Skocz do zawartości
DJ.Tuning

II Regionalny Zlot nad Zalewem Solińskim (EDIT)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kulfon452

ja bardzo chetnie ale altko wazniejsze czesci i remont...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka doskonale mi znana , dobra lokalizacja, bab dojazd ale można w Zawozie znaleźć tańszy nocleg w całkiem niezłych warunkach z miejscem na ognisko "integracyjne" na terenie ośrodka. Ten ośrodek co pokazujesz jest nowy ma on niespełna rok czasu ale troszkę mało miejsca na integracje. Wiem bo sam organizuję zloty vw-youngtimer.pl w Bieszczadach i w Zawozie też miałem okazję organizować Zlot z noclegiem oraz pełnym wyżywieniem. - (pisałem Ci o tym na PW i proponowałem pomoc ale jednak nie skorzystałeś:galy:)

Ja postaram się wpaść choćby na chwilkę ale nie obiecuję ponieważ pracuję zmianowo i nie znam jeszcze grafiku na sierpień nie mówiąc już o wrześniu.

Wszystkim jednak bardzo polecam Zawóz. Bardzo fajna i "klimatyczna" miejscowość z całkiem niezłym zapleczem gastronomicznym oraz rekreacyjno - sportowym :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(pisałem Ci o tym na PW i proponowałem pomoc ale jednak nie skorzystałeś)
Nie odmówiłem tylko, zbyt pewnie się poczułem z tą Wołkowyją.

Ale ten ośrodek mam polecony już przez kilka osób, między innymi przez ekipę budowlaną wykańczającą wszystkie domki. osobiście jeszcze tam nie byłem ale jak tylko odpalę auto na 100 się wybiorę i zdam wam relację z tego co zastałem na miejscu. Montan podaj mi na PW namiary tego ośrodka o którym wspominałeś, Będę w Zawozie to bym zobaczył oba miejsca dla porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montan jeszcze raz dzięki za namiar. wybieram się w weekend do zawozu oblukać oba ośrodki.

Dzwoniłem do tego co ty mi naraiłeś i w rozmowie wszystko jest super. Podobna ilość miejsc duży parking na 20 aut. i troszkę taniej będzie.

 

Jak tam dotrę to zaraz będą foty i coś zadecydujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzięki za namiar

fajnie że mogłem pomóc

pozdro ostro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstepnie ja sie pisze oczywiscie jesli wszystko odpali.

PS. Jak cos to jeszcze sprobuje wykombinowac 2 pasiaki + osoby towarzyszace...jakby co to bede edytowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem Listę wstępną w pierwszym poście liczę że się jeszcze dopisze parę osób.

 

Jak już będziemy mieli miejscówkę na 100% zaklepaną będę oczekiwał już na ostateczne zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani Czas najwyższy zacząć uściślać listę więc proszę o potwierdzanie kto będzie i w jakim składzie, bo potrzebuję już konkretnej informacji ile nas się zjawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta cisza w temacie i brak ostatecznego potwierdzania obecności oznacza że wszyscy zrezygnowali i mam wszystko odwołać??

 

Tak dla tych co nie czytali w pierwszym poście

 

Zabukowany mamy cały ośrodek na weekend 3-5 wrzesień.

Mamy do dyspozycji parking na kilka aut i kawałek fajnej łąki ze świetnym widokiem gdzie będzie można zrobić sesję foto. Dostęp do grilla, w razie deszczu w budynku jest naprawdę dużo miejsca, i mamy dostęp do kuchni więc można będzie coś zagrzać do szamy. Jest również bar o fajnym klimaciku gdzie można wypić kufelek posiedzieć i zjeść swojski obiadek. Mam zapewnienie że we wrześniu jeszcze będzie wszystko funkcjonować. niedaleko jest plaża, i wypożyczalnia sprzętu pływającego.

 

Noclegi będą nas kosztowały pa 20PLN od łózka za dobę

Ja proponuję żeby dopłacić jeszcze po 5 zeta i załatwię na grilla swojska kiełbaskę.

Wstępny plan imprezy jest następujący

 

Spotykamy się jak w tamtym roku:

PIĄTEK

17:00 czekam na was w Sanoku na "PETROSANIE" I jedziemy grupą bo Leska pod biedronkę gdzie czekamy do 18:00 na pozostałą część osób.

19:00 Około. Myślę że uda nam się dotrzeć na miejsce parkujemy i wieczorek zapoznawczy Grill itd.

 

Sobota

Śniadanko na ośrodku

10:00 Około. wyjazd na Solinę z zahaczeniem o Polańczyk

16:00 Około. Powrót do Zawozu i czas wolny

19:00 Grill

 

Niedziela

Śniadanko na ośrodku

Czas wolny na popływanie opalanie itd. itp.

15:00 Obiad

17:00 Około. Wyjazd całą grupą.

18:00 Około. Pożegnalne ognisko w Łobozewie ostatnie foty pożegnanie i rozjeżdżamy się do domciu.

Tak mniej więcej planuję całą imprezę jeśli będą jakieś sugestie to oczywiście czekam.

Wiadomo że i tak wszystko poukłada się po swojemu i w trakcie wyjdzie inaczej ale tak czy owak Zlot będzie odjechany więc zapraszam do licznego przybycia.

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ośrodka do gorąco polecam. Warunki są naprawdę dobre, lokalizacja wyśmienita, widoki rewelacyjne i przede wszystkim bezproblemowy właściciel. W razie deszczu oprócz baru jest też duuuży taras na którym wszyscy na pewno się zmieścimy, jest też spore miejsce na ognisko, w barze można zjeść smaczne i co najważniejsze niedrogie jedzonko. Można by też zorganizować mały turniej w piłkarzyki, które stają na tarasie ;) W wypożyczalni sprzętu wodnego są dostępne rowerki wodne "garbusy" wiec jakiś akcent VW zawsze jest :P

 

GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-5 wrzesień to początek roku szkolnego a wyprawka ucznia do szkoły to koszmar finansowy więc myślę że to główny problem z frekwencją. Myśle że trzeba zaklepać ośrodek na lipiec 2011 a i ludziska dopiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę postępował pochopnie z odwołaniem wszystkiego bo za dużo zachodu mnie kosztowało dogranie wszystkiego. Ale jeśli do piętnastego nie będę miał potwierdzonych przynajmniej 4 passatów oprócz mnie to zadzwonię do ośrodka i odwołam wszystko.

 

więc w związku z tym proszę o potwierdzanie przybycia

kasę zacznę zbierać po 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na 100% +1:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja out. :P Soboty ostatnio mam pracujące i to tak w trybie musowym ( nowy towar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na razie mamy 2 auta i 6 osób

Przypominam że czekam jeszcze tylko 5 dni zanim postanowię co zrobić.

Nie mniej jednak dla osób, które bardzo by chciały spędzić czas w Bieszczadach, mam małą propozycję pozakonkursową ale o tym na razie sza, bo mam nadzieję że jednak nie zawiedziecie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że po spocie w Kolbuszowej pare osób dołączy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było bo ja już ostro naginam sprawę zaliczki. Już dawno powinienem założyć kasę, albo zwolnić termin. Ale może mnie nie wpiszą na czarną listę jak jeszcze odciągnę sprawę do poniedziałku. Ja w niedzielę tak samo w Humniskach zmolestuję załogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra będziemy kombinować załoge.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pogaduchach podkarpackich ciepnąłem propozycję jak by nie wypalił Zawóz nie wiem czy widziałeś, ale zapraszam do lektury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności