Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego może by sie i dało, ale chyba nie bedziesz zadowolony z jakości 8-}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD300 zainstalowane fabrycznie w aucie z multifunkcyjną kierownicą ma możliwość zmiany stacji radiowej lub numeru utworu płyty.

Po podpięciu RCD310 nie działa ta funkcja pomimo iż ściszanie, pogłaśnianie i wyciszenie działa a na liczniku poprawnie są wyświetlanie informacje z radia.

 

Ktoś spotkał się z powyższym problemem, jakieś wskazówki jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak dla potomnych RCD 310 działa bez problemów z Gateway E w pasku 2008r więc liczy się bardziej firmware gateway'a. Pobór prądu bez zmian w stosunku do RCD 300. I dźwięk uważam za dużo lepszy, podpinałem 2 razy na zmianę z RCD 300, na 310 na tych samych głośnikach jest jakby większa głębia w mojej ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie RNS-300 ale chcę go wymienić na RCD-310 z białym podświetleniem. Pasek 06.2009.

 

1) Czy wymiana pójdzie P&P i wszystko będzie działać? (czujniki PDC, wyświetlacz klimy, sterowanie z kierownicy)

 

2) Czy RCD-310 ma streaming po Bluetooth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) Czy wymiana pójdzie P&P i wszystko będzie działać? (czujniki PDC, wyświetlacz klimy, sterowanie z kierownicy)

tak, tak, tak, tak

 

2) Czy RCD-310 ma streaming po Bluetooth?

nie (widać że nie zadałeś sobie trudu poszukania na forum, szukaj, wszystko masz opisane, co i jak z BT w passacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie teraz kolejne pytanie jak zmusić RCD 310 do wyświetlania informacji z czujników cofania i klimy? Radio z podświetleniem niebieskim. I nie piszcie, że jest to możliwe tylko na białych zegarach bo na blue też można, posiadając Gateway E który nie rozładowuje aku, co muszę wymienić, sterownik climy czy chodzi o uaktywnienie opcji VCDS bo nie mam w opcjach radiach funkcji Clima.

 

Uzupełniam: czujniki cofania fabryczne tył i przód z wyłącznikiem przy biegach 3c0919283C Parkhlife 8-kan 004, climatronic dwustrefowy podświetlenie niebieskie z Vasa to 3c0907044CR PQ46 132, Bordnetz-SG H54 3c0937049AJ, auto passat 1.9 rok 2008 zgodnie z opisem.

 

Napisałem również w wątku o wymianie gateway'a ponieważ tam przewija się więcej użytkowników.

Edytowane przez stiepa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie teraz kolejne pytanie jak zmusić RCD 310 do wyświetlania informacji z czujników cofania i klimy? Radio z podświetleniem niebieskim. I nie piszcie, że jest to możliwe tylko na białych zegarach bo na blue też można, posiadając Gateway E który nie rozładowuje aku, co muszę wymienić, sterownik climy czy chodzi o uaktywnienie opcji VCDS bo nie mam w opcjach radiach funkcji Clima.

 

Kolego po co piszesz to samo w kilku postach, po co?

 

 

Jak juz piszesz to napisz szczegółowo co masz w aucie tu nikt nie jest jasnowidzem aby wiedzieć jaki masz panel klimy, jaki sterownik, PDC, jak podlaczony. Staraj się zawsze szczegółowo i dokładnie napisać swoje pytanie. To nie spowoduje kilku następnych postów pytań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, tak, tak

 

U mnie RNS300 spisuje się bardzo dobrze ale denerwuje mnie, że mam tylko jego wyświetlacz i climatronic podświetlane na niebiesko.

biorę się do wymiany panelu klimy i chcę też zmienić radyjko na RCD z białym podświetleniem.

 

Rozumiem, że grafiki wyświetlą się nawet jeśli obecny RNS300 nie pokazuje mi ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że grafiki wyświetlą się nawet jeśli obecny RNS300 nie pokazuje mi ich?

 

jak RNS300 ich nie pokazuje to sie nie wyświetlaja ;)

ja nowym panelu klimy z nowym radiem będą się wyświetlać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś uaktywniał czujniki cofania i climę na dokładanym RCD 310 i paska na niebieskim podświetleniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak RNS300 ich nie pokazuje to sie nie wyświetlaja ;)

ja nowym panelu klimy z nowym radiem będą się wyświetlać

 

Dziwne. Miałem octavie z takim samym panelem i wszystko się wyświetlało na prostym radiu Stream(w vw to jest chyba RCD300). W passacie nie wyświetla się nawet na RNS300.

Wydawało mi się, ze to wina radia. Dlatego chce sprzedać RNSa i myślałem o RCD310 z białym podswietleniem. A teraz się okazuje, ze i tak nie będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś namiary na pewne źródło gdzie można zakupić RCD310?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor Cię interesuje ? Wystarczy Ci niebieskie podświetlenie ? Ja mam takie na sprzedaż za 300.

Info na PW jakby co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RCD310 z białym podświetleniem założone. Wymiana P&P.

Faktycznie gra zdecydowanie lepiej niż RNS300!

Działa bez problemu sterowanie z kierownicy multi oraz PDC z wyświetlaniem grafiki ale niestety grafika z klimatronika nie wyświetla się(mam stary panel).

Co ciekawe działa bez problemu streaming audio po BT - wystarczyło odpowiednio zakodować moduł BT(mam 1K8 035 730 B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur27887

Witam

Jestem nowy na forum. Czytam wasze posty już kilka dni bo chciałem zmienić radio rdc 300 na rdc 310 w moim Passacie.

Kupiłem nówkę rdc 310 z czarnym wyświetlaczem i podłączyłem do samochodu, a ma gateway z literką C.

Teraz napiszę dlaczego zdecydowałem się napisać tu. A mianowicie "ominąłem problem wyładowania akumulatora" zamieniając stały prąd zasilający bezpiecznik radia na prąd po stacyjce. Wiem że to jest tak na "sztukę" bo gateway muszę wymienić, ale na czas szukania gatewaya z odpowiednią literą mogę się cieszyć nowy radiem i nie rozładowanym akumulatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam radio RCD-300 na RCD-310 /nowe/. Radio jest w drodze z allegro, ale mam pytanie odnośnie adaptera antenowego. Z jednej strony powinny być wtyki do radia 2xfakra a z drugiej strony gniazdo takie jak w aukcji?http://allegro.pl/adapter-antenowy-fakra-x2-double-iso-din-k-i3424042882.html Nie chce wyciągać mojego radia zanim nie będę miał kompletu części. Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Box951

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie bedziesz miał na 99%

http://i48.tinypic.com/id4tx4.jpg

 

i kupujesz w ASO wtyczkę taka,

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUehuo_W3fX8BhbLmMq5OJDiw5PrRiY2ugPgnc3NurhtuZrz5f

 

i przekładasz ze starej wtyczki do nowej same metalowe złączki i wsio smiga

 

A możesz sobie tez kupic cały adaptor z uniwersalnymi FAKRA

http://www.deluxe-item.com/51b_02.jpg

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O takie bedziesz miał na 99%

http://i48.tinypic.com/id4tx4.jpg

 

i kupujesz w ASO wtyczkę taka,

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUehuo_W3fX8BhbLmMq5OJDiw5PrRiY2ugPgnc3NurhtuZrz5f

 

i przekładasz ze starej wtyczki do nowej same metalowe złączki i wsio smiga

 

A możesz sobie tez kupic cały adaptor z uniwersalnymi FAKRA

http://www.deluxe-item.com/51b_02.jpg

 

 

Dzięki za podpowiedź.

Znalazłem też ciekawy wątek na forum golfa.

Ktoś tam po swapie rcd300 na 310 po prostu spiłował wtyki.

Nie wiem czy też tak nie zrobię.

rcd310.jpg

Edytowane przez Box951

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto np. wymieniał radio z RCD300 na RCD310 i miał wczesniej zmieniarke dodatkową zewnętrzną .Czy po tym zabiegu nowe RCD310 też obsługuje zmieniarke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy po odłączeniu akumulatora radio rcd 310 mp3 wymaga wprowadzenia kodu w celu uruchomienia? jeśli tak to jaki jest kod fabryczny dla takiego radia, przypasowany do VIN-u?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności