Skocz do zawartości
Gość Filter

[B5] Oryginalne zawieszenie B5 i 18"

Rekomendowane odpowiedzi

lysy78_03 z tyłu masz wyciągnięta regulacje czy masz skręconego gwinta na max???
napewno nie

i co tu wiecej pisac.

zostalo jeszcze 'troche' miejsca.:diablica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadacie od rzeczy.... ja mam ok -8cm nizej passka kolo 18

poprzednie auto vento vr6 nisko miska tez -7cm i profil 40

jeszcze wczesniej mk2 i tez -7cm

 

 

i co nigdy felgi nie skrzywilem nawet.. odpukac... zebym wam pokazal znajomych na jakich kolach i glebie jezdza na co dzien.. i nie pitolcie ze trzeba miec autostrady zeby obnizyc auto..

 

tylko trzeba to lubiec i umiec jezdzic na glebie ... a jak ktos ma pitolic ze musi omijac studzienki i uwazac na progach to dla mnie baba nie kierowca (bez urazy dla kobiet) bo choc bym jezdzil seria to i tak omijam dziury studzienki i inne takie...

 

bez urazy panowie...

ale nie pekajcie!

da sie jezdzic z gleba w PL!

 

i to wlasnie cenie u ludzi ktorzy potrafia jezdzic na glebie, nie sztuka jest jezdzic na seri i walic kolami w co popadnie ,sztuka jest jezdzic nisko Gladko i szeroko i po calej Polsce po koleinach ,dziurach itd ja zawsze mówie tak"trza byc twardym a nie mietkim"szacun dla ciebie ja tez smnigam zawsze na glebie zadnego auta nie chce w seri i twierdze tak samo jak ty pozdro dla niskosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu ... 18' kolo i seria zawiecha wyglada fatalnie .. . wyglada jak allroad :)

 

Co do jazdy na obnizonym zawieszeniu to ja osobiscie nie przesiadl bym sie juz na serie zawieszenie i balonowate opony :) bo bym sie chyba zrzygal po dluzszej trasie od tego bujania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie oponki proponujecie do paska b5 (przed liftem) na felgi 17"??

Jak jest z komfortem jazdy na takich felgach? Zawieszenie bardziej się wytłucze?? Jak auto zachowuje się w koleinach i innych nierównościach?

Prosił bym o jakieś konkretne wypowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a jakie oponki proponujecie do paska b5 (przed liftem) na felgi 17"??

Jak jest z komfortem jazdy na takich felgach? Zawieszenie bardziej się wytłucze?? Jak auto zachowuje się w koleinach i innych nierównościach?

Prosił bym o jakieś konkretne wypowiedzi

przed czy fl rozmiar taki sam na wszystkie pytania masz odpowiedź na forum

i nie jest to temat odnośnie 17"

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę.

koło 18 cali, gleba -75 mm.

daję radę.

pozdro :provw:

 

i jest ok naprawde fajnie

 

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

 

gadacie od rzeczy.... ja mam ok -8cm nizej passka kolo 18

poprzednie auto vento vr6 nisko miska tez -7cm i profil 40

jeszcze wczesniej mk2 i tez -7cm

 

 

i co nigdy felgi nie skrzywilem nawet.. odpukac... zebym wam pokazal znajomych na jakich kolach i glebie jezdza na co dzien.. i nie pitolcie ze trzeba miec autostrady zeby obnizyc auto..

 

tylko trzeba to lubiec i umiec jezdzic na glebie ... a jak ktos ma pitolic ze musi omijac studzienki i uwazac na progach to dla mnie baba nie kierowca (bez urazy dla kobiet) bo choc bym jezdzil seria to i tak omijam dziury studzienki i inne takie...

 

bez urazy panowie...

ale nie pekajcie!

da sie jezdzic z gleba w PL!

 

to ja im pokaze jak jezdza na codzien po GLIWICACH i nie placza ze nisko :-)

 

imag0617.th.jpg

 

---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:45 ----------

 

Panowie a jakie oponki proponujecie do paska b5 (przed liftem) na felgi 17"??

Jak jest z komfortem jazdy na takich felgach? Zawieszenie bardziej się wytłucze?? Jak auto zachowuje się w koleinach i innych nierównościach?

Prosił bym o jakieś konkretne wypowiedzi;)

 

jak na 17 to 225/45 lub 215/45 bedzie optymalnie i ladnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Foull20
to ja im pokaze jak jezdza na codzien po GLIWICACH i nie placza ze nisko :-)

 

Szkoda że wygląda to tylko ładnie a jeździ się jak taczką;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Druciarz83 , ale w tym audi to już jest naprawde deska, nie ma co ukrywać ;)

Fakt że ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że wygląda to tylko ładnie a jeździ się jak taczką;)

 

kazdy lubi inaczej mi sie widzi trza byc twardym

 

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

 

Kolego Druciarz83 , ale w tym audi to już jest naprawde deska, nie ma co ukrywać ;)

Fakt że ładnie to wygląda.

 

no nisko jest ale wczesniej kolega mial skode i tez byla nisko wiec widac twardy jest i dba o autko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę odgrzeję temat ponieważ przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Chciałbym się dowiedzieć czy sprężyny i amortyzatory od sedana B5 FL będzie pasowało do B5 FL kombi. Mam świeżo kupionego Varianta z gwintem i kołem 18. Jestem zmuszony podnieść go do oryginalnej wysokości. Kolega ma na sprzedaż sprężyny z amortyzatorami od sedana i nie wiem czy będzie takie samo jak kombi. Przód podejrzewam, że to samo, ale tył? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności