Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że chyba tu nikogo z podobnym problemem nie znajdziemy.... :hmm U mnie rano jak jechałem do pracy podświetlanie było, a jak wracałem już nie...... :kwasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zisjaj pobawiłem sie vcds i radio nie miało podswietlenia, pozmienialem cos w ustwieniach w vcds wgrałem i od razu właczyło sie podswietlenie , wczoraj znów nie było podswietlenia odłączyłem akumulator i podswietlenie jest , sam niewiem o co chodzi według mnie radio jest ok kwestia sterownika jak cos zmieniam to podwietlenie i wyłaczenie z kluczyka dział , moze trzeba wymieniac sterownik niech ktos sie wypowie kto ma w golfie 5 podłączone radio 310 i jaki ma sterownik

 

Widzę że chyba tu nikogo z podobnym problemem nie znajdziemy.... U mnie rano jak jechałem do pracy podświetlanie było, a jak wracałem już nie......

 

dla mnie to te wasze radia umierają, bo tak na logikę co ma sterownik do do podświetlania panelu radia, nic.

Szukajcie dobrego elektronika to postawi odpowiednią diagnozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak radio z golfa VI 2011 r może umierać...??? tym bardziej że w poprzednim aucie nic się nie działo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wystarczy wymienic Gateway na 3C8 937 049 F (3C8937049F) – 30 Byte – Highend czy jeszcze cos musze wymienic ponoc jakąs brame Gateway , bo ktos mi powiedzial ze to wina Gateway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to 3c8 937 049 to nie zaden Gateway tylko Bordnetz i nie ma się niczym do radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam na RCD 500 i mam nadzieje że będzie gitara.... RCD 310 juz ożeniłem :cool

Edytowane przez JettaA5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniam na RCD 500

Znaczy się krok wstecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi co trzeba zrobić żeby RCD 310 poprawnie działało w autach przystosowanych do RCD 300 :ocochodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mi co trzeba zrobić żeby RCD 310 poprawnie działało w autach przystosowanych do RCD 300 :ocochodzi

http://forum.vw-passat.pl/threads/80077-Radio-RCD-310-podlaczenie

lektura na wieczór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , radio mi działa juz 5 dzien mam podswietlenie i narazie nie rozładowało akumu. wymieniłem bramke can na z literką S ja miałem z literką C ,po wymianie działa podswietlenie z regulacją podswietlenia zegarów i wyłącza sie jak wyjmę kluczyk ze stacyjki a dodatkowo po zmianie adaptacji w vcds pokazuje mi predkosc z jaka porusza sie auto taki bajerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.jako " zielony " w sprawach audio mam pytanie.mam passata b5 z 2000 roku bez klimy.strasznie okropne radio "odziedziczylem" po poprzednim wlascicielu :D jaki najlepszy model moge kupic zeby pasowalo ( chodzi mi oczywiscie o orginalne radio VW) RCD 210,RCD300,RCD310 ITD. z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aretzki64

a co wtedy jak mam w pasacie b6 radio rcd 310 i nie łąpie mi stacji radiowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

czy do RCD 310 można podłączyć jakikolwiek moduł oem blutooth, żeby dział telefon (konkretnie iPhone 4). Dowiedziałem się, że podobno do tego radia nie można zastosować żadnego modułu BT Handsfree, tylko muzykę przez BT Audio ?

 

 

Odpowiem sam sobie, bo zbadałem temat. Otóż radio jako takie nie ma obsługi modułów bluetooth. Ma tylko złącze do strumienia audio dla muzyki, którą możemy podłączyć bezprzewodowo z telefonu przez moduł BT.

Jest jednak rozwiązanie. Wystarczy dopasować odpowiedni moduł do telefonu, liczników i kierownicy MF, a będzie można korzystać z zestawu Handsfree. Informacje będą wówczas wyświetlane na ekranie FIS-a

Edytowane przez bobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko: czy radio rns 300 ze srebrnymi przyciskami bedzie rozladowywalo akumulator w starszym aucie

mam tourana 2005r gateway f DZIEKI ZA ODP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laik- jak sprzwdzić typ Gateway-a??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laik- jak sprzwdzić typ Gateway-a??

Jak masz VCDS-a lub inny interfejs, to wystarczy podłączyć się*i sprawdzić - to jest prostsze.

Jeśli nie masz, możesz zanurkować pod kierownicę, odkręcić 3 śrubki od osłony nad pedałami, odłączyć akumulator, wyjąć moduł gateway-a (taki z niebieską wtyczką nad pedałem gazu. Jak fizycznie wygląda moduł gateway-a możesz sprawdzić np. na Allegro wpisując "gateway passat"

W razie czego mam w dobrej cenie gateway-a J, który nie rozładowuje akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kazdy model ma inny? Nie ma tak ze z tego roku wszystkie maja taka sama literke?

 

---------- Dodano o 14:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:09 ----------

 

A masz moze linka do tego? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kazdy model ma inny? Nie ma tak ze z tego roku wszystkie maja taka sama literke?

 

---------- Dodano o 14:12 ---------- Poprzednia wiadomość o 14:09 ----------

 

A masz moze linka do tego? Dzieki

 

Gateway to moduł, który zarządza komunikacją z wszystkimi pozostałymi modułami w aucie. Możesz sobie włożyć praktycznie dowolny gateway pasujący do passat-a b6, niezależnie od rocznika (oczywiście nie ma sensu wkładać starszego gateway-a niż ten, który masz fabrycznie zainstalowany). Chodzi o to, że nowsze modele obsługują coraz więcej funkcji i modułów, które pojawiają się z czasem w nowszych modelach aut.

Moduł gateway zarządza również*usypianiem urządzeń w aucie, gdy je zamykasz, gasisz silnik etc. Dlatego, gdy włożysz nowe radio do starszego auta ze starym gatewayem, to nie będzie on potrafił uśpić twojego radia i tym samym wyczerpie ono akumulator w niedługim czasie.

 

Nie ma czegoś takiego jak link do VCDS-a. To komercyjny soft dla warsztatów sprzedawany razem z interface i jest dość drogi. Są chińskie klony tego interfejsu, ale to już na pw ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.jako " zielony " w sprawach audio mam pytanie.mam passata b5 z 2000 roku bez klimy.strasznie okropne radio "odziedziczylem" po poprzednim wlascicielu :D jaki najlepszy model moge kupic zeby pasowalo ( chodzi mi oczywiscie o orginalne radio VW) RCD 210,RCD300,RCD310 ITD. z gory dzieki za pomoc

 

Podepnę się pod pytanie, chodzi konkretnie o radyjko RCD310 do paska z 2002 roku, widziałem już na YT, że działa nawet w golfie MK2 ale jak to podłączyć do paska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś podrzuci info odnośnie RDC 310, czy da się uruchomić odtwarzanie filmów na wyświetlaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności