tym radiem? Sony CDX-GT660UV http://www.sony.pl/product/ich-made-for-ipod/cdx-gt660uv Ewentualnie coś do 500/550 zł? Obowiązkowo niebiesko czerwone podświetlenie i jak najbardziej spokojny wygląd panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, będę zmieniać głośniki i dołożę wzmacniacz więc muszę też pomyśleć nad jakimś lepszym radiem, co byście polecili, coś właśnie żeby ładnie się komponowało w deskę czarne, czerwono, niebieskie podświetlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ori radio albo modele beckera.

a jesli chodzi tylko o oswietlenie, to w prawie kazdym radiu (aktualnym) mozna kolory ustawiac jak sie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w swoim pasku zamontowałem SONY CDX-GT650UI, ustawiłem kolorek na red i wymiata koncertowo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym w ciemno postawił na ALPINE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności