Skocz do zawartości
smeracz

teleskopy bagaznika.

Rekomendowane odpowiedzi

jak ile? :hmm sztuk? oczywiście 2 :D

 

ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciapciak - działają Ci ze śniegiem na klapie i przy każdej pogodzie?

Trudno powiedzieć skoro montowałem je wczoraj :D Jak na razie działają :P Mają mieć 390N wg producenta i mają, jak się boisz, że nei dźwigną to sobie dopasuj o takiej samej długości ale np 500N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kiedys zrobil, widzial, wie jak zrobic, zamykanie elktryczne w sedanie tylniej klapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy te siłowniki będą pasowały do Passata B6 2005r 1.9 tdi 105 KM ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak będą, bierz śmiało... ale jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież sprzedający napisał, że do B6 sedan, to czemu mają nie pasować?

Ale osobiście polecałbym jakieś o większej sile, te 390N jak jest mróz nie zawsze podniosą klapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znajdz jakies mocniejsze na alledrogo ... :/ bede musial wziasc te .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam mocniejszych.

Wymieniłem na mocniejsze i siła jest tak duża ze wyrywa z zawiasów cała klapę. ... wiec ponownie zmieniłem na ori.

Teoretycznie zamienniki z intercars chyba miały być identyczne jeśli o sile chodzi.

Ps. W zimie tez jest za duża siła i masz wrażenie przy otwieraniu ze dostaniesz w twarz podczas otwierania.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos kiedys zrobil, widzial, wie jak zrobic, zamykanie elktryczne w sedanie tylniej klapy?

 

Ponawiam pytanie kolegi, bo sam jestem ciekaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmieniałem u siebie. Wymiana to 15 min roboty. Boczki wystarczy lekko odgiac i nie ma potrzeby ich sciagania. Ta widoczna strona to wystarczy podważyć zawleczke i od razu odskakuje natomiast ta druga strona co jest schowana w blachach to nawet nie probujcie z niej sciagac zawleczki. Wystarczy brecha i mocno podważyć. Silownik odskoczy bo ta zawleczka pusci. Zalozenie nowego to juz pikuś. Wystarczy wcisnąć.

Silowniki kupilem z Krosna. Pasuja idealnie. Działają super. Klapa smiga jak nowa. Sila dla B7 to 420n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej marki teleskopy szły do B7 z elektryczną klapą na pierwszy montaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tam odpowiedzi, ale miałem taki siłownik, są produkowane przez STABILOUS'a. Teraz pytanie do osób które mają wiedzę w B7 przy elektrycznej klapie teleskopy oba miały 460N czy jeden 460N, a drugi 580N bo spotkałem się ze sprzecznymi informacjami.

Edytowane przez Wolfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam oba na 580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak w ASO zamawiałem wczoraj dostałem lewy 460N, a prawy 580N. Tutaj w komentarzach gość pisze że w przypadku elektrycznej klapy w B7 oba są 460N i dzięki temu nie trzaska klapa w końcowej fazie zamykania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe ze niby slabsze silowniki i klapa nie lupie?

szkoda ze nie mam takich silownikow przydalo by sie to sprawdzic

ta **** to chyba od b6 co nie?

Edytowane przez ElNinijo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pradoksalnie tak jest. Kolejny film jak działa klapa na mocniejszych siłownikach 550N

Pod tym pierwszym filmem w komentarzu autor pisał 'Je stärker die Dämpfer, um so mehr wird die Klappe am Ende ins Schloß gezogen.'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych 460 ladnie sie zamyka pytanie czy w b7 bedzie tak samo, niestety moje 2 komplety to 580N, wiec ja nie mam jak tego przetestowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności