Skocz do zawartości
SebekS

Wygłuszenie drzwi, Passat B6...

Rekomendowane odpowiedzi

:-D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to świetnie gotuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale za to świetnie gotuję :P

 

nokia5110? a łaske robi? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest spora różnica gdy się wytłumi także zewnętrzną blachę drzwi. drzwi najprościej rozebrać wg instrukcji w książce "sam naprawiam passat b6" - jest tam instrukcja krok po kroku jak się dostać do gołej blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie maty polecacie do wygłuszenia przednich drzwi w passacie B6? i ile jest potrzeba, żeby je wygłuszyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby mial zdjecia to i tak rozmazane. Zawsze robi nokia 5110 :lol

 

Maty Butylowe takie jak STP , GMS , hollywood , CTK itp . Potrzebna ok 2,5-3 m2 maty na przednie drzwi lewe i prawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić silent coat. Bardzo fajna mata moim zdaniem lepsza od nowego GMSa 07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info na temat mat I ich ilości. A teraz gdzie najtaniej kupić takie maty? A druga sprawa planuje kupić głośniki morel tempo 6, jaki do tego wzmacniacz kupić żeby to w miarę grało??

 

I jest gdzieś jakąś instrukcją jak dobrze wygluszyc drzwi?

Edytowane przez Simon2123
dodanie zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki za info na temat mat I ich ilości. A teraz gdzie najtaniej kupić takie maty? A druga sprawa planuje kupić głośniki morel tempo 6, jaki do tego wzmacniacz kupić żeby to w miarę grało??

 

Maty na allegro , ew możesz napisać do Kolegi +osiah , Morel tempo 6 to bardzo fajny zestaw na początek. Wzmacniacz zależy, a ile byś chciał przeznaczyć kasy na niego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie za duzo, myślałem tak o 400zł no 500zl to już maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie bitmat.pl dostaniesz 10% zniżki jak wpiszesz kod BITMAT10 chyba, że już to wyłączyli. Tej informacji nigdzie nie zobaczysz oprócz kilku for ale jeszcze niedawno kod działał. Sklep nie mówi nic o tym rabacie ale on istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie za duzo, myślałem tak o 400zł no 500zl to już maks

 

Spokojnie można znaleźć przyzwoitą używkę za tą cenę.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W sklepie bitmat.pl dostaniesz 10% zniżki jak wpiszesz kod BITMAT10 chyba, że już to wyłączyli. Tej informacji nigdzie nie zobaczysz oprócz kilku for ale jeszcze niedawno kod działał. Sklep nie mówi nic o tym rabacie ale on istnieje.

 

Mieli STP nową wersję 1.8mm grubości w dobrej cenie i to jedyna mata którą bym u nich kupił no i jeszcze chyba GMS'a mają . Choć ja od Siebie polecę hollywood'a mi się lepiej na nim pracowało. CTK ma też nie najgorszą matę.

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morel tempo 6 to bardzo fajny zestaw na początek. Wzmacniacz zależy, a ile byś chciał przeznaczyć kasy na niego ?

 

A jakie głośniki polecamy w kwocie co te modele?

A wzmacniacz myślałem o takim BLAUPUNKT EMA 455 4 kanałowy 4 x 80 lub takim Crunch GPX-1000.4, co wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wzmacniacz myślałem o takim BLAUPUNKT EMA 455 4 kanałowy 4 x 80 lub takim Crunch GPX-1000.4, co wy o tym myślicie?

 

:sciana Szmelc chwalony na alledrogo. Za 300zł można kupić używany wzmacniacz a kilka klas lepszy.

 

Poza tym nie ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie głośniki polecamy w kwocie co te modele?

A wzmacniacz myślałem o takim BLAUPUNKT EMA 455 4 kanałowy 4 x 80 lub takim Crunch GPX-1000.4, co wy o tym myślicie?

 

wyżej pisałeś że planujesz morel tempo 6 wsadzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak przymierzam się do tych moreli tempo 6 ale myślałem że może macie jakąś ciekawsza propozycje w tej cenie? A jakie opinie na temat wzmacniaczy co podalem?

Edytowane przez Simon2123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak przymierzam się do tych moreli tempo 6 ale myślałem że może macie jakąś ciekawsza propozycje w tej cenie? A jakie opinie na temat wzmacniaczy co podalem?

 

to są bardzo słabe wzmacniacze w ogole nie warte uwagi . Morele tempo 6 tak jak napisałem to fajny zesataw na początek / helix h236 , nawet bardzo fajny. Można by się rozejrzeć jeszcze za używanymi Helix p236 (rzadko się pokazują z 2 ręki) , Dego PO 650 , Morel Maximo , Scan Speak - jest tego trochę .

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na nowym wzmacniaczy 4 kajakowym do 500zł masz jakąś rozsądna propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żadnej .... lepiej używka wychodzi bo sporo lepsza będzie ;-) a w tej cenie można kupić już naprawdę niezłego . Na Olx za 550 zł wiszą dobre aczkolwiek bardzo wymagające głośniki DLS R6a - klasyk gatunku ale to dobry zestaw z mocnym wooferkiem :)

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł w używkach można przebierać jak kobiety w lumpeksie. Poszperam i podeślę ci jakieś ciekawe propozycje na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności