Skocz do zawartości
Gość Filter

[B5] Oryginalne zawieszenie B5 i 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Filter

Chciałbym zapytać o oryginalne zawieszenie i felgi 18".

Passat B5 2004 Kombi

 

Miałem seata leona i bez obniżonego zawieszenia wyglądał jak terenowa taczka, musiałem dac te -30mm aby efekty był w miare fajny.

 

Jak to wygląda przy passacie - czy ktoś ma jakieś fotki ori zawieszenia z felgami 18" ? Może 17 też wyglądają całkiem fajnie ?

 

Przy tych felgach proponowana opona to: 225/40 / czy można dac 225/45 aby zniwelować to "zawieszenie" ?

Edytowane przez Filter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego 17/45/225 możesz zobaczyć u mnie na oryginalnym zawieszeniu i po -35 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie felgi 18''x8'' opona przód 225/40/18 tył 245/40/18 na seryjnym zawieszeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz u mnie zobaczyć jak wygląda. Lekko obniżony, amory seria. Felgi 17" i 225/45/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Filter

A w jaki sposób lekko obniżony? podcięte spręzyny ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób lekko obniżony

 

Kolego u mnie sprężyny MTS Techniks- 35mm

7af06afc75ea6888m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko oznacza 30-35mm w dół ;) To jest takie optimum jak jeździ po różnych drogach.

Edytowane przez Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada to jak woz drabiniasty na serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej jak -35 mm nie chcę bo nie będę jeździł jak emeryt uważając na każdą dziurkę i krawężnik,czy wystającą muldę na asfalcie

Chyba że ktoś ma dookoła siebie autostrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To muszę Cię kolego zmartwić. Spójrz na zdjęcia mojego paska. Obniżenie TYLKO -30/-35mm + opony 17" i jeździsz jak z jajkiem, omijasz każdą, dziurę, wolno przejeżdzasz przez tory kolejowe, z daleka wypatrujesz dziur...

 

Niestety... Polska!

 

Chyba, że jak napisałeś, wokół siebie masz autostrady i tylko po takich drogach jeździsz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadacie od rzeczy.... ja mam ok -8cm nizej passka kolo 18

poprzednie auto vento vr6 nisko miska tez -7cm i profil 40

jeszcze wczesniej mk2 i tez -7cm

 

 

i co nigdy felgi nie skrzywilem nawet.. odpukac... zebym wam pokazal znajomych na jakich kolach i glebie jezdza na co dzien.. i nie pitolcie ze trzeba miec autostrady zeby obnizyc auto..

 

tylko trzeba to lubiec i umiec jezdzic na glebie ... a jak ktos ma pitolic ze musi omijac studzienki i uwazac na progach to dla mnie baba nie kierowca (bez urazy dla kobiet) bo choc bym jezdzil seria to i tak omijam dziury studzienki i inne takie...

 

bez urazy panowie...

ale nie pekajcie!

da sie jezdzic z gleba w PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie felgi 18" na seryjnym zawieszeniu (wersja sportline) i nie wygląda (moim zdaniem) tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gadacie od rzeczy.... ja mam ok -8cm nizej passka kolo 18

poprzednie auto vento vr6 nisko miska tez -7cm i profil 40

jeszcze wczesniej mk2 i tez -7cm

 

 

i co nigdy felgi nie skrzywilem nawet.. odpukac... zebym wam pokazal znajomych na jakich kolach i glebie jezdza na co dzien.. i nie pitolcie ze trzeba miec autostrady zeby obnizyc auto..

 

tylko trzeba to lubiec i umiec jezdzic na glebie ... a jak ktos ma pitolic ze musi omijac studzienki i uwazac na progach to dla mnie baba nie kierowca (bez urazy dla kobiet) bo choc bym jezdzil seria to i tak omijam dziury studzienki i inne takie...

 

bez urazy panowie...

ale nie pekajcie!

da sie jezdzic z gleba w PL!

 

100% racji! Tak samo z felgami, jedni mówią, że maks 17'' bo na 18'' trzeba bardziej uważać, do cholery i na tych i na tych trzeba uważać, bez różnicy czy to 16'' czy 18'' i tak trzeba uważać na dziury! Mi się podoba gleba w aucie, jeździłem audi a4 na 18'' i glebie jakieś 7cm powiem szczerze nigdy nigdzie nie dotknąłem podwoziem i przyznam, że wolno nie jeżdżę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie dobrze jezdzi na 18' felgach i obnizeniu -40/-40. Trzeba poprostu sie przyzwyczaic do pewnych rzeczy jak progi, krawezniki itd. A dla tego wygladu naprawde warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma 18 225\45 i jest wysoko ogolnie nieciekawie i grubo mysle nad gleba ale w sumie jak mam jezdzic jak pi...da i srac sie z zaparkowaniem pod kraweznik i wogole to juz sam niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjedz do czestochowy pokaze ci jak da sie zapier.. na glebie :) jezdzic na co dzien wszedzie z dzieckiem zona i 150 kg w bagazniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę.

koło 18 cali, gleba -75 mm.

daję radę.

pozdro :provw:

Foto(182).jpg

Foto(187).jpg

Foto(186).jpg

Foto(188).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lysy78_03 z tyłu masz wyciągnięta regulacje czy masz skręconego gwinta na max???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie :)

 

ja a KW mam tak samo albo nizej regulacji jeszcze ze 2 cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności