Skocz do zawartości
2.8_v6_30v_4x4

Po jakim czasie dowiedziałeś się czegoś interesującego o swoim samochodzie?

Rekomendowane odpowiedzi

szokiem dla mnie było jak zamarzl mi zamek w audi a4, a kumpel kazał mi pociagnac klamkę i tak trzymac, az odmarźnie- podgrzewane bebenki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po półtora roku kiedy kupiłem 2 paska przez przypadek zauważyłem że jak przyśpieszałem wycieraczki zaczynały też przyśpieszać prace, jak zwalniałem to chodziły normalnie :lol.

p.s. w pierwszym pasku tego nie ogarnąłem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po 2 latach przy wymianie żarówki dowiedziałem się, że mam klapkę przeciwsłoneczną nad lusterkiem. Ponadto jakże ucieszyło mnie gdy odkryłem, że tą dużą osłonę przeciwsłoneczną można odpiąć z zaczepu i obrócić by słonko nie raziło nas z boku:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, aż zejdę zaraz do samochodu posprawdzać wszystko ;) Szkoda tylko, że leje. A niedawno się zastanawiałem po co z tyłu za lusterkiem jakiś dziwny plastik.

Jak się blokuje to otwieranie bagażnika z zewnątrz?

Przemega temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nic, przed Passatem miałem uno, jak sie wkur..iłem po zakupie, że to dziadostwo nie ma popielniczki (rzecz święta wśród debili palących w aucie). Po 2 miesiącach kiepowania przez okno (czego nie nawidzę) szukałem na allegro jakiejś popiołki i jakie było moje zdziwienie, że ja też mam :zeco i to jest w najbardziej dogodnym miejscu na desce. Uśmiałem się wtedy po pachy. A w Passku, jak chciałem podpiąć przyczepę i nie dało rady podłączyć wtyku tylko przypomniało mi się, że jak kupowałem to się zastanawiałem po jasną cho..erę w bagażniku lata jakieś dziwne coś (przejściówka do wtyku) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, aż zejdę zaraz do samochodu posprawdzać wszystko ;) Szkoda tylko, że leje. A niedawno się zastanawiałem po co z tyłu za lusterkiem jakiś dziwny plastik.

Jak się blokuje to otwieranie bagażnika z zewnątrz?

Przemega temat :D

 

no baaaa wiadomo ze przemega:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach jazdy znalazłem regulacje wysokości fotela.

 

Po pół roku dowiedziałem się że antena od radia jest w tylnej szybie a na dachu mam przyklejoną atrapę anteny (taki ogon jamnika cały z plastiku i przyklejony silikonem do blachy !).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po ponad dwóch latach obczaiłem że z tyłu mam wieszaki :) koło rączek dla pasażerów przy podsufitce :D

 

już nawet ich używałem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio po ponad dwóch latach obczaiłem że z tyłu mam wieszaki koło rączek dla pasażerów przy podsufitce

Będziesz teraz woził ze sobą ciuchy na przebranie dla lansu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam b3 od 6 lutego i dziś po wyjęciu podsufitki do wyczyszczenia zauważyłem do dachu przyklejona jest taka wielka tektura.. wygłuszenie?

 

widze że temat od dłuższego czasu kuleje, może ma ktoś jeszcze jakies ciekawe historie..

Edytowane przez PACU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku zorientowałem,że uchwyty do kubków w schowku na tunelu można złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam b3 od 6 lutego i dziś po wyjęciu podsufitki do wyczyszczenia zauważyłem do dachu przyklejona jest taka wielka tektura.. wygłuszenie?

 

standard - coś w rodzaju wygłuszenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że kolega w pierwszym poście wspomniał o klimatyzowanym schowku, zapytam : w b5 o ile dobrze pamiętam, schowek chłodzil nawet przy otwartej klapie, w b6 tylko przy zamkniętej - tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy po 11 latach jazdy pasiem b5 zczail dlaczego nie działa tempomat.

 

Był na OFF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam b3 od 6 lutego i dziś po wyjęciu podsufitki do wyczyszczenia zauważyłem do dachu przyklejona jest taka wielka tektura.. wygłuszenie?

 

Jak dobrze poszukasz na tym wygłuszeniu to jest nawet dokładna data produkcji autka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pol roku zauważyłem że mam 4x4 tak przy okazji zmiany oleju :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja po pol roku zauważyłem że mam 4x4 tak przy okazji zmiany oleju :-D

 

" i moim oczom ukazał się most " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze poszukasz na tym wygłuszeniu to jest nawet dokładna data produkcji autka ;)

 

fakt, była tam taka data ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" i moim oczom ukazał się most " :D

 

Dokładnie tak to wyglądało ale najpierw zauważyłem wał :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 miesiącach odkryłem że jak się włoży kluczyk w gniazdko guzikami na dół to też działa. Wcześniej pilnowałem żeby wkładać zawsze kneflami do góry. Po pół roku odkryłem, że jak zapnę pasy i włączę AH to potem mogę odpiąć pas a AH i tak działa. Wcześniej jak jechałem na miasto to się cały czas męczyłem w pasie. Przy okazji przeglądu - jakieś 5 miesięcy po zakupie odkryłem płytę pancerną pod silnikiem w miejscu gdzie normalnie montuje się osłonę silnika. Po dwóch miesiącach odkryłem że w miejscu schowka na okulary w podsufitce mam fabrycznie zamontowane dwa głośniczki. Po czterech miesiącach odkryłem że mam klimatyzowany schowek pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności