Skocz do zawartości
wojta

Ile przejedziesz na jednym baku (BENZYNA)

Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazlem podobnego tematu a jest tylko o dieslu wiec prosze o wypowiedzi

ja na jednym baku ok 500 km chyba troszke duzo wiec prosze o wypowiedzi innych benzyniakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na jednym baku ok 500 km chyba troszke duzo wiec prosze o wypowiedzi innych benzyniakow

Dużo? Ale w jakim cyklu? Miejskim, trasa czy mieszany?

 

W trasie jak normalnie jadę to na baku zrobię 600 - 650 km. Ale to zależy od natężenia ruchu na drodze. Także średnio można liczyc około 600 na nasze warunki. Ostatnio jadąc w miarę równo w przedziale 110-120 km/h, spalił mi w/g kompa 7.2 L na setkę czyli realnie około 7.6 bo komp ciutkę zaniża :D

W mieście mi pali średnio 11-12 litów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo? Ale w jakim cyklu? Miejskim, trasa czy mieszany?

 

W trasie jak normalnie jadę to na baku zrobię 600 - 650 km. Ale to zależy od natężenia ruchu na drodze. Także średnio można liczyc około 600 na nasze warunki. Ostatnio jadąc w miarę równo w przedziale 110-120 km/h, spalił mi w/g kompa 7.2 L na setkę czyli realnie około 7.6 bo komp ciutkę zaniża :D

W mieście mi pali średnio 11-12 litów.

stope ma spora :) no i glownie miasto troche klamalem z tym 11 tak naprawde to 25 mil na galonie robie szlak mnie trafia :( dlatego szukam czy moze mam cos zepsute w sobote atak na przepustnice czyszczenie odmy i reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednio na baku 540km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: przeliczaj to na litry bo tu jest PL :D

Po drugie: skoro takowy temat założyłes, to piszemy o spalaniu a nie o usprawnianiu auta :ok:

danus ja chce poznac innych spalanie :) 25 mil na galonie to

 

 

11,3 na 100 km

 

okolo 500 km na baku :( :( :(

Edytowane przez wojta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trasa słupsk- kielce i jeszcze po mieście 200km i na baku wyszło prawie 800km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja do zaświecenia rezerwy w trybie mieszanym robię jakieś 600-615 km. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj 500/560km. Rekordy 640km i 400km :D

 

Edit: B3 2E w automacie paliło mniej, a i kocioł był większy....

Edytowane przez Tomcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodź dawno nie jeżdżę na PB ale jak byłem zmuszony po małych kłopotach z LPG jak wstawiłem Czipa to robiłem spokojnie 600-650 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mieście wychodzi wg kompa 11-12L/100,poza miastem przy prędkości około 120km/h i wbitej piątce 8.4 wg kompa-i to wydaje mi sie nieco za wysokie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zależy, jak gazem operujesz i jakie są warunki na drodze. U mnie tak normalnie to też z reguły mieszczę się w przedziale 8.0-8.4.

Choć zdarzało się, że komp pokazywał 10.9 :hyhy:

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie się tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie się tematu

No a o czym piszemy? :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a o czym piszemy?

danek napisałeś raz w drugim poście to po kiego spamujesz w następnych :?:

Bo to zależy, jak gazem operujesz i jakie są warunki na drodze. U mnie tak normalnie to też z reguły mieszczę się w przedziale 8.0-8.4. Ostatni rekord przejazdu przy średniej w/g kompa 68 km/h a faktycznie starałem się jechać równo 110-120 - wynik 7.2

Choć zdarzało się, że komp pokazywał 10.9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pb95/nie mam gazu/do rezerwy przy jeździe mieszanej pół na pół miasto i trasa 600-650km.Przy jeździe tylko miasto około 500 km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj pasio na trasie wychodzi 380 mil czyli kolo 600km(dla zainteresowanych 1 mila to 1.600 metrow)po miescie jest roznie jak nieraz trzeba depnac po pedale lub sa korki to srednio mieszcze sie w 12-13l/setke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 km na pełnym baku z czego 200 km w trasie a reszta w sakramenckich korkach w Krakowie (auto bez gazu i często włączona klima)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja ostatnio jechalem do pragi. Trasa przez kudowe, bez autostrad plus bladzenie po pradze jakies 50 km. Lacznie mam przjechane 650km i jeszcze nie ma rezerwy. Mysle ze do rezerwy zrobie jakies 680km. Czyli gdybym mial jezdzic do prawie pustego baku wyszlo by 750km. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój passior spala w trasie nie przekraczając 120km/h 39mil/galon czyli ok 7,2l/100km w mieście robi się trochę więcej ok 28-30mil/galon czyli 9-10l/100km z tym że cały czas patrze na spalanie w danym momencie i nie przekraczam 2tyś obrotów więc jak emeryt ale wtedy mało pali.

 

Podsumowując :

 

trasa - 440mil- 709km

miasto- 340mil - 550km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności