Skocz do zawartości
Fasola

Zapytanie Czy WARTO ?? DOLOT ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Mam takie małe pytanko ??

 

Czy warto bawić się w motonwanie dolotu przed programem w Diesla? DSG 140 km ?? Czy lepiej od razu zrobić program ?? Pytam się gdyż przed dieslem jeździłem Type-R i tam było czuć mocno różnice po zamontowaniu dolotu typu CIA.

 

o ten interesuje mnie dokładnie :

 

http://filtry.simota.home.pl/filtry/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=374&category_id=70&option=com_virtuemart&Itemid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Mam takie małe pytanko ??

 

Czy warto bawić się w motonwanie dolotu przed programem w Diesla? DSG 140 km ?? Czy lepiej od razu zrobić program ?? Pytam się gdyż przed dieslem jeździłem Type-R i tam było czuć mocno różnice po zamontowaniu dolotu typu CIA.

 

o ten interesuje mnie dokładnie :

 

http://filtry.simota.home.pl/filtry/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=374&category_id=70&option=com_virtuemart&Itemid=1

 

Jeżeli masz zamiar i tak mapować to od razu zmień dolot.Po co mapowanie skoro później dolot zmienisz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zrozumiałeś pytania mojego :) Chodzi o to czy ten dolot coś mi da bo wiem ze w GTI dał bardzo malutko i nie warte było te 1500 zł wydawać na 2 KM. Dlatego jeszcze raz pytam się ??

 

Czy w Dieslu daje coś dolot. I czy da więcej dolot + program czy wystarczy sam program. Bo 1 czy 2 KM nie ma sensu bawić się w doloty. w Hondzie dało mi prawie 10 KM i pokazało mi to ze się opłaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyrost taki jak w Hondzie nie licz. Silniki Hondy są na to podatne, w TDI nie sądze żeby udało się samym dolotem uzyskać +10 KM. Myśle,że sam program i będzie OK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zrozumiałeś pytania mojego :) Chodzi o to czy ten dolot coś mi da bo wiem ze w GTI dał bardzo malutko i nie warte było te 1500 zł wydawać na 2 KM. Dlatego jeszcze raz pytam się ??

 

Czy w Dieslu daje coś dolot. I czy da więcej dolot + program czy wystarczy sam program. Bo 1 czy 2 KM nie ma sensu bawić się w doloty. w Hondzie dało mi prawie 10 KM i pokazało mi to ze się opłaca ?

 

W takim razie odpuść sobie dolot.Nie warto inwestować-przyrost mocy względem ceny-wiadomo...Lepiej od razu mapping.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy ma się za dużo pieniędzy dlaczego nie? Koło 10KM powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności