Skocz do zawartości
jek1

Oświetlenie wnętrza w B6 2006

Rekomendowane odpowiedzi

@marcin9962 nie obraź się ale na tak zadane pytanie to chyba tylko wróżka Ci odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co robiłem chciałem zmienić żaróweczki na xenonowe i jak wkładałem stare żarówki w tyle to nie wiem czy słyszycie jak odcina jak by elektrykę jak auto nie pracuje wszystko gaśnie szyb się nie da otworzyć itp i właśnie jak wkładałem tą żarówkę tak właśnie pstrykło i koniec nie działa....

sprawdzałem wszystkie bezpieczniki jakie są tylko możliwe co do oświetlenia.... i nic wszystkie dobre... a co gorsze mam paliwa na 35 mil ( 56 Km) a mi się nie pali kontrolka od paliwa i nie mam żadnego sygnału dźwiękowego... zawsze przy 50 milach ( 80 Km ) miałem kontrolkę i sygnał dźwiękowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał dźwiękowy jest wspólny dla rezerwy i temperatury 4`C i można je razem wyłączyć...

Sprawdź czy w obu przypadkach nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jak mówiłem miałem problem z oświetleniem wewnątrz znalazłem problem :) bezpiecznik oto zdjęcie na którym jest zaznaczony gdzie się znajduje albo gdzie się może znajdować winowajca... Acha i proszę zanotować auto mam angielskie i ta skrzynka u mnie znajduję się od prawej strony nie wiem jak jest w Europejskich modelach :)

2gycadl.jpg

p.s. wysyłam to na te posty na których prosiłem o pomoc więc proszę się nie gniewać o to... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić lampkę do oświetlenia schowka w B6? Oczywiście podczas zmiany na LEDowe ta lampka mi pękła (chyba jakieś jednorazowe robią ;) ). szukałem na allegro ale nigdzie nie ma takiej lampki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie można kupić lampkę do oświetlenia schowka w B6?

W aso :) ceny nie pamiętam ale duża nie jest też mi pękła kiedyś... to poszedłem i kupiłem :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie na ledowe po tygodniu już musiałem wymieniać dwie sztuki (jedną w rejestracji i jedną w podsufitce przedniej). Palą się trochę za szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zmienić kodowanie żeby oświetlenie wnętrza dłużej się paliło po wejściu do auta ale nie uruchomieniu silnika? Jeżeli tak to poproszę o instrukcję.

Czy może ktoś polecić kogoś z okolic wawy kto wymienia oświetlenie wnętrza z żarówkowego na LED?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś polecić kogoś z okolic wawy kto wymienia oświetlenie wnętrza z żarówkowego na LED?

No nie mów, że masz aż takiego lenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś polecanego a nie ludzi z przypadku

 

Bardziej mnie interesuje kodowanie...

Edytowane przez bocheno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniasz ledy na canbus i bez kodowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze pikopiko, nie trzeba kodowania. Masz opisane wszystko w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję Wam koledzy ale czy ze zrozumieniem przeczytaliście co napisałem...

interesuje mnie jak przekodować - czytaj zmienić - czas oświetlenia wnętrza podczas otwierania drzwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś polecić kogoś z okolic wawy kto wymienia oświetlenie wnętrza z żarówkowego na LED?

 

Przeczytaliśmy wszystko i dokładnie co napisałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniasz ledy na canbus i bez kodowania...

 

 

Tak jak pisze pikopiko, nie trzeba kodowania. Masz opisane wszystko w tym wątku.

 

robi się mały off top...

w woli wyjaśnienia.

 

pytałem o dwie sprawy:

1. sprawa kodowania czasu oświetlenia wnętrza

2. kogoś kto bawi się "zawodowo" w zmianę z żarówek na LED-y

 

nie ma tam pytania o kodowanie po zmianie na LED-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś polecić kogoś z okolic wawy kto wymienia oświetlenie wnętrza z żarówkowego na LED?

Moja odpowiedź dotyczyła tego pytania. Co do kodowania to Ci nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy możecie podpowiedzieć w jaki sposób można zdemontować cały panel oświetlenia w podsufice przy lusterku Passat b6 2006r kombi. Panel z schowkiem na okulary. Dokładnie nie działa mi przycisk włączenie oświetlenia zacina się i muszę się jakoś do niego dostać.

Jak mogę prosić o info z której strony można się do tego dostać aby nie połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchylony element jest na zatrzaskach , delikatnie podważyć i wyjdzie potem 2 śruby i wszystko jest na wierzchu .

SNC01673.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie robota zrobiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko nie dziala mi oswietlenie w drzwiach moze wie ktos co moze byc przyszyna???

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam pytanko nie dziala mi oswietlenie w drzwiach moze wie ktos co moze byc przyczyna???

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mam pytanko nie dziala mi oswietlenie w drzwiach moze wie ktos co moze byc przyczyna???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności