Skocz do zawartości
DJ.Tuning

II Regionalny Zlot nad Zalewem Solińskim (EDIT)

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce znam doskonale, pensjonatu jeszcze nie ale wybieram sie w weekend na rekonesans.

 

Postaram się przeciągnąć z zaliczką do przyszłego tygodnia ze względu na wasze wątpliwości co do lokalizacji i ze względu na małe zainteresowanie tematem. Czekam do następnego poniedziałku na wasze deklaracje, jeśli będzie 3 czy 4 składy odwołuję wszystko

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem przybyć... ale plany mówią że mnie w ojczyźnie nie będzie w tym czasie... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekam do soboty do wieczora na deklaracje przybycia jeśli nikw więcej się nie dopisze to odpuszczam temat i dzwonię z rezygnacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tak jak pisałem moge być, ale dopiero po 15 lipca w związku z koniecznością pobytu w pracy - w dniach w których jest planowany spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstępnie ja tez się pisze +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem chętny ale jak widzę frekwencje to też mam wątpliwości do sensu tego spotu ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wstępna jeszcze otwarta chodzi mi narazie żebym wiedział czy nazbieram chociaż na zaliczkę bo jak ją wpłacimy to już pozamiatane. więc jak będzie chętnych na przynajmniej 6 składów to temat drążę dalej. do lipca myślę że te 34 osoby nazbieramy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D.J byłeś, widziałeś, jak zrobiłeś jakieś foty to wrzucaj, na chwilę obecną z tego co widzę 6 osób jest na tak, może się uzbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ten weekend miałem remont mieszkania ale sie wybiorę w najbliższym czasie bo teraz mam długi weekend. Ale tak czy inaczej dziś wyszłam pieniążki za zaliczkę i dzwonię potwierdzić rezerwację. Po niedzieli zaczynam zapisywać już osoby ostatecznie zdecydowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno pytanie

PIOTREK CZY BYŁEŚ TAM OSOBIŚCIE?

 

Nie wierz ludziom na telefon coby później dupy nie dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam bo pewnie będę miał wyjazd do anglii;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chłopie kombinuj czas i sprawdź osobiście ośrodek żeby nie było problemu z dojechaniem i parkingiem. oczywiście jakieś foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz ludziom na telefon coby później dupy nie dać.

Wiem, wiem. O ile w tamtym roku miałem czystą sytuację bo ośrodek polecił mi kuzyn to w tym roku sam szukam miejscówki.

 

Foty zbędne w tym miejscu bo porażka.

Ogrodzony Plac z parkingiem okazał się wąskim pasem zieleni za żywopłotem, wzdłuż drogi. więc szukam dalej miejscówki i mam dwa namiary ale na razie temat zawieszony w czasie bo na ten termin Będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr

 

wnioskuje ze byłeś polukać :)

 

i jak wrażenia? ciekawe ile z tego pokrywa się z moimi wypowiedziami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak wrażenia? ciekawe ile z tego pokrywa się z moimi wypowiedziami
miałeś rację w 100% niestety.

 

Załatwiam fajny i sprawdzony ośrodek w Zawozie. Jak coś będę wiedział odnośnie nowego terminu i ogólnie szczegółów to zaraz będę pisał.

 

Tylko tak się zastanawiam nad tym zlotem czy przyjedziecie jak będzie taka aura jak do tej pory bo jeśli wpłacę zaliczkę i zarezerwuję cały ośrodek to muszę mieć pewność że będę miał na tyle ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli miejscówka będzie trafiona myślę że ekipa się zbierze a pogody nie przewidzisz niestety, ja w dalszym ciągu się pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka ugadana termin troszkę późny ale do zaakceptowania szczegóły pierwszy post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się pisz3e wstępnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciach wszystko wygląda całkiem sympatycznie termin git akuratnie będę na urlopie, pogoda początkiem września przeważnie dopisywała więc proszę o zapisanie Cwiru + 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ja sie skusze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności