Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam zmieniłem radio na rcd310 w passacie b6 z roku 2007 i rozładowuje akumulator mam u siebie gateway C, chcę wymienić na taki który nie będzie rozładowywał aku. Czy gateway z lieterką E będzie dobry bo różnie ludzie piszą i nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto? z tego co się doczytałem to najlepiej założyć z L ale ciężko to kupić za rozsądne pieniądze :/

 

czy taki będzie dobry?

http://allegro.pl/modul-gateway-vw-passat-b6-3c0907530e-i6427457671.html

Edytowane przez maciek1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam identyczny problem, mój Pasek jest z 2006 roku i mam następujące pytania:

1. Jeśli mam zmieniać getway to na jaki najlepiej by nie był zbyt nowy, ale żeby RCD310 hulało bez problemów, w aucie wszystko działało i rzecz jasna nie rozładowywało aku?

2. Co sądzicie o tych adapterach zamiast wymiany getway, co lepsze co bardziej się opłaca i czy np. Po adapterze radio nie starci np. Jakości dźwięku itp? I czy mógłby podać jakiś link do takiego adaptera bo nigdzie nie mogę znaleźć? ( pewnie dlatego, że źle coś wpisuje :P)

3. Wracając do Getway-a czy to jest bezpieczne dla naszego auta??

Z góry dzięki za odp. i Pozdrawiam.

PS: Na startym radiu (RCD300) na naklejce obok modelu radia jest numer 1K0035186 R, czy to oznacza model getwya, jak tak to czemu, mi rozładowuje aku bo wyczytałem, że od L w góre wszystko powinno grać a ja mam R czyli dużo wyżej (chyba, że źle to czytam), może w moim przypadku nie trzeba wymieniać getway-a tylko jakoś to inaczej zakodować???

Edytowane przez szugar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat mianowicie chce zmienic radio rcd 300 magic 2 na nie fabryczne i mam w nowym radiu przy kostce kable jak can + can - ILL GND czarny gruby kabel i kabel GND czarny cieki i ACC mozecie mi powiedziec co do czego mam podlaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 06:33, kriss555 napisał:

problem dotyczy tylko RNS 510 z nowym softem od 2660 w górę i to tez nie jest reguła,jednak rzeczywiscie problem wystepuje w niektórych modelach przed 2008r(nawet dosyc czesto ale nie zawsze,zalezy od wersji getwaya). Na allegro dostepne sa juz adaptery(cena ok 250zł), podpinasz pod zasilanie radia i problem znika. Jest to znacznie prostsze rozwiązanie niż wymiana getwaya kodowanie itd...

troche odkopuje temat ale możesz  dokładnie pokazać o jaki adapter chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy RNS300 zmienię na RCD310 bez żadnych modyfikacji i w Passacie z 10.2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności