Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frankiegf

Witam, także mam zamiar sprawić sobie PIONEER MVH-1400UB. Mam nadzieję, że będzie fajnie grało.

I mam parę pytań:,

 

1. Czy ktoś go posiada i nie ma żadnych problemów?

2. Da rady obsłużyć pendrive 8gb i 16gb?

3. Ile jest w stanie odczytać mp3? (czytałem o modelu DEH-1400UB który posiada CD, że posiada limit 300nagrań na 500 folderów, robi wrażenie)

4. I czy faktycznie odtwarzanie nagrań MP3 odbywa się w kolejności daty zapisu, a nie alfabetycznie?

 

Pozdrawiam, Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4. I czy faktycznie odtwarzanie nagrań MP3 odbywa się w kolejności daty zapisu, a nie alfabetycznie?

 

Bardzo mnie to zaciekawiło - w moim Alpine CDE-103BT jest podobnie. Tylko nie chodzi tu o odtwarzanie mp3 w dokładnej kolejności nagrania, tylko podczas szukania katalogów nie są one alfabetycznie, tylko po czasie nagrania - w nich już wszystko leci wg prawidłowej kolejności... Np. jak nagrasz katalog jakiejśtam "szazy", potem kilka innych albumów, a potem dograsz jeszcze coś do "szazy", to folder ten będzie odtworzony w całości po kolei...

 

Podkreślam, że mówie to na podstawie Alpine CDE-103BT.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym odkopać nieco temat.... otóż chciałbym wymienić swoją navi MCD na jakieś radyjko oczywiście na 2din z dvd przykładowo Pioneer AVH-1400DVD,JVC KW-AVX840 DVD lub inne tego typu podobne. Chodzi mi głównie tylko o to aby nazwa utworu lub stacja radiowa wyświetlała się na wyświetlaczu fis tak jak ma to miejsce przy MCD. Czy jest takie radio czy trzeba kupować jakies specjalne przejsciówki??

 

Z tego co zauważyłem to dane na wyświetlaczu fis są przekazywane z tego wyjścia kostki MCDmcdsf2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukujre radyjka do Passata 3B. Moje założenia:

- stylistyka maksymalnie zbliżona do oryginalnej

- bluetooth do telefonu z wyjściem na mikrofon zewnętrzny

- AUX-IN na minijack

- 4 wyjścia po 50W

 

Czy ktoś zna radio, które spełniałoby te wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harry - moim zdaniem już pierwszy punkt spalił jakiekolwiek nadzieje na odpowiedź ;) chyba że przez stylistykę masz na myśli kolory podświetlania...

 

Szukałem kiedyś czegoś takiego, ale wszystkie radyjka wystają zawsze z konsoli - nie ma nic tak na płasko jak oryginał, a stylistyka radia jest kanciasta, co w nowoczesnym sprzęcie producentom nie leżało... i chyba nie ma producenta, który zrobiłby model tak "nieuniwersalny"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie potwierdziło. Szukałem kilka dni na necie ale nic nie przykuło mojej uwagi.

A coś, co jest podswietlenie tak jak oryginał, nie koniecznie jest takie kanciate, lecz spełnia pozostałe warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest zgoda żonki na kupno radia :) Z racji funduszy wybieram między Pioneerami:

DEH-2300UB

DEH-1400UBB

DEH-3300UB

Generalnie chodzi o RDS, ID-TAG z MP3 i tyle. Głośniki oryginalne, zmian nie będzie, suba też nie będę podpinać. Nie ukrywam, że różnic jakiś kolosalnych nie widze między nimi.

dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ew jeszcze taki model JVC KD-R45 z BT. Cena 349 pln. Podejrzewam, że jakość podobna, a ten ma bt. Ma może ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jest zgoda żonki na kupno radia :) Z racji funduszy wybieram między Pioneerami:

DEH-2300UB

DEH-1400UBB

DEH-3300UB

Generalnie chodzi o RDS, ID-TAG z MP3 i tyle. Głośniki oryginalne, zmian nie będzie, suba też nie będę podpinać. Nie ukrywam, że różnic jakiś kolosalnych nie widze między nimi.

dzieki!

 

Osobiście używam 1400ubb i mogę śmiało polecić :) dzisiaj wieczorem wrzucę fotkę jak to razem wygląda u siebie w temacie modów z paskiem więc jak chcesz to looknij sobie :) Pozdrawiam

 

edit: Tak to wygląda z deh-1400ubb. Sorki za słabą jakość zdjęć ale robione z telefonu :). białe "światełko" po prawo od wyświetlacza to podświetlenie wejścia USB (troszkę przez szparę klapki je widać, ale może to tylko w tym egzemplarzu :) )

 

f88fd7b4d002b222m.jpg 0c08f21bfe93d234m.jpg

Edytowane przez seknok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Becker , daj spokój ...

Pioneer lub blaupunkt to jeszcze...

 

 

 

jesli chodzi o odbieranie stacji radiowych to nie ma wielu lepszych od beckera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam żeby już nie zakładać nowego tematu poprosiłbym o pomoc czy ktoś może już testował takie oto radyjko http://moto.allegro.pl/promo-goclever-naviocar-702-2din-tv-gps-bt-sideon-i2265374949.html i czy będzie ono pasować do B5FL 2004r?. Obecnie jest w nim Delta 6 i zastanawiam się czy takie radyjko by dało się wpasować w jej miejsce i podłączyć pod zestaw głośników fabrycznych bez zbytnich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z adapterem quadlock i pociagnieniem 2 kabli - nie ma zadnych problemöw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z adapterem quadlock i pociagnieniem 2 kabli - nie ma zadnych problemöw

Czyli podłączenie ok tylko interesuje mnie czy nie będzie wystawać zbytnio poza ramkę od fabrycznego radia i interesowały by mnie opinie właścicieli takiego sprzętu jakie są ich ogólne uwagi i spostrzeżenia z eksploatacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spotkalem sie jeszcze z radiem nie ori, ktöre by nie wystawalo - niestety ale jest bardzo malo modeli nie wystajacych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś o cos zapyta od razu 5 odpowiedzi, ja zapytam cisza:) super forum;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy potrzebuję porady co wybrać:

SONY CDX-GT424U 52Wx4

PIONEER DEH-1400UB

Miałem takie Sony w poprzednim aucie i jak dla mnie było super, mocny panel, ładne czerwone podświetlenie i szybkie wczytywanie usb i cd. Pioneera nie testowałem i mam mieszane uczucia do jego czerwonego podświetlenia ale mi się ogólnie podoba.

Piszę w skrócie o co mi chodzi, nowe sony jest droższe ale oba radia mam w takiej samej cenie bo sony jest używany a Pioneer nowy, chodzi mi które lepiej zagra i co lepiej polecacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś o cos zapyta od razu 5 odpowiedzi, ja zapytam cisza:) super forum;)

 

zle pytania stawiasz :) (joke)

 

jeszcze aktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności