Skocz do zawartości
2.8_v6_30v_4x4

Po jakim czasie dowiedziałeś się czegoś interesującego o swoim samochodzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Może Passata to nie dotyczy ale mojego starego Golfa 3. Po pół roku jeżdżenia dowiedziałem się, że mogę dowolnie ustawiać interwał wycieraczek Przełącza się manetkę raz na wolne obroty, wyłącza się z powrotem, czeka tyle ile chcemy mieć odstęp między machnięciami wycieraczki i znowu włączamy na wolny bieg. Taadaaam! Zrobione Bardzo dobre rozwiązanie. Wolę takie niż przełącznik na manetce jak w Passacie.

 

z racji ostatnich deszczowych dni postanowiłem to sprawdzić - a nóż widelec może coś jest i co? i mogę w ten sam sposób ustawić machnięcia wycieraczek... dobre... a nie wiedziałbym o tym gdyby nie ten temat :D no nie wspominając już o tym, że znalazłem też osłonkę przeciwsłoneczną nad lusterkiem wstecznym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pół roku odkryłem, że jak zapnę pasy i włączę AH to potem mogę odpiąć pas a AH i tak działa.
Co to jest to AH ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu zakupu dowiedziałem się że samochód kwalifikuje się na akcję 23H9 czyli wymiany pompek na koszt VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pół roku użytkowania paska dowiedziałem sie przypadkiem przy sprzątaniu że za lusterkiem jest osłona przeciwsłoneczna :)

Dokładnie tak samo, ja po jakichś 2 latach podczas "puszczania" kabla do wideorejestratora zauważyłem tą osłonę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem filmi, "10 rzeczy których nie wiedziałeś o swoim Passacie". Z niego dowiedziałem się o dwóch nowościach:

1. Jak dłużnej przytrzymam przycisk zamykania samochodu na pilocie, to samochód domknie szyby, a jak przytrzymam przycisk otwierania, to otworzy szyby.

2. Jak są jakieś drzwi niedomknięte, to zamki stuka zamkami, ale nie błysną światła, a przy zamykaniu powinny raz błysnąć.

 

Sprawdziłem i obie te funkie rzeczywiście są.

 

Dowiedziałem się o nich po 8 latach. :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od listopada, dzisiaj "wykryłem" że kierownica jest regulowana nie tylko w pionie ale także w poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 1,5 roku w B6 zorientowałem się, że mam bluetooth premium-a już powoli rozglądałem się za centralkami po alledrogo.

W B5 3BG w kierownicy wielofunkcyjnej odnalazłem po 2 latach przycisk do wyłączania/włączania podświetlania przycisków na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furkę mam prawie 3 lata. Dopiero w ostatnim miesiącu ogarnąłem do czego jest ten pstryczek na lusterku wstecznym ...  Zredukował on znacznie  ilość przekleństw na oślepiających mnie w nocy kierowców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności