Skocz do zawartości
leo828

Brak napięcia w zapalniczce

Rekomendowane odpowiedzi

Mój zeszyt 3.3 od auta też wyprowadził mnie w maliny - na prawą stronę pod poz. 22 (pustą).

Okazało się, że to również jest lewa strona poz. 41, opisana w zeszycie jako dmuchawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm ja znowusz nie mam napiecia w bagazniku a mam z przodu i z tylu. Moze ktos powiedziec gdzie bedzie bezpiecznik od zaplniczki w bagazniku. Dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim jest od strony kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tymi bezpiecznikami? Bezpiecznik zapalniczki w tabelach(zeszyt3.3) wskazywany jest jako 35 z prawej strony a tu kolega podaje,że jest z lewej- w zupełnie innym miejscu.Czy są gdzieś" realne" tabele rozmieszczenia bezpieczników.Po raz pierwszy spotykam się z tym,że nie zgadzają się opisy rozmieszczenia bezpieczników.Właśnie usiłuję dojść przyczyny,że nie mam napięcia w gnieździe zapalniczki(auto nowo kupione) i na razie ustaliłem,że poz.35 z prawej gdzie winien być bezpiecznik 20A, posiada jeden konektor górny z napięciem a dolnego brak.

Edytowane przez ZBYSZEK66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpiecznik nr 41 w lewej skrzynce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie tego bezpiecznika wykazało ,że jest on spalony.Po jego wymianie- gniazdo ma normalne napięcie.

Edytowane przez ZBYSZEK66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zorg197718

Witam od paru dni nie działają spryskiwacze od szyby przedniej i zapalniczka

sprawdziłem bezpieczniki wszystkie ok natomiast w trzech niema napięcia

od pompki spryskiwaczy oraz zapalniczki jaka może być przyczyna

chwilowo podłączyłem plus na bezpiecznik który niema napięcia pompka zaczęła działać i zapalniczka proszę o rade co możne być przyczyna

pozdrawiam Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam od paru dni nie działają spryskiwacze od szyby przedniej i zapalniczka

sprawdziłem bezpieczniki wszystkie ok natomiast w trzech niema napięcia

od pompki spryskiwaczy oraz zapalniczki jaka może być przyczyna

chwilowo podłączyłem plus na bezpiecznik który niema napięcia pompka zaczęła działać i zapalniczka proszę o rade co możne być przyczyna

pozdrawiam Tomasz

 

mam to samo u siebie w passacie b6 2.0TDi 140 BKP 2007 rok,nie dział zapalniczka i i spryskiwacze szyby przedniej,może to być przyczyna któregoś bezpiecznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przeczytaj moje posty w tym temacie: http://forum.vw-passat.pl/threads/70668-padni%C4%99ty-spryskiwacz-szyby.

Post #19 i rozwiązanie #21. Może u Ciebie to będzie to samo.

Pozdrawiam Arek

 

mam to samo u siebie w passacie b6 2.0TDi 140 BKP 2007 rok,nie dział zapalniczka i i spryskiwacze szyby przedniej,może to być przyczyna któregoś bezpiecznika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli można to chciałbym odświeżyć temat.

Mam podobny problem w B7 2011 co koledzy czyli nie działają gniazda w kabinie natomiast w bagażniku jest ok.

Po zakupie auta gniazda nie działały, po jakimś czasie przed wizytą w serwisie wszystko było ok i zapalniczki działały,

teraz z powrotem jest problem, po podłączeniu telefonu na ułamek sek. pojawia się ikona ładowania i znika, w innym telefonie

pokazuje się ikonka natomiast telefonu nie ładuje i wyskakuje komunikat że za małe napięcie, po podłączeniu do ładowarki słuchawki

też pali się dioda natomiast baterii nie ładuje. Macie jakiś pomysł? Bezpieczniki 41 i 42 od kierowcy ok, może to być coś innego?

Proszę o pomysły. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolączam się do nieustannych pytań. Posiadałem prąd w zapalniczce. Chwile potem spaliłem bezpiecznik i po wymianie juz nie było prądu w zapalniczce. A co do bezpiecznikow nie posiadam żadnych po stronie pasażera.

Mam tez dziwny problem z oświetleniem samochodu, po przepaleniu sie bezpiecznika zamiast światła świeci się w desce rozdzielczej obrazek otwartego bagażnika. I tak sie dzieje nawet po godzinie od wymiany bezpiecznika. Trzeci problem po włączeniu klimatyzacji na maksa pada bezpiecznik i wogóle nie wieje.. prosze o pomoc dopiero co kupiłem ten samochód a tu już problemy. Passat 2008 highline 1.8tsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz bezpieczniki SC41 i SC 42 oraz sprawdz czy nie podpalił się przekaźnik J59 (demontujesz mały schowek na lewym kolanem kierowcy i widzisz uchwyt przekaźników - przednia ścianę bordnetza, ten największy w prawym dolnym rogu uchwytu to J59, moze byc nad nim oznaczenie KL75) najlepiej podmienić na inny w 100% sprawny i zobaczyć co się będzie działo. Oznaczenie jego 1K0951253A - ten z lewego dolnego rogu jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze czy wszystkie wersje Passata B6 posiadają w tylnej części tunelu środkowego pod nawiewami gniazdo na zapalniczkę??

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy forumowicze czy wszystkie wersje Passata B6 posiadają w tylnej części tunelu środkowego pod nawiewami gniazdo na zapalniczkę??

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Bywa, że jest gniazdo sieciowe. Np. 220V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku tygodni borykam się z brakiem napięcia w gniazdach zapalniczki z przodu jak i z tyłu.... był spalony bezpiecznik nr. 42. Po wymianie go na nowy napięcia w gniazdach dalej nie ma. Ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze mogło się stać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze w komorze silnika 29 lub 53 w zależności od skrzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma problem z zapalniczkami przod tył w ,passacie b6 ,2006 r .Tdi 140 km wpadł mi długopis do zapalniczki z przodu i zrobiło zwarcie po czym przestały działac przod i tył.podejzewałem bespieczniki i faktycznie był spalony bespiecznik ,ktory znajdował sie po lewej stronie z boku kierownicy bespiecznik num 40 ,po jego wymianie nadal przednia zapalniczka nie działa a w tylnej jak podłacze ładowarke do tel .wyswietla komunikat na tel zbyt wysokie napiecie i nie ładuje tel wiecie co moze byc przyczyna prosze o jakąs podpowiedz dziekuje pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź jeszcze numer 41 i ładowarkę w innym aucie.

Tu masz Opis bezpieczników VW Passat B6

A na przyszłość, zanim napiszesz swój pierwszy post - użyj "Szukaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam b6 2008 highline i nie mam bezpiecznikow od strony pasażera A chciałbym wyciągnąć bezpieczniki z ładowarki z przodu tylu i bagaznika, gdzie mogę je znaleźć i które to mogą być?

20190627_162017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności