Skocz do zawartości
tom_ek1

Soczewki Hella - manual :)

Rekomendowane odpowiedzi

bo mi w sklepie powiedzieli że 3 A dość a mi sie wydaje że to mało...

może się ktoś jeszcze wypowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd jest ilorazem mocy i napięcia I=P/U.

Czyli 60W/12V=5A

A więc diody minimum 5A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prąd jest ilorazem mocy i napięcia I=P/U.

Czyli 60W/12V=5A

A więc diody minimum 5A

dzięki za pomoc ale znalazłem prostsze rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem, czy w projectorach jest wymienne szkło roflektora mijania?? jak tak to np z czego podpasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z lamp soczewkowych z bmw e30/e32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inna rzecz

 

Co panowie sądzicie o czymś takim ringi Wiem, że ringi są dla BMW, ale zastanawiam się jakby passat z tym wyglądał. Z zamontowaniem problemów być nie powinno.

Edytowane przez spider87
poprawiono odnośnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co panowie sądzicie o czymś takim http://allegro.pl/ringi-ccfl-bmw-e36-e46-e39-e38-e30-e34-gw-24mce-i1457807034.html]Ringi w soczewki[/url] . Wiem, że ringi są dla BMW, ale zastanawiam się jakby passat z tym wyglądał. Z zamontowaniem problemów być nie powinno.

 

 

popraw odnośnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem stronkę http://www.spinkisamochodowe.pl/ i tam w katalogu

nr kat. Romix:14001

nr kat. Romix:14902

nr kat. Romix:15516

nr kat. Romix:C10036

 

to chyba cały zestaw do regeneracji soczewek :D

Edytowane przez spider87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Od dzis jestem szczęśliwym włascicielem projectorów black:D

Tylko z pękniętym szkłem reflektora soczewkowego,wiem że pasuje z e32 i to koszt 14zł i tu rodzi sie pytanie jak wyciągnąć stare szkło......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak samo jak z normalnych reflektorów... do piekarnika na chwilę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda roboty z piekarnikiem ... stare szkła i tak do śmieci to proponuje lekko młoteczkiem stuknąć i po problemie ... nowe nakleić i Ciao ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda roboty z piekarnikiem ... stare szkła i tak do śmieci to proponuje lekko młoteczkiem stuknąć i po problemie ... nowe nakleić i Ciao

zmieniłeś już Maciek u siebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jest dobrze włożyć do piekarnika lub suszarką/opalarką podgrzać bo lepiej szkło się odrywa od kleju i wtedy prościej jest wyczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znalazłem stronkę http://www.spinkisamochodowe.pl/ i tam w katalogu

nr kat. Romix:14001

nr kat. Romix:14902

nr kat. Romix:15516

nr kat. Romix:C10036

 

to chyba cały zestaw do regeneracji soczewek

Może i cały, ale nie do tych lamp :P

Z tego co wymieniłeś pasuje tylko 14902 i to w dodatku częściowo, tzn pasuje tylko ta część która zakładana jest na reflektor, śruba jest za krótka a jej mocowanie też nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może odświerzę temat.

Prawdopodobnie po zmianie szkieł na te z bmw trzeba ramki szlifować, wypowie się ktoś ?

Edytowane przez Alex360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.. Pasują.. Oczywiście mowa o lampach mijania bo drogowe to z żadnej BMW nie podejdą i jak kupisz Helli szkła z np. BMW E30 to podejdzie.. Nawet cała lampka z odbłyśnikiem, soczekwą i plastikową obudową podejdzie tylko trzeba kapselek od vw dać bo bmw ma inne rozwiązanie bo na kostki ;) Jak kupisz Boscha to się nie wypowiem bo nie jestem pewien :)

Edytowane przez MichalB3TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię tę skamielinę :bleble

Jak jest z tymi spinkami? Od czego w końcu pasują? Od Golfa II, BMW E32, czy od czego? Można gdzieś dostać nowe? Jak z tymi z tego całego katalogu ( http://www.spinkisamochodowe.pl )? Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielin

Sorki za odkopanie tematu ale czy może ktoś znalazł rozwiązanie wymiany (zamienniki) spinek śrub regulacyjnych którę pękają ze starości ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki za odkopanie tematu ale czy może ktoś znalazł rozwiązanie wymiany (zamienniki) spinek śrub regulacyjnych którę pękają ze starości ?.

 

Większość zamienników spinek do Golfa II pasuje. W razie czego możesz wziąć śrubę do sklepu i pasować do spinki ;) Podobno w niektórych zamiennikach główka śruby jest bardzo luźna, w innych ciasno mieści się w spince.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

Mam problem z silniczkiem regulacji w jednej z lamp. Silniczek sprawny, elektronika otaczająca go, na gołe oko też dobrze wygląda, wymieniłem nawet okablowanie tej lampy na inne, ale oryginalne i dalej mam ten sam problem - lampa za każdym razem gdy zostaje opuszczona (manualnie poprzez rozebranie i kręcenie trybikami lub poprzez podłączenie silnika na odwrót do akumulatora), zaraz po włączeniu świateł podnosi się na maxa w górę i nie reaguje na żadne ruchy pokrętłem... Druga lampa zachowuje się normalnie, reaguje na każdy ruch pokrętła, czyli pokrętło w kabinie sprawne. Dlaczego ta lampa może tak wariować? Coś się stało jednak z tą elektroniką? Proszę o pomoc, na chwilę obecną ustawiłem lampę ręcznie i odłączyłem zasilanie silniczka, jest ok, ale sama świadomość tego, że nie działa do końca, mnie nurtuje :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności