Skocz do zawartości
2.8_v6_30v_4x4

Po jakim czasie dowiedziałeś się czegoś interesującego o swoim samochodzie?

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekawy czy podczas użytkowania swojego samochodu doszukaliście się jakiejś funkcji jakiegoś bajeru o którym wcześniej nie wiedzieliście.

 

Ja mam swojego Passata od 2 lat i dopiero trzy dni temu dowiedziałem sie że mam klimatyzowany schowek:)

 

czekam na Wasze przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1,5 roku zauważyłem że mam lampki nad tylnymi drzwiami w b4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku przy ostrym hamowaniu dowiedziałem się że ktoś (poprzedni właściciel) zespawał zwrotnicę, bo się auto złożyło na prawy bok:D - ale nie wiem czy w tym temacie o to chodzi;)

 

Pozdrawiam - kosiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam autko od 17 miesiecy i tydzien temu dowiedzialem sie ze moge zamykac szyby wkaldajac i przekrecajac kluczyk w drzwiach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach dowiedziałem się (przypadkiem) że mam maty podgrzewania w fotelach, niestety instalacji do nich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawko mam od 17 roku zycia. jezdze samochodami od 4 klasy podstawowki. jezdzic zaczelem troche wczesniej, ale nie po ulicach. jakies 5 lat temu dowiedzialem sie po jakiego grzyba jest ten pstryczek przy lusterku. teraz sciemnia sie samo ;)

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejemy się dalej :lol .

Jeździłem kiedyś fabią [niespełna dwa lata], w dniu sprzedaży ,podczas generalnego sprzątania znalazłem fajny schowek przy rolecie bagażnika :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Passata to nie dotyczy ale mojego starego Golfa 3. Po pół roku jeżdżenia dowiedziałem się, że mogę dowolnie ustawiać interwał wycieraczek :) Przełącza się manetkę raz na wolne obroty, wyłącza się z powrotem, czeka tyle ile chcemy mieć odstęp między machnięciami wycieraczki i znowu włączamy na wolny bieg. Taadaaam! Zrobione :) Bardzo dobre rozwiązanie. Wolę takie niż przełącznik na manetce jak w Passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po roku użytkowania b5 kombi dowiedziałem się ze mam siatkę w bagażniku zabezpieczająca przesuwanie się towarów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pół roku użytkowania passata, dowiedziałem sie na spocie że kluczykiem w klapie można zablokować otwieranie klapy z zewnątrz, tylko przycisk w pilocie, albo guzik wewnątrz otwiera klapę :)

 

prawko mam od 17 roku zycia. jezdze samochodami od 4 klasy podstawowki. jezdzic zaczelem troche wczesniej, ale nie po ulicach.

 

sory, ale co to się ma do tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff ulżyło mi myślałem ze tylko ja mam takie jazdy:)

 

pozdrawiam wszystkich zakręconych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po jakiś 2 latach dowiedzieliśmy się z ojcem że mamy domykany szyber z kluczyka :D a po 3 że bagażnik można otworzyć od środka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał lysy78_03

prawko mam od 17 roku zycia. jezdze samochodami od 4 klasy podstawowki. jezdzic zaczelem troche wczesniej, ale nie po ulicach.

 

sory, ale co to się ma do tematu

 

a no to, ze kazdy pisze od ile lat zyl w niewiedzy. napisalem to samo tylko inaczej.

specjalnie dla Ciebie.

po 19 latach dowiedzialem sie po co jest przelacznik na lusterku wstecznym.

zadowolony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero po jakiś 2 latach dowiedzieliśmy się z ojcem że mamy domykany szyber z kluczyka :D a po 3 że bagażnik można otworzyć od środka :)

 

no to chyba mamy rekordzistę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku dowiedziałem sie ze moje B3 ma zamykanie szyb z kluczyka (jak centralny zamykam).

 

Po 2 latach rozgryzłem na 100proc. dzialanie mojego Nivomata.

 

Rok temu dowiedziałem sie ze nasz B2 ma halogeny (te przy lampach) wczesniej myslalem ze to atrapy bo nie swiecily. (Autem jezdzilismy 5 albo 6 lat temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może Passata to nie dotyczy ale mojego starego Golfa 3. Po pół roku jeżdżenia dowiedziałem się, że mogę dowolnie ustawiać interwał wycieraczek Przełącza się manetkę raz na wolne obroty, wyłącza się z powrotem, czeka tyle ile chcemy mieć odstęp między machnięciami wycieraczki i znowu włączamy na wolny bieg. Taadaaam! Zrobione Bardzo dobre rozwiązanie. Wolę takie niż przełącznik na manetce jak w Passacie.
Qtwa jeździłem golfem3, 5 lat i o tym nie wiedziałem. :P Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po 3 że bagażnik można otworzyć od środka

jak? w b4? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pół roku użytkowania paska dowiedziałem sie przypadkiem przy sprzątaniu że za lusterkiem jest osłona przeciwsłoneczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miechy po zakupie paska, dowiedziałem się ze seryjnie wyjechał z automatem.

 

jakies 5 lat temu dowiedzialem sie po jakiego grzyba jest ten pstryczek przy lusterku. teraz sciemnia sie samo

 

U mnie to samo, tylko kapnąłem się tego po 4 latach jazdy autem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak? w b4?

Tak w B4 ale to jest raczej awaryjne rozwiązanie(znaleźliśmy je gdy klapa zastrajkowała)trzeba ściągnąć klapkę z tego plastiku co jest na klapie(w środku) i stamtąd da się otworzyć :D widziałem na własne oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności