Skocz do zawartości
chudy11511

hak holowniczy b3 b4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

wytarta tzn mam pomierzyć średnicę tej kuli czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomierzyć... to może nie :) Weźmiesz w ręce.. Pomacasz.. to wyczujesz czy kula jest równa albo czy posiada gdzieś jakieś wyżłobienie. Gdy hak był czesto używany (lub wogóle nie smarowany) to można gołym okiem zauważyć takie zużycie (z przodu kuli gdzie największy jest nacisk podczas ciągnięcia przyczepy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo za pomoc

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i poszukiwania haka zakończyły się niepowodzeniem wszyscy mają ale nie odpinane a zależy mi na odpinanym.

ryzykować zakup z internetu?

 

jeden daje gwarancje rozruchową 14 dni brak tabliczki cena 75 z przesyłką

a drugi zapewnia w 100% że jest sprawny cena 100 z przesyłką

 

obydwa odpinane lecz pochodzą z kombiaka ale to chyba nie robi róźnicy sedan czy kombi?

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obydwa odpinane lecz pochodzą z kombiaka ale to chyba nie robi róźnicy sedan czy kombi?

to zależy od tego czy ze zderzakiem chcesz kupić czy bez. bo zderzaki w sedanie i kombi się różnią.. a czy sam hak się różni to nie wiem, ale nie powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być bez ten otwór pod hak to sobie wytnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyszedł hak jest tabliczka wizualnie wszystko w miarę ok, lecz nie ma śrub do mocowania haka jakie dokupić??

Edytowane przez ufogrzesiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostają 4 - te od zderzaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostają 4 - te od zderzaka

 

 

źle się zrozumieliśmy kolego chodzi mi o te od mocowania kuli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcial bym odswierzyc temat mam ori hak wiazka od wtyczki teraz moje pytanie jest takie wiem ze trzeba wpiac w lewa lampe kostki ale zostaja mi jeszcze dwie czy ktos mi powie tak lopatologicznie gdzie je wpiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej zweryfikujesz co jest co miernikiem lub ewentualnie żarówką z baterią ;) Pin po pinie w gniazdku sprawdzasz od czego masz przewody (pinout gniazda jest standardem więc musi być zawsze to samo).

Chyba, że pytasz o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz gniazdo, 7 czy 13pin. Wygoogluj sobie schemat gniazda i wg. niego wpinaj się w wiązkę przed lewą lampą. (nie w kostkę lampy) Dwa dodatkowe przewody o które pytasz to prawdopodobnie dodatkowa masa i przeciwmgielne, które leci z wiązki do klapy. Połączenia przewodów najlepiej polutować i dobrze zaizolować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok mam juz prawie wszystko a wiec tak gniazdo ori jest 13 pinowe wpina sie bardzo prosto w sama lampe odpowiednie kostki w swoje miejsca jedna wolna wtyczka jest z przekaznikiem ktory niebawem dojdzie nastekna z kablem do skrzynki ale eraz jednego nie wiem chce tez miec ori kontrolke przyczepy bez abs i teraz ktos moze mi powiedziec jak i gdzie ona powinna byc wpieta ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności