Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. czy rcd310 w wersji kwadrat o takie http://allegro.pl/vw-rcd310-mp3-led-wersja-z-dab-ostatnia-sztuka-i4032712658.html podejdzie do paska b5fl bez can tzn czy wielkosciowo wejscie w miejsce montazowe i czy da sie to jakos podłączyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. czy rcd310 w wersji kwadrat o takie http://allegro.pl/vw-rcd310-mp3-led-wersja-z-dab-ostatnia-sztuka-i4032712658.html podejdzie do paska b5fl bez can tzn czy wielkosciowo wejscie w miejsce montazowe i czy da sie to jakos podłączyc ??

 

 

Chyba niezłą rzeźba będzie potrzebna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z RCD310 podpiołem kabel AUX z allegroza 30 pln i slychać straszne szumy po przełączeniu na AUX nawet gdy żadne urządzenie nie jest podłączone. Czy to będzie wina kabla czy ten typ tak już ma...???

Dodam jeszcze że trzeba znacznie podgłosić żeby słuchać muzyki z telefonu...

Edytowane przez sYlAr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem z RCD310 podpiołem kabel AUX z allegroza 30 pln i slychać straszne szumy po przełączeniu na AUX nawet gdy żadne urządzenie nie jest podłączone. Czy to będzie wina kabla czy ten typ tak już ma...???

Dodam jeszcze że trzeba znacznie podgłosić żeby słuchać muzyki z telefonu...

 

Mam dokladnie tak samo, udalo Ci sie rozwiazac ten problem ? (A moze ktos inny zna odpowiedz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje soft do RCD 310 który nie rozładowuje aku( do RNS 510 istnieje więc może i do RCD 310 też)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RCD 310 moze posiadac fabrycznie zamontowane wejscie AUX? (jakas zaleznosc z wersja wyposazenia..?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy RCD 310 moze posiadac fabrycznie zamontowane wejscie AUX? (jakas zaleznosc z wersja wyposazenia..?)

 

może, u mnie fabrycznie było Rcd310 (teraz jest Rns510..) i było/jest AUX, Polska, salon, wersja comfortline z dodatkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Z tego co zauważyłem to jest wielu producentów RCD 310, takich jak BOSCH, BLAUPUNKT i DELPHI. Czy jeszcze ktoś nie wiem. Moje pytanie: Czym różnią się radia od poszczególnych producentów? Chciałem założyć do Passata z 2007 roku RCD 310 żeby wyświetlało czujniki parkowania. Podświetlenie wolał bym niebieskie, ale białe też ujdzie. Jakiej wersji szukać, jakiego producenta? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczące RCD 310:

1. Czy jest możliwość zmiany wizualizacji parktronic? Obecnie mam starszą wersję gdzie sylwetka auta jest z prawej strony wyświetlacza a nie wycentrowana.

2. Czy można ustawić radio tak żeby pokazywało dłużej ustawienia z panelu klimatyzacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po są 2 gniazda fakra tzw double fakra które są podłączone do radia, antenę mam wtopioną w szybę. Radio mam podłączone pod jedno gniazdo ale czasem gubi sygnał i nie wiem czy to może być przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zamienić radio RCD300 (z cd) na RCD300 MP3. Czy po wymianie na pewno nie będzie mi te nowe rozładowywać aku? Mój gateway ma wersję C, sądzę że nie bo to tą takie same radia tylko jedne na cd a drugie na mp3. Tu doczytałem, że wymiana gatewaya potrzebna jest dla modeli od RCD310 w górę i RNC. Właściwy wersja gatewaya dla tych nowszych radio to ta z literą od E w górę.

Zastanawiam się ewentualnie nad zakupem RCD310 i czy gateway w wersji E będzie właściwy. Ceny ich na alledrogo są różne: E - około 150zeta, J - 300 i 400zeta. Nie wiem więc czy jest sens tak inwestować w niewielkie zmiany w porównaniu z RCD300 mp3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka odnośnie tematu... Mam gatewaya z końcówką C autko z 2007r czy po wymianie z rcd 300 na rcd 310 będzie jadło energię ? z tego co wyczytałem to chyba tak, lecz szukam potwierdzenia ;). Drugie pytanko, czy ten problem zniknie po zmianie na gatewaya z końcówka M? bo akurat takiego ma koleś który sprzedaje radyjko czy wszystko będzie hulać itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie żarło prądu przy zamianie rcd 300 na 310. Auto z 2006r- Gateway C.

Ale podobno różnie z tym bywa.

Edytowane przez Box951

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa pytanka odnośnie tematu... Mam gatewaya z końcówką C autko z 2007r czy po wymianie z rcd 300 na rcd 310 będzie jadło energię ? z tego co wyczytałem to chyba tak, lecz szukam potwierdzenia ;). Drugie pytanko, czy ten problem zniknie po zmianie na gatewaya z końcówka M? bo akurat takiego ma koleś który sprzedaje radyjko czy wszystko będzie hulać itp?

Na obydwa pytania odpowiedz jest twierdząca.

A juz na pewno warto wymienić gateway, jeśli chcesz w przyszłości dołożyć RNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź koledzy, jeszcze do końca nie wiem na czym polega przekodowanie tego z końcówką M, czy mam po prostu przepisać te wartości ze starego czy to bardziej skomplikowana akcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega prosił mnie żeby znaleźć mu radio, bo kupil dopiero co b6 2009r i jest uszkodzony wyswietlacz radia. Tak wyglada radio:

 

4df08ef98aadc9186fb68a0282ce694d.jpg

 

Znalazłem na ebayu radia wygladajace jak to jego i wychodzi na to ze to rcd310, jednak przeglądając aukcje zauważyłem ze jedne są produkowane przez boscha, a inne przez blaupunkta, a jedno jest nawet produkowane przez Delphi. Czy wszystkie beda pasowaly do jego auta? Jaka jest miedzy nimi roznica?

Edytowane przez piasek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Panowie pojawil sie watek adaptera z rdc300 na rcd310 dzieki ktoremu nei trzeba nic zmieniac z gatewayem, moze ktos podlinkowac jak to wyglada i gdzie to nabyc? Na jakiej zasadzie to dziala jesli to soft usypia radio ?

drugie pytanie slyszalem ze jest mozliwosc flashowania gatewayow na wyzsze bez wymiany samego uzadzenia, czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Od czego jest bialy kabel z niebieskim paskiem w passacie b5 znjaduje sie w wiazce od radia. poniewaz w tym kablu mam staly prad 1.8v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie odnośnie poboru prądu przez zmianę radia... Mój gateway ma końcówkę "A" autko z 2006r. Podłączyłem dziś RDC 310 i pobór prądu jest taki sam jak na RDC 30012922290_1178522515511846_702431787_o.jpg

Nawet jak odepnę radio to tak zostaje. Sprawdziłem jeszcze z napięciem aku i mam tak, że po wyłączeniu wszystkiego wzrasta...

12922312_1178522235511874_1092879867_o.jpg

12947000_1178521588845272_91932859_o.jpg

12952699_1178521335511964_1367384777_o.jpg

 

No i teraz moje pytanie... taki pobór prądu to normalka? Nie jest za duży i czy w takim razie nie muszę zmieniać Gateway?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek z 2005 roku , GW i z końcówka E i rcd310 , wyssał aku

 

ktos pomoze , jakies pomysły kodowanie moze zmienic ?

Edytowane przez elmo814

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności